Jump to content



Recommended Posts

Μήπως να λέγαμε και αν ψάχνουμε για κάτι συγκεκριμμένο (πχ αναζητώ K95 / razer bassilisk ultimate / ασύρματα ακουστικά ?? ) ώστε αν βγει κάτι από αυτά σε προσφορά και το δει είς τις λαμπιτης να το ποστάρει; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαμε να ''ανοίγουμε'' ξεχωριστά θέματα για κάθε αξιόλογη προσφορά, καθώς αν μπουν στο παρόν νήμα όλες οι προσφορές σε όλες τις κατηγορίες, θα χαθεί η μπάλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Θα μπορούσαμε να ''ανοίγουμε'' ξεχωριστά θέματα για κάθε αξιόλογη προσφορά, καθώς αν μπουν στο παρόν νήμα όλες οι προσφορές σε όλες τις κατηγορίες, θα χαθεί η μπάλα.

 

old man no GIF

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

ποιες προσφορες?

Ηδη οι τιμες "προσφορας" του κωτσου ειναι πιο ακριβες απο το μ.ο στο skroutz...

Μας κοροιδευουν, το ξερουν και το ξερουμε (κατα βαθος)...

εβαλε ο κωτσος σε ολες τις bosch-siemens-neff-pitsos 30% φθηνοτερα λεει black friday, και παιζει η ιδια η μεγαλυτερη "εκπτωση" σχεδον 8  μηνες το χρονο...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ , ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ , ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝΕ ΕΝΟΧΛΗΣΗ 

 

ΨΑΧΝΩ ULTRABOOK ΠΡΟΣΙΤΟ,ΠΡΟΘΥΜΟ, ΑΒΑΔΙΣΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ 

 ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΑΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ (ΚΑΙ ΑΡΑΒΑ)

  ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝΕ 800 ΕΥΡΩΝΕ

ΓΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ
ΤΡΑΓΟΥΔΙ

 

ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΣΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ ΑΛΛΑ ΚΟΛΥΜΠΟΥΝΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΑΙ ΙΤΑΛΙΚΑ

ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ

 

ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΤΑ ACER SWIFT, ΕΝΑ ΑΣΟΥΣ, ΕΝΑ MICROSOFT LAPTOP GO ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ 

ΠΕΤΥΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΟ XPS 13 2020 ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝΕ ΩΣ ΒΑΣΙΚΟ ΣΤΑ 999 ΔΟΛΛΑΡΙΑ 

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟΚΤΑ ΥΠΕΡΑΞΙΑ 250ΕΥΡΩΝΕ ΚΑΙ ΒΑΛΕ

ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝΕ ΜΕ ΤΣΕΣΝΑ

 

ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΤΕ ΚΑΤΙ , ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ , ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΕΔΩ 

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ  , ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 

Spoiler

με κάθε σεβασμό στους συνανθρώπους μας 

 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

παίδες εγώ μόλις χτύπησα αυτό εδώ... Νομίζω πως είναι καλή τιμη γι αυτά που δίνει.

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/gaming-pcs/gaming-laptops/lenovo-ideapad-gaming-3-laptop-ryzen-5-4600h-8-gb-512-gb-gtx-1650-4-gb-_3525244

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι πρόκειται για συστημικό λάθος πάνω στο import/export ή κάτι τέσπα. Παρ' όλα αυτά, δεν άντεξα :D

 

https://digitalpassion.gr/ikhos/akoystika/akoystika-kefalis/sony-wh-1000xm4b-asyrmata-akoystika-eksoydeterosis-thoryboy-mayro/

 

image.thumb.png.427b2b596bfd2a66810522de8e6678e8.png

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, sstav said:

Μήπως να λέγαμε και αν ψάχνουμε για κάτι συγκεκριμμένο (πχ αναζητώ K95 / razer bassilisk ultimate / ασύρματα ακουστικά ?? ) ώστε αν βγει κάτι από αυτά σε προσφορά και το δει είς τις λαμπιτης να το ποστάρει; 

Εγώ το έχω πει ξανά νομίζω , φέτος ψάχνω καρτα γραφικών στα 200€ και μόνιτορ μόνο αν ύπαρξή τρελή προσφορά σε >32''  .

Και πάλι όμως αν παίξουν αστείες "προσφορές" στις VGA ίσως προσπεράσω και αυτή την αγορά για τώρα  !

 

Παντως πιστευω οτι ισως δουμε καποιες καλες προσφορες σε SSD 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος DoNaTos έγραψε:

Εγώ το έχω πει ξανά νομίζω , φέτος ψάχνω καρτα γραφικών στα 200€ και μόνιτορ μόνο αν ύπαρξή τρελή προσφορά σε >32''  .

Και πάλι όμως αν παίξουν αστείες "προσφορές" στις VGA ίσως προσπεράσω και αυτή την αγορά για τώρα  !

 

Παντως πιστευω οτι ισως δουμε καποιες καλες προσφορες σε SSD 

έβγαλε το πλαίσιο έναν 2 tb από 300 στα 170 τον san disk ultra 3d 2tb . έχω πάρει δύο σε προσφορά τον τελευταίο ένα χρόνο και είναι καλοί . 

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/diskoi-ssd-hdd/sandisk-ssd-ultra-3d-2-tb_2721651

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, iseeklife said:

έβγαλε το πλαίσιο έναν 2 tb από 300 στα 170 τον san disk ultra 3d 2tb . έχω πάρει δύο σε προσφορά τον τελευταίο ένα χρόνο και είναι καλοί . 

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/diskoi-ssd-hdd/sandisk-ssd-ultra-3d-2-tb_2721651

Όπως εχει αναφέρει και ο @UltraB νομίζω και πέρσι το Πλαίσιο ειχε καλές τιμές BF ! Κατι που μου ειχε διαφυγει . 

Link to comment
Share on other sites

Θα το έβαζα στο άλλο θεμα με το PlayStation γιατί μάλλον δεν είναι προσφορά BF αλλά γενικά όπως κάνει πάντα η Sony.

 

Η ετήσια συνδρομη στα 45€. Συνήθως όταν είναι σε προσφορά φτάνει οριακά και τα 42€. Θα γίνει διαθέσιμη και στα καταστήματα αλλά θα έχουν μαλλον μεταφορικά. Καλύτερα αγορά μέσα από την κονσόλα απευθείας.

 

https://store.playstation.com/en-gr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, l2phile said:

Οχι ρε μωτη. Xiaomi curved 34" στα 298 (από ~500)

Πλαίσιο εξαντλήθηκε

You.gr δεν υπάρχει καν (ενω τη βγάζει στο skroutz)

ναι έπαιξε και mistore νομίζω , τα κομμάτια πρεπιε να φύγανε στο μισάωρο !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.