Jump to content



Recommended Posts

Δε σε τρελαίνει στο lag το Helltooth build?
Πάνω απο 59-60 solo Grift είναι σχεδόν unplayable σε μένα, και σε ένα party 3man 64 που δοκιμάσαμε χθες τα ίδια έκανε.
Lag spikes και freeze απο 2 έως και 10 δευτ.   

 

Άπειρο dps το φούστικο όμως...

Link to comment
Share on other sites

αυτό με το lag έχει παραγίνει.

 

Δηλαδή παμε να τελιώσουμε 76 αν θυμάμαι καλά και μας είχε σκίσει με lag spikes και freeze με αποτέλεσμα να το χάσουμε.... Άκρως απαράδεκτο..

 

Χαρακτηριστικά θυμάμαι σε ένα σημείο 100+ mobs όλα μουτζωμένα, να ακούω κάτι ήχους ανα 2-3 δευτερόλεπτά, φυσικά εμείς είμασταν παγωμένοι, και μετά απο πολύ ώρα να είμαστε όλοι ξάπλα...

 

Οι developers είναι για σούτο, η game engine είναι για σούτο (νομίζω με Lua προγραμματίζουν), το παιχνίδι όσο και αν μου αρέσει χάνει παααρα πολύ σε αυτό το τομέα... Lost Ark ΠΟυ είσαι;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτό με το lag έχει παραγίνει.

 

Δηλαδή παμε να τελιώσουμε 76 αν θυμάμαι καλά και μας είχε σκίσει με lag spikes και freeze με αποτέλεσμα να το χάσουμε.... Άκρως απαράδεκτο..

 

Χαρακτηριστικά θυμάμαι σε ένα σημείο 100+ mobs όλα μουτζωμένα, να ακούω κάτι ήχους ανα 2-3 δευτερόλεπτά, φυσικά εμείς είμασταν παγωμένοι, και μετά απο πολύ ώρα να είμαστε όλοι ξάπλα...

 

Οι developers είναι για σούτο, η game engine είναι για σούτο (νομίζω με Lua προγραμματίζουν), το παιχνίδι όσο και αν μου αρέσει χάνει παααρα πολύ σε αυτό το τομέα... Lost Ark ΠΟυ είσαι;;;

 

Συμφωνώ και μένα ειδικά την τελευταία εβδομάδα με έχει γονατίσει το lag στα Grifts.. και δεν είναι μόνο με WB ή Barb, χθες είχα σκαλώματα και με DH..τι να πω ελπίζω να φτιαχτεί γιατί καταντάει όχι μόνο unplayble αλλά και εκνευριστικό..

 

 

υγ: https://youtu.be/c5r6ebPvZ9c

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το πρωί και πολύ αργά το βράδυ δεν έχει spikes, παίζω μια χαρά. Και φυσικά δεν παίζω GRifts lvl 55-58 (κάπου εκεί είμαι μιας και το ντύσιμό μου είναι για τα σκουπίδια), αλλά 49-51. Δεν έχουν πολύ μεγάλη διαφορά στα drops (τις ίδιες κουταμάρες πετά). Έτσι αργά τα απογεύματα και βραδάκια που έχει πολύ κόσμο στους servers, παίζω ΝRifts για τα Grifts κουμπάκια και κανα bounty/keywarden όπου δεν με νοιάζει το lag.

 

με GRIFTs 49-50 βγάζω 20-25δις EXP την ώρα :D σε ~1μιση ώρα έχω ένα Paragon lvl (785 τωρα)

 

ΑΛΛΑ πολύ σκουπίδι drops !!

Link to comment
Share on other sites

ένα barbarian έχω πήγα 70 πρόσφατα . βρήκα online builds αλλά απότι έχω καταλάβει θέλουν συγκεκριμένο ντύσιμο 

 Ε ναι έτσι δουλεύουν όλα τ απαιχνίδια της Blizz, πες μου τι φοράς να σου πω ποιός είσαι :p

Link to comment
Share on other sites

ένα barbarian έχω πήγα 70 πρόσφατα . βρήκα online builds αλλά απότι έχω καταλάβει θέλουν συγκεκριμένο ντύσιμο 

 

μπορείς να δοκιμάσεις κάποιο starter build μέχρι να βρεις κάποια set items και να ξεκινήσεις σιγά σιγά να farmareis items και shards.

 

πχ δες αυτό http://www.diablofans.com/builds/57459-season-4-starter-barb-build είναι καλούτσικο.. επίσης, με τα mats που μαζεύεις προσπάθησε να φτιάξεις κάποιο καλό όπλο με το cube, θα κάνει μεγάλη διαφορά στο dmg σου, άσε που άμα είσαι τυχερός μπορεί να σου κάτσει και κανένα ancient :p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω ξενερώσει με τις κλάσσεις.

 

Top gear του Crusader και σε 60άρη πονάει απίστευτα, ίδιο επίπεδο gear σε Barbarian και απλό καθάρισμα. Μην μιλήσω για Witch Doctor... walk in the park.

 

ΟΧΙ ρε Blizz δεν θα παίζω την κλάση που εσύ θες μετά απο κάθε patch!!! Απαιτώ ισοτιμία!!

Έγινε επεξεργασία από env0y
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.