Jump to content



Recommended Posts

Καλοκαιρινές διακοπές για φέτος τέλος <_<  με αποτέλεσμα να επιστρέφουμε στην καθημερινότητα και γιατί όχι και στο game μας. Με την νέα σεζόν θα ασχοληθώ με Witch Doctor, έναν ήρωα που δεν έχω στην συλλογή μου και πρέπει να πάρει τον χρόνο του στο roster. Από ότι είδα σε κάποια video, το setup που θα πρέπει να κυνηγήσω είναι το Spirit of Arachyr ΑΛΛΑ θα δούμε και στην πράξη... 

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενα Τ10 ριφτ πριν παω δουλεια. Καταρχας δεν εχω συνηθησει σολο (εχω παιξει 2 φορες μεσα σε ενα χρονο). Το εβγαλα με το ζορι μετα απο πολυ ωρα και κοκκινησα μια φορα... LOL (Demon hunter)

Link to comment
Share on other sites

καλό το patch όντως εκ πρώτης όψης...

 

Προβλέπω να καιγόμαστε για 1-2 μήνες. Θα ασχοληθώ με season 4 σαν μάγος (!) επιτέλους και λέω να τον φτάσω 500-600 paragon...no more...εκτός εάν βέβαια κάτι με κρατήσει παραπάνω και δεν το έχω δει ακόμα...

 

1 πράγμα δεν μου αρέσει είναι ότι τα σετ πλέον έχουν ίδια φιλοσοφία σε όλα τα classes. Παράδειγμα ξέρω εγώ 2 σετ κάνει ένα σκιλ παραπάνω dps μετά αν κάνεις ένα άλλο σκιλ τρως 40-50% λιγότερη ζημιά και μετά στο 6 σετ κάνει κάτι επικό...Αυτή είναι η γενική ιδέα και ειλικρινά δεν με ενθουσιάζει ούτε βέβαια με απογοητεύει.

 

Από την άλλη βέβαια, μπράβο τους γιατί είναι σαν expansion το νέο patch και οι άτιμοι έχουν την ικανότητα και μας κρατάνε το ενδιαφέρον ξανά και ξανά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ή πέτυχα κάποιο hotfix ή παίζει κάτι πολύ απλό που μου διαφεύγει...

 

Στα αριστερά το πρώτο ancient Recurve που μου έπεσε μερικές ώρες μετά το patch, και στα δεξιά το πιο πρόσφατο.

 

Δύο είναι τα περίεργα, το range του rcr (έχω πατημένο το Ctrl για να φαίνεται) και ο αριθμός των stats (και τα 2 είναι τρυπημένα με giftάκι)

 

 

post-33232-0-10323400-1440696626_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

To όπλο αυτό rollαρει με +1 stat (για κάποιο λόγο). Τουλάχιστον όσα έχω δει έτσι είναι.

Στην πρώτη περίπτωση έχει φαινομενικά 1 λιγότερο, γιατί έχει από τη μάνα του 40-50% rcr αλλά έχει rollαρει και με το +10% rcr που μπορούν να έχουν όλα τα όπλα, οπότε έχει stackαρει. Γι αυτό είναι και διαφορετικό το range.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

laggg τρελό στα grif 

Ειδικά στα 60+.

Παίξαμε ένα GR61 χτες στο season και μου έσπασε τα νεύρα. Οκ και παλιότερα είχε αρκετά framedrops στα ψηλά, αλλά τέτοιο χάλι δεν έχω ξαναδεί.

Στο επίσημο φόρουμ πέφτει πολύ κράξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, επίσης άκουσα ότι το lag εξαφανίζεται όταν βγάζεις οτιδήποτε έχει να κάνει με area damage (από gear + paragon points). Workaround, σαφώς και όχι λύση.

 

 

In other news

 

gK5PqiJ.jpg

 

 

Επιτέλους ένα DH build που μ'αρέσει να σολάρω (δεν το μπορώ το μαγωstrafe της Ναταλίας...)

 

Δυστυχώς, ήρθε σε ένα patch που δεν φτουράει και πολύ ο DH γενικότερα, οπότε βουρ για WD (το νέο Archon build της μάγισσας απογοήτευση και αυτό...)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.