Jump to content



Recommended Posts

Το ξαναπιασα στα χέρια μου μετά απο πολύ καιρό και έχω χάσει επεισόδια. Τι παιζει με τα seasons ? Γιατί όλοι τα σνομπάρατε στιν αρχή και όλοι τωρα παίζετε seasons ?

 

Δώστε κάποιο καλό build (και εύκολο game-play με keyboard - laptop γαρ) για  Witch Doctor 2.3

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παιξεις το carnevil build με dagger of darts, απλο και δυνατο!

Παρατηρω οντως μεγαλη αυξηση συμμετοχης στα seasons και αυτο οφειλεται στο οτι ΠΑΝΤΑ δυστυχως για μας τους casuals εχουν τα δυνατοτερα builds σε σχεση με τα non season. Υποθετω οτι λιωνουμε ολοι γι' αυτο το thread ειναι ηρεμο τον τελευταιο μηνα :-P

Ανησυχητικη η απουσια του Πετρου δε, που εχω να τον δω μερες μεσα και ανησυχω,γιατι θεωρουσα οτι οταν σταματησει να παιζει αυτος, θα κλεισουν τους servers :-P που εισαι ωρε @Chosen?

Έγινε επεξεργασία από P70
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

που εισαι ωρε @Chosen?

 

Πριν από καμιά βδομάδα είδα στο forum της Blizzard ένα τσουβάλι topics με διαμαρτυρίες για ένα exploit με το hellfire amulet (που σου επέτρεπε να έχεις παραπάνω passives). Ένα από τα topics είχε ένα link σε ένα θέμα στο Reddit που εξηγούσε πως γίνεται (τραγικά απλό, θέλει ~30 δευτερόλεπτα). Ο Chosen λοιπόν έκανε ό,τι θα έκανε κάθε νοήμον άνθρωπος (not!): μπήκα εκείνο το μεσημέρι και το δοκίμασα στον WD μου.

Διάλεξα ένα από τα 3 hellfire amulets που έχω και έβαλα το passive του στον WD μου. Αφού διαπίστωσα ότι όντως δουλεύει, συνειδητοποίησα ότι δεν ανέφερε πουθενά στο Reddit πως το επαναφέρεις/ακυρώνεις. Ε λέω, δε μαγείς, θα το ψάξω το βράδυ που θα μπω. Το βράδυ που μπήκα, το είχαν ήδη patchάρει.

Έκανα αμέσως ticket στην Bliz και τους εξήγησα ότι έκανα ματσόλα και μου είπε ο rep εν ολίγοις "δεν επιτρέπεται να δοκιμάζεις τα exploits αλλά εκτιμούμε ότι μας το ανέφερες και ότι δεν το έκανες abuse".

Εντάξει λέω, φτηνά την γλίτωσα την μλκία μου. Την άλλη μέρα μου ήρθε ban και όταν απάντησα στο αρχικό ticket, μου λέει ο τυπάς "όντως εκτιμούμε την ειλικρίνεια κι επειδή διαπιστώσαμε ότι δεν το χρησιμοποίησες σε GR, δεν σου δώσαμε μόνιμο suspension". Μόνο το trollface έλειπε από την απάντησή του, αλλά δε βαριέσαι, μετά το ΣουΚου βγαίνει το ban.

 

Έχω κι άλλο account και παίζω με τους συνήθεις ύποπτους κανονικά (και προς το παρόν απολαμβάνω λίγο την ησυχία του να μην είσαι σε clan chat :rolleyes: ) κάθε βράδυ και γι'αυτό δεν έπεσαν οι servers :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ετσι για το εγκυκλοπαιδικό του θέματος, για δωστε more info για το cheat, link ?

 

btw είμαι ο μόνος εδώ που δεν έχω κραφτάρει hellfire amulet για κανεναν ήρωα, μόνο 1-2 hellfire rings μουφες για τον monky μου. :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

εννοείτε !!!

 

Αφού το έχουν patchάρει ρε. Να δώ τι και πως θελω.

 

 

btw, έχω μείνει τόσο καιρό έξω από το game που νοιώθω εξωγήινος μέσα στο thread.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

ετσι για το εγκυκλοπαιδικό του θέματος, για δωστε more info για το cheat, link ?

 

btw είμαι ο μόνος εδώ που δεν έχω κραφτάρει hellfire amulet για κανεναν ήρωα, μόνο 1-2 hellfire rings μουφες για τον monky μου. :hehe: :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω σοβαρο προβλημα,εκανα φορματ στο pc και τωρα που εχω κανει εγκατασταση το batle.net και παω να συνδεθω μου βγαζει προβλημα,εχω ξεχασει τον κωδικο μου και επισης οταν παω στο can't log in παω να κανω το i don't now my password αλλα μου ζηταει το Authenticator code ετσι θελω να ξερω,παω στο κινητο μου βρισκω το  κωδικο απο το app βαζω βαζω αλλα τιποτα..!!! Τι να κανω..?? εχω το diablo 3 μεσα και το εχω πληρωσει 60 ευρω και εχω γενικα θελω τον λογαριασμο μου ας με βοηθησει καποιος ξερω το email ξερω τα παντα εκτος απο τον κωδικο μου στο battle.net.!! Ευχαριστω Νικος..!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.