Jump to content



ΔΕΗ Myhome Online/enter/enter+ και ρήτρες αναπροσαρμογής


tommybertsen

Recommended Posts

5 hours ago, honda22 said:

Έχει περάσει ενάμιση μήνας από την ενεργοποίηση αλλά λογαριασμός δεν έχει εκδοθεί. 

 

Sand Dune Reaction GIF

 

Και σε μένα που έχω μηνιαίο λογαριασμό  έχει καθυστερήσει η έκδοση 2 εβδομάδες. Έχω ενεργοποιημένο το MyHome Enter από πέρσι. Τους πλάκωσε η δουλειά με τις αιτήσεις και δεν προλαβαίνουνε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Οχι ενταξει μιλησα.  Απλα οταν αλλαξα παροχο, για μερικες μερες εμεινα χωρις προγραμμα επειδη δεν μου ειχαν στειλει κωδικο εταιρου η οπως λεγεται για να κανω το ebill να αλλαξω το προγραμμα. Το μονο καλο ειναι οτι ειμαι στο παλιο τιμολογιο κατω απο 0.1

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Το μονο καλο ειναι οτι ειμαι στο παλιο τιμολογιο κατω απο 0.1

Tα καταφερες και μπηκες στο παλιο ? Εισαι σιγουρος?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτος έναντι λογαριασμός, 69 ευρώ. Μιλάμε για τον μήνα Δεκέμβρη. Καταχωρίζω και την ένδειξη του μετρητή στο ebill μου, μήπως και συγκινηθεί η ΔΕΗ και μετρήσει την πραγματική κατανάλωση. 

Τώρα περιμένω τον δεύτερο λογαριασμό, ο οποίος θα εκδοθεί σε λίγες ημέρες. Θα σας ενημερώσω.

Πάντως, 2-3 φίλοι μου έπαθαν σοκ. Έχοντας μείνει στο Γ1, είδαν κάτι 300-400άρια στους λογαριασμούς.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Πρώτος έναντι λογαριασμός, 69 ευρώ. Μιλάμε για τον μήνα Δεκέμβρη. Καταχωρίζω και την ένδειξη του μετρητή στο ebill μου, μήπως και συγκινηθεί η ΔΕΗ και μετρήσει την πραγματική κατανάλωση. 

Τώρα περιμένω τον δεύτερο λογαριασμό, ο οποίος θα εκδοθεί σε λίγες ημέρες. Θα σας ενημερώσω.

Πάντως, 2-3 φίλοι μου έπαθαν σοκ. Έχοντας μείνει στο Γ1, είδαν κάτι 300-400άρια στους λογαριασμούς.

 

Να καταχωρεις απευθειας στη σελιδα του ΔΕΔΔΗΕ για να βγαινει παντα εκκαθαριστικος αν και νομιζω εκει μπορεις μονο ανα 4 μηνες (στο ενδιαμεσο 2μηνο υποτιθεται οτι ερχονται και μετρανε).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ δεν έχω παρατηρήσει σημαντική διαφορά, είτε καταχωρώ την ένειξη στον ΔΕΔΔΗΕ είτε στην ΔΕΗ. Έλπιζα ότι θα ήταν όλοι εκκαθαριστικοί, αλλά έχει και έναντι. Μικρό το κακό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Εμένα μου ήρθαν 57 και 61 για το δίμηνο που είμαι στο online. 

Υπολογίζω κάπου τόσο ( ~60 ) για τον μήνα που θα'ρθει, και μετά θέλω να πιστεύω σε έναν καλύτερο εκκαθαριστικό (υπάρχει καλύτερος εκκαθαριστικός και τον θέλουμε :bleh: )

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

Εμένα μου ήρθαν 57 και 61 για το δίμηνο που είμαι στο online. 

Υπολογίζω κάπου τόσο ( ~60 ) για τον μήνα που θα'ρθει, και μετά θέλω να πιστεύω σε έναν καλύτερο εκκαθαριστικό (υπάρχει καλύτερος εκκαθαριστικός και τον θέλουμε :bleh: )

 

Lol, survivor living? Ψίχουλα. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.