Jump to content



BATTLEFIELD V


black66.gr

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Μια χαρα παιζεις κ μονος σου ρα...τι cla(i)n κ κουραφεξαλα...φτιαξε καταρχας το senitivity για να μπορεις να τρεχεις τσολιας :hehe: κ βουρ στο ψητο...θα φας λιγο ξυλο μεχρι να συνηθισεις το game κ αυτο ηταν...

 

Αμα δε "νοιωθεις", με 10 ατομα να εισαι ομαδα παλι skata θα τα κανεις(οχι εσυ, γενικα μιλαω) :lol:

 

Παιχνιδι ειναι, θελει κ λιγο "γιουργια"....να πεσει κ κανα γελιο....οποιος το παιρνει κ πολυ σοβαρα ας παει καλυτερα να παιξει κανα paintball

 

Όχι πάλι με το sens. Φτάνουν τα πειράματα (θα δοκιμάσω 600dpi σε λίγο καιρό:p).

πριν 4 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

εσεις οι δύο οι απο πάνω...θα το πάρουμε  τελικά ; να βάλω και δύο RTX 2080τι στο καλάθι;

 

εμένα μου αρέσει...αν εχω γραψει 500ωρες στο 1 από τον φεβρουαριο τότε σίγουρα θα γραψω 1000 με δαυτο...εκτός αν το division/anthem/metro exodus Με τραβήξουν περισσότερο

Βάλε και μια ταραμοσαλάτα, μάστορα:p. Δεν με βλέπω να το αγοράζω προς το παρόν. Κάτσε να δούμε τι θ' αλλάξουν.

πριν 3 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Δεν υπαρχει καμια τακτικη στο παιχνιδι ουτε χρειαζεται να εισαι με ομαδα.

Ειναι το ιδιο μπουρδουκλωμα με το 1 με την διαφορα οτι τωρα ευνοει την καβατζα γιατι δεν υπαρχει τροπος να τον δεις. Οι πιστες δεν εχουν καμια τακτικη οπου ναναι βγαινεις οπου ναναι πας και οπου και να κοιταξεις θα σε φανε απο αλλου. Εχει καναντησει ενα σπασιμο νευρων.

Σε νιώθω. Είδα κάποιες πίστες και μου έκανε εντύπωση αυτή με την τεράστια γέφυρα. Η χαρά του sniper.

πριν 48 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

MONO 64αρια. Αλλιως δεν νιωθεις την πιεση. Καθε φορα μετα απο BF πρεπει να κανω μπανιο... Λες και εχω παιξει αγωνα μπασκετ ειμαι... Ασχετως αν ειναι χειμωνας η καλοκαιρι.

Πίεση, ναι. Σπάσιμο νεύρων, όχι. Εγώ, αν δω ότι "κάνει νερά" το game, θολώνω και χτυπάω το χέρι στο μπράτσο της καρέκλας (καλά, ρίχνω και καμιά χαμηλόφωνη χριστοπαναγία)...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Όχι πάλι με το sens. Φτάνουν τα πειράματα (θα δοκιμάσω 600dpi σε λίγο καιρό:p).

Βάλε και μια ταραμοσαλάτα, μάστορα:p. Δεν με βλέπω να το αγοράζω προς το παρόν. Κάτσε να δούμε τι θ' αλλάξουν.

Σε νιώθω. Είδα κάποιες πίστες και μου έκανε εντύπωση αυτή με την τεράστια γέφυρα. Η χαρά του sniper.

Πίεση, ναι. Σπάσιμο νεύρων, όχι. Εγώ, αν δω ότι "κάνει νερά" το game, θολώνω και χτυπάω το χέρι στο μπράτσο της καρέκλας (καλά, ρίχνω και καμιά χαμηλόφωνη χριστοπαναγία)...

Αν ειναι η χαρα του sniper η twisted steel τοτε τι να πει ο hamada η οπως διαολο λεγεται? Αυτη στην αφρικη λεω. Που ειναι μονο βραχια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως παίζεται από τώρα?
Έχω κάνει pre order δύο μήνες τώρα και το κλειδαδικο εκείιιιιιι... ακλόνητο... Στις 20 λέει θα δώσει το κλειδί.
Έχετε το Access???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Κοντα στο 60% μειωση στην αποδοση για να βλεπω τις αντανακλασεις...μαλιστα

1440.png

Τις οποίες κανείς εχέφρων φαντάρος δεν πρόκειται να δει....Θα γίνεται ο κακός χαμός γύρω μου κι εγώ θα κάθομαι να βλέπω αν φαίνεται η αντανάκλασή μου στο αυτοκίνητο/δέντρο/whatever....

Link to comment
Share on other sites

 

Θετικα

Το low δε εχει οπτικα διαφορες απο το ultra.

Δεν υπαρχει τρομερο performance hit απο αλλαγη αναλυσης σε 2κ απο fhd δηλαδη αν καποιος θελει να παιξει το SINGLE PLAYER σε 2κ με 2080(59fps) ή 2080 ti(73.2fps)RTX ειναι δυνατον

Aρνητικα

Απαραδεκτο frame drop. <=60%

H 2070 δε επρεπε να εχει ουτε καν RTX εδω ζοριζεται να πιασει τα 60average με RTX low σε FullHd

 

Δε απορω αν εχει τοσο performance hit σε RTX reflection μονο με περιορισμενες επιφανειας αντανάκλασης(αυτοκινητα τζαμια) γιατι δε το καναν ακομα implement στο Shadow of Tomb Raider που εχει RTX lighting.Εκει θα χε για την πλακα 70% performance hit.

Με τα οσα βλεπω ουτε  η 30xx σειρα της Nvidia ουτε η rumoured  20tflops ΑΜD με DXR θα χουν αρκετο raw performance να σηκωσουν RT με λογικα frames,αρα καλυτερα να πηγαιναν σε dedicated accelerator cards και να αφηναν αυτες για το rasterization μονο.

Για να μην γινω κυνικος δε βλεπω φως ουτε καν μελλοντικα με 2 shrink nodes πριν παμε σε κατι αλλο εντελως(quantum computing π.χ)

 

 

Υ.Γ Για multiplayer δε το συζηταω καν οποιος ειναι optimized setting για οτιδηποτε κατω απο 110-120 fps average με καλο view γιατι το παιχνιδι εχει και απειρη πληροφορια δυστυχως απο τα εφφε ειναι αξιος της μοιρας του ποσο μαλλον αν ενεργοποιησει RTX και λοιπες @@ριες.

Υ.Γ2 Eπειδη υπαρχει διασπαρτη η false πληροφορια οτι το φταει το software καθως μολις τωρα με october 1809 windows build και νεο DXR και νεο nvidia driver προστεθηκε το  RTX support μην αυταπατασται για θαυματα.Το HARDWARE ειναι πισω οχι το SOFTWARE σε αυτη τη περιπτωση δυστυχως.

 

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος chrkon έγραψε:

To grenade pistol θέλει λίγο buff είτε ρίχνεις με αυτό είτε πετάς μια σακούλα με σκ@τ@ το ίδιο είναι...

Με τα σκ@τ@ μπορεί και να πεθάνεις από τη βρώμα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2018 at 12:39 AM, chrkon said:

To grenade pistol θέλει λίγο buff είτε ρίχνεις με αυτό είτε πετάς μια σακούλα με σκ@τ@ το ίδιο είναι...

Χτες που ανεβαζα λιγο το support το διαπιστωσα και εγω. Τι τραγικο dmg ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τραγικο που τα SMGs σκωτονουν τόσο γρηγορα και ευκολα σε τραγικα μεγαλες αποστασεις?

 

Έβλεπα χθες Jackfrags, Westie etc. και αναρωτιομουν ποιο ειναι το νοημα να εχεις Sniper με 50 damage, τη στιγμή που τα machine guns σκωτονουν με δυο κλικ στο ποντικι σε αποσταση 300+ μετρων...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.