Jump to content



ΔΕΗ Myhome Online/enter/enter+ και ρήτρες αναπροσαρμογής


tommybertsen

Recommended Posts

15 λεπτά πριν, το μέλος rastaman έγραψε:

Τελικα οσοι μπηκαμε στο myHome4All με τα νεα δεδομενα που ερχονται αξιζει να παραμεινουμε σε αυτο ή ειναι προτιμοτερο να παμε στο πρασινο??

Εάν δεν κάνεις τίποτα, θα σε πάνε στο πράσινο.
Αυτή τη στιγμή οι διαφορές είναι τόσο μικρές που προσωπικά δεν θα ασχοληθώ μέχρι και την επόμενη ανακοίνωση τιμών...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω λογκίν με το παληό ακάουντ, δεν δέχεται μόνο username, θέλει e-mail! :p

Στα του θέματος τώρα, βρίστηκα ήδη με την υπάλληλο στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση της ΔΕΗ και έχω μελετήσει αρκετά το θέμα, θέλω οπωσδήποτε τη σταθερή χρέωση (μπλε).

Το κλέψιμο στη συγκεκριμένη είναι η χρέωση νύχτας που είναι πολύ υψηλή.

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος osotiris έγραψε:

Δεν μπορώ να κάνω λογκίν με το παληό ακάουντ, δεν δέχεται μόνο username, θέλει e-mail!


Χρησιμοποιησε το gmail που ειχες καταχωρησει στην εγγραφη σου και το pass που ειχες...

Αν κατι απο αυτα δεν θυμασαι στειλε pm να το σιαξουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

On 15/12/2023 at 8:27 ΜΜ, το μέλος sotiris έγραψε:

Δεν μπορώ να κάνω λογκίν με το παληό ακάουντ, δεν δέχεται μόνο username, θέλει e-mail! :p

Στα του θέματος τώρα, βρίστηκα ήδη με την υπάλληλο στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση της ΔΕΗ και έχω μελετήσει αρκετά το θέμα, θέλω οπωσδήποτε τη σταθερή χρέωση (μπλε).

Το κλέψιμο στη συγκεκριμένη είναι η χρέωση νύχτας που είναι πολύ υψηλή.

Άρα θεωρείς ότι μέσα στο 2024 η τιμή θα ανέβει κατά μέσο όρο πάνω από 0,175€/Kwh;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι πιο οκ η τιμή κιλοβατώρας από όσο θα περίμενα, στο πράσινο (το άφησα και βλέπουμε), ωστόσο το θέμα είναι όλες οι υπόλοιπες χρεώσεις που είναι διαρκώς αυξανόμενες. Έχω το μήνα Δεκέμβρη λογαριασμό 100€ (εκεί που'χα 80 τον προηγούμενο ) , από τα οποία τα 50€ είναι για το ρεύμα κι όλα τα άλλα είναι δήμος, ΕΡΤ, ρυθμιζόμενες και δε συμμαζεύεται. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.