Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος KTM έγραψε:

http://www.mohawksrock.com/group/military-mohawks

 

Here it is -- the fascinating but largely unknown, untold story of how it was courageous U.S. Army paratroopers in World War Two who first popularized the daring, modern Mohawk haircut, invented centuries earlier by Native Americans as a proud emblem of the warrior culture....

Καταλαβαινεις οτι μιλαμε για 13 ατομα σε ολο το στρατευμα που αφησαν μοικανες για την φωτογραφιση και μονο ετσι?

Παμε παλι... 13 ατομα... ειναι αυτοι οι τυποι που θελουν να φαινονται badass για να κανεις join και εσυ στο στρατο.

Μην προσπαθειτε να δικαιολογησετε τη DICE , προσπαθει με το λαθος τροπο να κανει το παιχνιδι να αρεσει. Δεν θελουμε customization, θελουμε καλυτερο balance στο gameplay.

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Για την ΕΑ μιλάμε... σταματήστε να τους ενθαρρύνετε με το πορτοφόλι σας και ίιισως αποφασίσουν να αφήσουν τις εταιρείες που φτιάχνουν παιχνίδια να δώσουν περισσότερο βάρος σε άλλους τομείς.

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος chrkon έγραψε:

Τι διαμαρτύρεστε και νευριάζετε αφού τελικά όλοι θα το πάρετε...pre or after

Μην εισαι σιγουρος, πρωτα θα δοκιμαστει στην beta και μετα.

Οπως δεν φαγαμε τη φολα του 4 δεν θα την φαμε και εδω.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Καταλαβαινεις οτι μιλαμε για 13 ατομα σε ολο το στρατευμα που αφησαν μοικανες για την φωτογραφιση και μονο ετσι?

Παμε παλι... 13 ατομα... ειναι αυτοι οι τυποι που θελουν να φαινονται badass για να κανεις join και εσυ στο στρατο.

Μην προσπαθειτε να δικαιολογησετε τη DICE , προσπαθει με το λαθος τροπο να κανει το παιχνιδι να αρεσει. Δεν θελουμε customization, θελουμε καλυτερο balance στο gameplay.

 

Συμφωνω, απλα παρεθεσα το link γιατι το βρηκα ενδιαφερον σαν ιστορικο στοιχειο του ww2. :)

Έγινε επεξεργασία από KTM
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fatalara said:

Μην εισαι σιγουρος, πρωτα θα δοκιμαστει στην beta και μετα.

Οπως δεν φαγαμε τη φολα του 4 δεν θα την φαμε και εδω.


Τι εννοεις δε τη φαγατε; Αφου το εχεις το παιχνιδι και παιζεις κανονικοτατα :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:


Τι εννοεις δε τη φαγατε; Αφου το εχεις το παιχνιδι και παιζεις κανονικοτατα :hehe:

 

Το 4 ποτε.

Το BF1 θες να πεις.

@KTM Απλα εξηγησα πως δουλευει ο στρατος ακομα και σημερα. Δεν την ειπα ουτε σε εσενα ουτε στο αλλο παιδι.

Μη μπερδευομαστε.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, fatalara said:

Το 4 ποτε.

Το BF1 θες να πεις.

@KTM Απλα εξηγησα πως δουλευει ο στρατος ακομα και σημερα. Δεν την ειπα ουτε σε εσενα ουτε στο αλλο παιδι.

Μη μπερδευομαστε.

 

my bad. sorry ?

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

 

@KTM Απλα εξηγησα πως δουλευει ο στρατος ακομα και σημερα. Δεν την ειπα ουτε σε εσενα ουτε στο αλλο παιδι.

 

Και πολύ καλα εκανες, δεν παρεξηγησα κατι, όλα καλα.?

Link to comment
Share on other sites

To game γυρισε σελιδα και αλλαζει εντελως τη συσταση του.  Εκριναν το customization απαραιτητο για μεγαλυτερες πωλησεις και να εχουν μεγαλυτερη δυναμικη τα lootboxes και αυτο ειναι ολο. Πολυ καλυτερο απ το να γινοταν pay 2 win. Με τοσες αλλαγες σιγουρα θα φαμε κανα 6μηνο μεχρι να υπαρξει balance σε οτι π@παριλικι εχουν ενσωματωσει (στο bf1 περασε 1.5 χρονος για να μπει κατι τυπου balancer ο θεος να το κανει δλδ). Οποτε το σιγουρο ειναι πως χρειαζεται υπομονη για να δουμε τις αλλαγες στις 9/6 και μετα απο open beta. 

 

Στα γενικα τωρα, το trailer πολυ χλιαρο και γι αυτο εφαγε χαστουκι στα dislikes. Το θεματακι με τις γυναικες εχει παρει τεραστια διασταση πριν ακομη μαθουμε αν θα ειναι συγκεκριμενο customize για συγκεκριμενο class κλπ οπως με το ρωσσιδακι sniper στο bf1. Σιγουρα θα ειναι κακιστο να παιζουμε και οι μισοι παικτες να ειναι γυναικες με χρυσες μποτες κλπ. 

 

Στο δια ταυτα, με τις μεχρι τωρα υποθεσεις και οτι εχουν γραφτει τριγυρω, το παιχνιδι θα εχει να προσφερει πολλα περισσοτερα απ το bf1 και σε εμπειρια και σε βαθος χρονου οποτε γιατι οχι? Δεν εχει σημασια αν καποιος το κανει preorder  η οχι. Ο καθενας θα κραξει αυτο που τον χαλαει και ετσι πρεπει. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια τα female δεν με χαλανε. 

Οταν ακους το "βραζεις και τανκ" με φωνη θηλυκου εχει μια αλλη νοτα :p μια αισθηση φρεσκαδας, καθαριοτητας ομορφιας...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

 

my bad. sorry ?

 

Ψησου για το καινουργιο αν βγει καλο. Εχουμε πολυ δυνατο παρεονι και δεν μας τρωει πολυ χρονο. Κανα διωρο παιζουμε αντε λιγο παραπανω παρασκευες και σαββατα το βραδυ μετα τις 10. Αμα σκασει μυτη και νικηφορος με λοιπους θα εχουμε 10 ατομα απο τα 32 στο καθε battle. Απο σεπτεμβριο θα παιξει και νικος με δικο του pc παιδες, μακελειο... 

 

 

 

DA9A3A90-35DE-441C-9539-B0A7D48E8EF4.jpeg

πριν 9 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Βραζουν τα τανκ οχι βραζεις ? Και μετα το τανκ μεσα μου...

Ειναι δυο, βραζεις και τανκ και βιζου τανκ αν θυμαμαι. Το καλυτερο για μενα ειναι το κουλιμιοτ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, fatalara said:

Ψησου για το καινουργιο αν βγει καλο. Εχουμε πολυ δυνατο παρεονι και δεν μας τρωει πολυ χρονο. Κανα διωρο παιζουμε αντε λιγο παραπανω παρασκευες και σαββατα το βραδυ μετα τις 10. Αμα σκασει μυτη και νικηφορος με λοιπους θα εχουμε 10 ατομα απο τα 32 στο καθε battle. Απο σεπτεμβριο θα παιξει και νικος με δικο του pc παιδες, μακελειο... 

 

 

 

DA9A3A90-35DE-441C-9539-B0A7D48E8EF4.jpeg

Ειναι δυο, βραζεις και τανκ και βιζου τανκ αν θυμαμαι. Το καλυτερο για μενα ειναι το κουλιμιοτ.

Ρανιελε καμπαμαγκο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καθολου εμπειρια απο BF. 
Μεεεχρι να το μαθω, θα σας δημιουργω προβλημα στην ομαδα. 
Επισης δεν εχω και καλη οθονη για να μπορω να παιξω.
Απο την αλλη θελω να ριξω δυο τρια headshots στον Μαριο :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος sstav έγραψε:

@GoMaR πες μου ότι θα το παρεις και θα παιζουμε με την παρεα....αυτό μονο πες μου...ΤΕΛΟΣ...?

 

Θα παίζει με τιμόνι. 

Η παρέα είναι ο μόνος λόγος που συνεχίζω να περιφέρω το πτώμα μου (κυριολεκτικά) στις πίστες. Έχω περάσει από το επίπεδο του μέτριου σε αυτό του κακού (έως πολύ κακού) και το σκέφτομαι σοβαρά το unistall.

πριν 2 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Δεν εχω καθολου εμπειρια απο BF. 
Μεεεχρι να το μαθω, θα σας δημιουργω προβλημα στην ομαδα. 
Επισης δεν εχω και καλη οθονη για να μπορω να παιξω.
Απο την αλλη θελω να ριξω δυο τρια headshots στον Μαριο :hehe:

 

Θες να πάρεις τη θέση μου; Χειρότερος από εμένα αποκλείεται να είσαι. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

το σκέφτομαι να φτιάξω clan "CHASING TV"? ...θα είμαστε πάντα αντίπαλοί του...μοναδικός στόχος είναι "φέρτε μου το dogtag του Μάριου...ειστε ευπρόσδεκτοι...τα παιχνίδια θα streamάρονται...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.