Jump to content


Summer Cup 2018 by G.G.


Recommended Posts

Εγώ τον 2ο ή τον 3ο μπορεί να χάσω. Πάντως όσο έχει χώρο το grid ακόμα και για 1-2 αγώνες να μπορεί κάποιος ας έρθει, δεν νομίζω να έχει κανένας πρόβλημα. Ίσα ίσα για την πλάκα μας τρέχουμε κυρίως οπότε όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο ? Πιστεύω συμφωνούν και οι υπόλοιποι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι, μάλλον σε όλους τους αγώνες, απλώς στον τελευταίο θα τρέξω με μηδενική προπόνηση (αφού θα γυρίσω από διακοπές και μεγάλο ταξίδι - λίγο πριν τον αγώνα).

Το αυτοκίνητο δεν μου αρέσει καθόλου. Όσο και αν ακούγεται αυτό οξύμωρο, το αναφέρω για να παρακινήσω τον κόσμο να τρέξει, γιατί θεωρώ ότι άσχετα απ' το τι δεν θα αρέσει και στο ποιες δυσκολίες μπορεί να βγουν στην πορεία για τον καθένα μας - αυτό που μετράει είναι η εμπειρία του συναγωνισμού.

Ελάτε, λοιπόν, να συμπληρώσουμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερο grid και ας μην καταφέρουμε να τρέξουμε σε όλους τους αγώνες.

Οι συμμετοχές είναι η μεγαλύτερη εγγύηση για την επιτυχία τέτοιων προσπαθειών!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος thazio έγραψε:

Αλλά δεν δηλώνω για να μην κρεμάσω κανέναν.

 

Ερώτηση: Όσοι δεν τρέχουν τι βαθμούς θα παίρνουν;

Δήλωσε κανονικά, ατομικό είναι. Δεν κρεμάς ομάδα ;) 

 

Οι μη παρουσιασθέντες παίρνουν το μέγιστο των συμμετοχών του εκάστοτε αγώνα. Θεωρούνται πως τερμάτισαν στην τελευταία θέση. Αν πχ τρέξουν 15, τότε κατατάσσονται ως 16οι κτλ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α παπα! με το ζόρι έπιασα 1:51.xxx
Άρη έχεις και το push to pass αν και ο@lylankor δεν είπε αν το χρησιμοποίησε.

Τί είναι αυτό που δεν σου αρέσει στο αμάξι; Υπόψη είναι μπροστοκινητο.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
Δημήτρη, μόνο η έκδοση Cup έχει Push2Pass!
Σωτήρη , όταν φορτώνει το αμάξι, δεν γράφει στην μαύρη οθόνη δεξιά ότι έχει push2pass? Θυμάμαι ότι το λέει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Ουπς. Σας πήρα στον λαιμό μου....emoji850.png

Αν είναι τότε, θα αλλάξεις αμάξι στο Cup?

Οχι, ρε συ. Βεβαίως και έλεγξα πριν το βάλω ? 

Δεν πειράζει κάνει απλούστερη τη διαδικασία... γιατί πολλοί φαντάζομαι θα ξεχνούσαμε να το πατήσουμε! (κι εγώ εννοείτε :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Άρη έχεις και το push to pass αν και ο@lylankor δεν είπε αν το χρησιμοποίησε.

Τί είναι αυτό που δεν σου αρέσει στο αμάξι; Υπόψη είναι μπροστοκινητο.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό (το push to pass) και ξέχασα να πω ότι οι δοκιμές μου ήταν σε συνθήκες του gathering δηλ. 97-98% grip.

Δύσκολο να πω τι δεν μου αρέσει στο αυτοκίνητο, δεν είναι κάτι συγκεκριμένο... Το κυριότερο μάλλον είναι ότι δεν νοιώθω πολύ πληροφόρηση μέσω του τιμονιού μου. Αυτό που λες ότι είναι μπροστοκίνητο, εξηγεί κάποια πράγματα.

Το σημαντικό είναι αν θα δώσει την δυνατότητα για καλές μάχες στον αγώνα - τότε θα το λατρέψω!

Link to comment
Share on other sites



Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό (το push to pass)


Δεν έχει τελικά. Οπότε εδώ τελειώνουν οι όποιες δικαιολογίες....

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Το σημαντικό είναι αν θα δώσει την δυνατότητα για καλές μάχες στον αγώνα - τότε θα το λατρέψω!

Θα σου πω μονο οτι μεχρι και εγω κυνηγουσα τον Ακη σε εναν αγωνα που ειχαμε κανει εδω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.