Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Ρε παίδες, είμαι στην τελευταία πίστα που ρίχνεις τη χαριστική βολή στο θηρίο αλλά το f@cking tac cannon δε λέει να κάνει lock on! Τι bug είναι αυτό; Έπαιξα και 2-3 autosaves πιο πίσω αλλά πάλι τα ίδια...

Ατελείωτο το Crysis...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μαζεψα ολα τα λεφτα μου και το πηρα το παιγνιο!

Ψιλοκαλα παει. 1400χ900 με μεσο ορο medium settings (καποια high, καποια low αναλογα με τα γουστα μου) δεν υπαρχουνε πολλα κολληματα για την ηρωικη χ1900χτ 256 ΜΒ και τον παληκαρισιο 6400@3450.

Τελικα παντως η αποχη 2 μηνων απο το gay-ming (μονο age of empires 3 :asian dynasties+warchiefs επαιζα κανα 2ωρο, και ολιγον απο bioshock) μου εκανε κακο. Με σκοτωνουνε για πλακα στο hard.

save-load την βλεπω την δουλεια... αν δεν το βαρεθω κι αυτο στην 1 ωρα πανω.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αγορασει και τα 2 (cod4-crysis) χωρις να εχω τερματισει ακομα το crysis μπορω να πω οτι το cod μου αρεσε αρκετα περισσοτερο, και οτι ενω το crysis στο single ακομα και με medium ειχε ωραια γραφικα στο multiplayer και χαλια ηταν τα γραφικα και λιγοτερα fps ειδα και δεν καταλαβα καν τι πρεπει να κανεις στο team match.

Με λιγα λογια μεχρι στιγμης δεν αξιζε τα λευτα του το crysis... για να δουμε θα παιζει κανεις το multi 3 μηνες μετα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καμια περιπτωση να μπορεσει να τρεξει σε συστημα (φορητο) με C2D T7200- 2.00GHz και ΑΤΙ Radeon X1600 Mobility (η οποια μπορει να κλοκαριστει και λιγακι);

(ρωταω γιατι αν και δεν εχω πολλες ελπιδες πιστευω πως η ελπιδα πεθαινει τελευταια :D :D)

Link to comment
Share on other sites

Λεπόν... είναι η ιδέα μου, ή προς το τέλος το παιχνίδι αρχίζει και φθίνει πολύ? Στη πίστα με το πλοίο δηλαδή... κάπου εκεί νομίζω πως έγινε λίγο σούπα και το σενάριο, αλλά το κυριότερο είναι πως ενώ σε όλο το παιχνίδι ήμουν σε μια κατάσταση :woot: απο το eye-candy, κάπου εκεί προς το τέλος άρχισε να μου θυμίζει halo 2. Πάντα με high γραφικά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Herc

Ασχετο, αλλα ειναι αληθεια οτι οι αδελφοι Yerli, ιδρυτες-διευθυντες και ιδιοκτητες τις CRYTEK ειναι Τουρκοι.Εαν ειναι, θα κοψω φλεβες.

perque?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Χθες, στις 23:11]

Αν κρίνω απο τα ονοματεπώνυμα τους Τουρκοι πρεπει να ναι.... μακάρι να ειχαμε και Ελληνικά μυαλα σε μια αντίστοιχη GRYTEK :p:D

Δεν ειναι λιγο "γαμωτο", πολλες χωρες(πολωνια,τσεχια κ.α), εκτος απο τις παραδοσιακες δυναμεις, να εχουν εστω και ενα αξιολογο studio αναπτυξης παιχνιδιου και τωρα να ερχονται οι Τουρκοι και να φτιαχνουν το καλυτερο παιχνιδι και εμεις να μην μπορουμε να φτιαξουμε, ουτε επιπεδου pac-man παιχνιδια.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Herc [Χθες, στις 21:11]

Ασχετο, αλλα ειναι αληθεια οτι οι αδελφοι Yerli, ιδρυτες-διευθυντες και ιδιοκτητες τις CRYTEK ειναι Τουρκοι.Εαν ειναι, θα κοψω φλεβες.

Crytek is a video game development company founded in 1999 by three Turkish brothers (a.k.a. Yerli brothers).
http://en.wikipedia.org/wiki/Crytek

http://www.crytek.com/inside/team/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.