Jump to content



Εργαλεία που παρέλαβα και δύο λόγια γι' αυτά


Recommended Posts

πριν 30 λεπτά, το μέλος pol77 έγραψε:

 

Συγκεκριμένα;

IMG_2648.thumb.JPG.b6a910affd1245f0d014968ea2dae8cd.JPGIMG_2645.thumb.JPG.ed2abc6ccd9a9f5b478fefee6f940f5c.JPGIMG_2647.thumb.JPG.61a68da3f5c29b4380c62d18458bec5a.JPG

Αυτα με τα facom να χουν το + της γνωστης εγγυησης...

Επισης ταα μικρα της vessel , pb swiss [καπως ετσι νομιζω] ,beta, κ ισως καποια αλλα που θα προτεινετε...:)

Τα sora  επισης αξιοπρεπη κ οριακα αποδεκτα για την τιμη τους! [ακριβουτσικα]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μολις εγιναν delivery απο τον @Lakisss

 

Τα εξαρτηματα αερος parkside 5 ευρω τα κατσαβιδια champion δε θυμαμαι μιας και μου τα ειχε παραγγειλει καιρο πριν. Αυριο θα περασουν test drive τα κατσαβιδια.

 

20180328_220323.jpg

 

Μιας και λετε για κατσαβιδια ειναι γνωστο οτι εχω τρομερη αδυναμια στα wiha. Περασα απο σαραντα κυματα και τελικα η συλλογη μου αποτελειται απο wiha και μονο.

Τα wera ειναι επισης απιστευτα και εχω αρκετα, αλλα δεν με ικανοποιησαν οσον αφορα τα bits. Οποτε και εκει πηγα στα wiha terminator. 

Οπως κ να εχει και οι δυο ειναι αξιοπιστες μαρκες. Ε ο ενας θα βαζει βερα στο δεξι και ο αλλος θα βηχει αναστεναζοντας απο τις τιμες :p

 

Καλο σας βραδυ. Ονειρα γλυκα γιατι αυριο εχει ξυπνημα πριν τα κοκορια :)

 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος pol77 έγραψε:

Μερικές παραλαβές και ένας έρωτας

 

 

 

 

 

Και τέλος, ο έρωτας. Made in Canada, κατσαβίδι καστάνιας χωρίς γρανάζια, με πατενταρισμένο μηχανισμό με ρουλεμάν, εντελώς απαλό και αθόρυβο, με μηδενικό kickback. Απορώ γιατί υπάρχουν και πουλάνε τα υπόλοιπα κατσαβίδια καστάνιας. Εξαιρετικό το ότι εκεί που οι καστάνιες γυρνάνε τις χαλαρωμένες βίδες, εφ' όσον δε βρίσκουν αρκετή αντίσταση για να γυρίσει το δόντι, αυτό επειδή δε χρειάζεται αντίσταση, εξακολουθεί να λειτουργεί και όταν χαλαρώσει η βίδα. Από συσκευασία βέβαια... αυτό που βλέπετε.

 

 

 

ΑΠΌ ΠΟΥ ο έρωτας

Link to comment
Share on other sites

Μη παίζεις με το πόνο μου και μου έχουν μείνει μόνο τα νύχια στους αντίχειρες :wall:

Σοβαρά σου μιλάω ρε. Όποτε έρθεις βάλε το στη βαλιτσούλα σου να βρεθούμε να το πάρω :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος pol77 έγραψε:

7/7 ταξιδεύω αλλά θα στο παραγγείλω από τώρα να το έχω στην άκρη.

 Eχε χαρη  που πηρα ενα καστανιας ,που θα βαλω οταν βγαλω φωτο, αλλοιως θα ριχνες 2 στη βαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Χωρια που υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι τελειωσα με κατσαβιδια...:hehe:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ποιος θα μου το κάνει δώρο, γιορτάζω σε 250 μέρες. :p

Ελα εσυ στην επετειο  που ειναι κοντα, κ ασε τα μακροπνοα σχεδια...:)

Πτνα το καναμε το νημα...εχει να ριξει σβησιμο η Μαρικα  αυριο...!:p

Link to comment
Share on other sites

On 29/3/2018 at 8:26 ΜΜ, το μέλος pol77 έγραψε:

 

Και τέλος, ο έρωτας. Made in Canada, κατσαβίδι καστάνιας χωρίς γρανάζια, με πατενταρισμένο μηχανισμό με ρουλεμάν, εντελώς απαλό και αθόρυβο, με μηδενικό kickback.

 

 

Είναι παλιά πατέντα  στα  γρανάζια της μίζας, νομίζω είναι της Bosch . Προφανώς αλλαγμένο για να πάρουν πατέντα που αν ήταν της Apple ακόμα θα τρέχανε. : P

 

main-qimg-feb5117eeae0fc2415f61863912ca5

 

When-the-armature-turns-it-locks-the-rol

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.