Jump to content



Recommended Posts

THELAB λέγεται το clan. Κάνεις request invite και σε βάζει κάποιος από τους officers όταν το δει.

 

ενδιαφέρομαι και γω να βρω λίγη παρέα για το παιχνίδι μιας και οι πιο πολλοί φίλοι μου δεν παίζουν πια (όχι οτι κ εγω λιώνω λόγω δουλείας αλλά τέσπα :p )

κάποιος συγκεκριμένος που μπορώ να κάνω /whisper για invite? ή απλά κάνω search το clan? 

Link to comment
Share on other sites

Ok, ας κάνω και το request.

seth#2755

 

Είμαι ήδη σε clan οπότε όταν μου έρθει το inv θα κάνω την αλλαγή, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

 

Υπάρχει θέμα (δεν αφήνει να κάνεις invite παίκτες που ανήκουν ήδη σε clan :p )

Link to comment
Share on other sites

@tavliban, εσύ που κατέχεις το άθλημα, στα πλαίσια της τακτικής "θα σου δώσω καλό όπλο μόνο στα classes που ΔΕΝ παίζεις", η Bliz μου έδωσε αυτό ενώ έκανα rifts με την demon hunter και έτσι είπα να δοκιμάσω πάλι κρουασάντερ:

 

KUaovxq.jpg

 

Η ερώτησις είναι: τι ρολάρω;

Ρε συ Chosen χτες έπεσε επιτέλους και σε μ' ένα το ancient με πολύ καλά στατιστικά απλά αντικατέστησα το vitality με 10% damage. Απλά το μόνο κακό που έχει είναι ότι έχει arcane elemental damage, την οποία οι crusaders δεν την χρησιμοποιούν σε κανένα rune και πολύ φοβάμαι ότι χάνω σε dps έτσι.

Μήπως να άλλαζες και εσύ το poison σε lightning;

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Chosen χτες έπεσε επιτέλους και σε μ' ένα το ancient με πολύ καλά στατιστικά απλά αντικατέστησα το vitality με 10% damage. Απλά το μόνο κακό που έχει είναι ότι έχει arcane elemental damage, την οποία οι crusaders δεν την χρησιμοποιούν σε κανένα rune και πολύ φοβάμαι ότι χάνω σε dps έτσι.

Μήπως να άλλαζες και εσύ το poison σε lightning;

 

Τα έχουμε ξαναπεί αυτά, το element στο damage range του όπλου παίζει ρόλο μόνο σε 2 πράγματα:

1) skills/passives που λένε ξεκάθαρα ότι το element του όπλου επηρεάζει κάτι, π.χ. δες το Elemental Exposure παρακάτω

2) όταν σου τελειώνει το resource (hatred, wrath, arcane power, κλπ) και συνεχίζεις να βαράς skill που κοστίζει, ο χαρακτήρας σου μπορεί να ρίξει απλές βολές για το nominal weapon damage. Αυτές οι βολές είναι στο element από το damage range.

 

Παράδειγμα για το 2)

Όταν σπαμάρεις multishot (που κανονικά κάνει 360% weapon damage) με τον DH και σου τελειώσει το hatred, αν συνεχίσεις να βαράς, ρίχνεις απλά βελάκια τα οποία χτυπάνε για σκέτο (100%) weapon damage στο element του όπλου.

 

Δεν παίζει ρόλο σε τίποτα άλλο.

 

 

Damaging enemies with Arcane, Cold, Fire or Lightning will cause them to take 5% more damage from all sources for 5 seconds. Each different damage type applies a stack, stacking up to 4 times.

Elemental damage from your weapon contributes to Elemental Exposure.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαστε!

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/59726-patch-2-3-0-ptr-preview

 

Δεν το πιστευω  αυτο που διαβαζω, ισως ειναι το καλυτερο patch που εχει βγαλει για το παιχνιδι η blizzard!

Έγινε επεξεργασία από P70
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Μετά από ένα κάρο ώρες για φαρμαρισμα κλειδιών και uber runs και μια 100αρα αποτυχημένα amulets χωρίς trifecta, να φτιάξουμε κανένα τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.