Jump to content



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Δυστυχως για ατομα που παιζουν casual δωθηκε η χαριστικη βολη με την ουσιαστικη καταργηση των Non seasonal leaderboards. Δεν φτανει που αρχικα βαζουν ολα τα αποκαϊδια μετα την ληξη της season, που παιζουν 10 ωρες την ημερα (οκ εκει λες μην το παιζεις casual και θες και θεση πανω απο 100αδα) αλλα αφου πλεον το εκαναν συστημα να μπαινει patch και μετα να κλεινει η era, παει να πει οτι 3 μηνες μην παιζεις, μπες να κανεις ranking τις 3 τελευταιες μερες, με το νεο build. (Ενδειξη του ποσος λιγος κοσμος παιζει, στις 3 εκεινες μερες και με 5 προσπαθειες εβγαλα GR93 solo monk και ranking 25 europe).

Αφου το παιχνιδι εχει infinate scalling σε δυσκολια το μονο που εχεις να κανεις ειναι να πας οσο πιο ψηλα γινεται, οποτε βγαζει και το end game ακυρο...

Λυσεις - προτάσεις:

1) Μακαρι να το κανανε οπως στο vanilla, να ριχνεις 1 legendary την ημερα. Απειρως πιο διασκεδαστικο, εκανε το farming να εχει νοημα, τωρα κανουν ολοι full set σε 1 μερα.

2) Μακαρι να εφευγαν τα set γενικα ωστε να υπαρχει ελευθερια στο χτισιμο build και να μην σε υποχρεωνουν να χρησιμοποιησεις οτι skill τους καπνισεινα buffαρουν μεσω σετ σε εκεινο το patch.

3) Πρεπει να αλλαξει η δομη paragon, να levelαρεις skills ωστε να παιζεις πραγματικα οπως θες εσυ, πχ εγω ειμαι μονκ και θελω να παιζω πχ tempest rush που δεν εχει παιξει ΠΟΤΕ σε Build σε 4 χρονια. Δεν θα ηταν ωραιο να μπορεις να επιλεξεις τον τροπο παιχνιδιου;

4) Πρεπει να μπει αλλο end game απο το infinite scalling random-μεχριαηδιας-κανωphisingμεχρικαισταpylon-greaterrift.

Μονο expansion ή D4 μας σωζει αλλα το δευτερο δεν νομιζω να παιζει κιολας.

Έγινε επεξεργασία από P70
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, P70 said:

Λυσεις - προτάσεις:

1) Μακαρι να το κανανε οπως στο vanilla, να ριχνεις 1 legendary την ημερα. Απειρως πιο διασκεδαστικο, εκανε το farming να εχει νοημα, τωρα κανουν ολοι full set σε 1 μερα.

2) Μακαρι να εφευγαν τα set γενικα ωστε να υπαρχει ελευθερια στο χτισιμο build και να μην σε υποχρεωνουν να χρησιμοποιησεις οτι skill τους καπνισεινα buffαρουν μεσω σετ σε εκεινο το patch.

3) Πρεπει να αλλαξει η δομη paragon, να levelαρεις skills ωστε να παιζεις πραγματικα οπως θες εσυ, πχ εγω ειμαι μονκ και θελω να παιζω πχ tempest rush που δεν εχει παιξει ΠΟΤΕ σε Build σε 4 χρονια. Δεν θα ηταν ωραιο να μπορεις να επιλεξεις τον τροπο παιχνιδιου;

4) Πρεπει να μπει αλλο end game απο το infinite scalling random-μεχριαηδιας-κανωphisingμεχρικαισταpylon-greaterrift.

Μονο expansion ή D4 μας σωζει αλλα το δευτερο δεν νομιζω να παιζει κιολας.


Ειναι αστειο, αλλα ολα αυτα που ανεφερες τα ελεγα πριν απο 3-4 χρονια περιπου, οπως ακριβως και με το d2 lod πολυ παλιοτερα. Βασικα θεμελιωδη προβληματα που δεν αλλαζουν ποτε απο την blizzard. οποτε μη σκας :) dead game is a dead game :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα κι ερχόμουν με διαλλείματα αρκετών μηνών, αλλά πλέον ούτε καν για casual δεν είναι το παιχνίδι.

 

Με Expansion θα "γουστάρουμε" κάμποσο καιρό και μετά φτου και πάλι από την αρχή τα ίδια/γνωστά προβλήματα

 

Μόνο D4 με Blizzard North (και μετά ξυπνήσαμε lol)

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 28/8/2016 at 5:36 ΜΜ, το μέλος ardi21 έγραψε:

Αυτο το πραγμα που ολοι παιζουν season χωρις να σου δινει τιποτε στην ουσια ειναι τρελα.

Το πιο τρελο, ειναι που βλεπει να λενε στα φορουμ: Ποιος παιζει Non Season ρε παιδια; Ειναι δυνατον;

Ναι ρε φιλε season πρεπει να εχεις 5-6 ωρες την ημερα, καθε μερα, για να πεις οτι κανεις κατι.

Τρανο παραδειγμα τωρα που παιζει gen build ο monk,εχω τα 2 fist shenlong που χρειαζονται αλλα μου πηρε μηνες να τα βρω μιας και οι ρυθμοι που παιζω δεν ειναι 5ωρα και 8ωρα καθε μερα.

Να μου πει ενας λογικος ανθρωπος, με ποια προοπτικη θα ξεκινησω season; Να ελπιζω αυτο που εκανε 1 χρονο να μου πεσει με σωστα stats, να μου πεσει σε 3 μηνες;

No words με αυτο το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Οι season κατεστρεψαν ακομα πιο πολυ το παιχνιδι. Στην ουσια ακυρωσε αυτους που θελουν να παιζουν μερικες ωρες την εβδομαδα με τους φιλους τους.

 

Εχεις την δυνατοτητα για public αλλα για να βρεις σωστο party πρεπει να κανεις αιτηση και δεν εχει και την ιδια πλακα.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι παίκτης NS, το season είναι απαραίτητο και είναι αυτό που κρατάει το παιχνίδι ζωντανό. Φαντάσου να έλεγε κάποιος να ξεκινήσει το παιχνίδι σήμερα και τα μοναδικά leaderboards να είχαν παίκτες 1500 paragons στις τελευταίες θέσεις και 4000 paragons στην κορυφή. Τι να κάνει ο άλλος με 200 και 400 paragons;

Και είναι δίκοπο μαχαίρι, αν αφαιρέσεις το όφελος των paragon points από το σύστημα XP, σκοτώνεις τον Nr1 λόγο που παίζουν/εθίζονται οι παίκτες σε ένα παιχνίδι. Αν ψήνομαι για πολύ καιρό για να καταφέρω να βγάλω ένα milestone και πάει ο άλλος και αγοράσει το παιχνίδι σήμερα και αύριο με περάσει, ποιος ο λόγος να ασχολούμε άλλο με αυτό το παιχνίδι; Αφού το skill δεν εμπλέκεται τόσο πολύ, δεν είναι Bubble Bobble να πεις βάλαμε και οι 2 μας από ένα 20άρικο και εσύ που είσαι καλύτερος πήγες πιο ψηλά. Συνεπώς τι μένει; Ποιον καρπό θα δρέψω μετά από τόσο καιρό παιχνίδι; Αυτό τον σκοπό δεν έχουν τα παιχνίδια; Τι θα μου δώσει το sense of achievement;

 

Πόσους φίλους σας βλέπετε online τον τελευταίο μήνα ενός season και πόσους βλέπετετην πρώτη εβδομάδα; Αν δεν υπήρχαν seasons, όλοι αυτοί που μπαίνουν και παίζουν για ένα-δυο μήνες στην αρχή κάθε season, δε νομίζω να μένανε στο NS, απλά θα παρατούσαν το παιχνίδι.

Εγώ με περί τις 50-55 επαφές στο FL, έχω μόνιμα 3-10 άτομα να παίζουν D3 στο τέλος και πάνω από 25-30 στην αρχή κάθε season.

 

Και τα λέω αυτά ενώ ξέρετε πόσο σιχαίνομαι να παίζω seasonal για να πάρω το ρημάδι το stash tab.

 

 

Είμαι της άποψης ότι το παιχνίδι έχει σημαντικά λάθη στην δομή του, με το μεγαλύτερο να είναι τα sets. Διάλεξε ανάμεσα σε 6 classes και εκατοντάδες skills λέει η Bliz. Μόνο που για να παίξεις αξιοπρεπώς θες "το καλό το σετ" = αυτά τα 4 skills.

Μου άρεσε πάντα το Jade, για παράδειγμα. Αυτό το nuke στυλ του. Μόλις πρωτοβγήκε το RoS, έδερνε. Μετά έπεσε στον πάτο. Ακόμα στον πάτο είναι, απλά επειδή πήγα 2000 paragons μπορώ και σολάρω Τ13 σε 3-5 λεπτά. Για απόλαυσε το Jade με 400 paragons κύριε developer και μετά πες μας για ποικιλία.

 

 

Και όσοι περιμένετε D4, κρατάτε μικρό καλάθι γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα το φτιάξουν αυτοί που φτιάξανε/συντηρούν το D3, οπότε μην περιμένετε ριζοσπαστικές αλλαγές.

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

+1 Chosen Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και έχουμε παίξει και πολλές φορές μαζί. Το παιχνίδι είναι ή το γουστάρεις ή όχι. Πολλοί επίσης κράζουν το division αλλά εγώ έχω πορωθεί μαζί του.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι το αγόρασα 50ευρό, και το ros αλλα 25ευρό και μου έχει προσφέρει άπειρες ώρες διασκέδασης, μπινελικιού, γκρίνιας, γκίνιας κλπ κλπ...οπότε σαν λεφτά που έδωσε έβγαλε τα λεφτά του στο έπακρο...ούτε με αναγκάζει να αγοράζω gpu ούτε τίποτα, ήταν ένα 9μηνο τουλάχιστον που δεν αγόρασα ούτε ένα άλλο παιχνίδι...

 

Τώρα θα παίξω άλλο ένα season για το stash tab, και μετά απλά θα περιμένω το Lost ark του οποίου το CBT παρακολούθησα δύο μέρες και έπαθα πολιτισμικό σοκ....Αν έρθει ευρώπη δηλαδή...

 

όπως και να έχει σχολιασμός μετά από καιρό...

 

Seasons...δίκοπο μαχαίρι... έσκισε τους casuals...απασχόλησε λίγο παραπάνω τους καιλοcasuals σαν εμένα....και τρέλανε τους ολίγους τρελούς... Αναγκαίο κακό θα το έλεγα...ΑΛΛΑ που έκαναν την μεγάλη καλαμιά οι ηλίθιοι imho?

 

ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΒΕΙΣ ΤΟΥΣ SEASONAL PLAYERS ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΝ-SEASONAL ΣΤΑ LEADERBOARDS! Εκεί που ήμουν 150-200 crusader ευρώπη NS μου έρχεται ο άλλος με 4000+ paragon botter, turbohudder, και απλά χαλάει το "κόπο" μου...

 

Μετά αυτό το DIVERSITY... όπως λέει και ο Πέτρος... Ο crusader απλά δεν μπορεί να παίξει με τα set. Ντε και καλά LoN bombardment... Αυξήστε το DPS στα σετ, να το ισσοροπήσετε να παίξουμε και κάτι άλλο. Αντίστοιχα και στα άλλα classes... και μετά έχεις κάτι λακαμάδες παίκτες που τους λες "Ξέρεις, μπορεί να παίξει και αυτό" και σου απαντάνε με dorkstyle ύφος

 

"QUIN69 has never said that...Duh"

 

OH JESUS F.... CHRIST!

 

Μετά σε party.... το έλεος του ελέους.... Βγαίνει ο κάθε τραμπαρίφας να σου λέει πως να παίξεις, παρατηρήση στην παρατήρηση και αναγκάζεσαι να παίξεις support γιατί δεν έχεις τα paragon...

 

Το παιχνίδι το ευχαριστήθηκα ειλικρινά όταν έπαιζα με μια wiz tornado και πιάσαμε πολύ καλή θέση σε τριάδα με τον Μιχάλη και τον Παντελή, και παρατηρώντας τι paragon είχαμε βάλει κάτω, το ευχαριστήθηκα... Αλλά είχαμε κάνει αλχημείες στο party, έπαιζα glass cannon και δεν είχαμε ακολουθήσει την πεπατημένη στα build...

 

Όλα τα παραπάνω οφείλονται στο ότι το παιχνίδι το έχουν σχεδιάσει εντελώς λάθος και πάνε από λάθος σε λάθος... Δεν τους νοιάζει κιόλας...Αλλού είναι η χρυσή αγελάδα και το λένε World of Warcraft...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Overwatch λένε τη χρυσή αγελάδα... Το WoW όπως πάντα έτσι και τώρα, θα κάνει ένα μπαμ για ένα εξάμηνο, έπειτα θα κοιτιούνται όλοι μεταξύ τους για ενάμιση χρόνο μέχρι να βγει το καινούριο expansion και φτου κι απ'την αρχή. Βγαίνω εκτός θέματος όμως.

 

Το Diablo 3 είναι ένα εξαιρετικό game το οποίο πάσχει, διότι δεν είναι επικερδές.

 

Δυστυχώς ή ευτυχώς ζούμε σε μία εποχή οπου κυριαρχεί το μοντέλο των freemium games. Πλέον κάθε επιτυχημένο παιχνίδι έχει micro-transactions πράγμα καθόλου τυχαίο. Όλα τα μεγάλα MOBA (DotA, LoL, HotS), όλα τα μεγάλα FPS (CS:GO, OW, BF, CoD), όλα τα μεγάλα MMOs (WoW, EVE, GW) έχουν έσοδα από μικροαγορές.  Όλα εκτός του Diablo 3... (εκτός από την Κίνα). Το 5% των παικτών πληρώνει ώστε να απολαμβάνει το game, το υπόλοιπο 95%. Είναι λογικό λοιπόν η Activision να στρέφει αλλού το ενδιαφέρον της. Σε τίτλους περισσότερο προσοδοφόρους.

 

Για να έχει ένα game μεγάλο playerbase χρειάζεται να είναι φρέσκο και ελκυστικό.

Για να είναι φρέσκο και ελκυστικό θέλει updates και content.

Για να έχει updates και content χρειάζονται χρήματα.

Χρήματα έρχονται από συνδρομές (πεπαλαιωμένο σύστημα βλ. WoW) και in-game αγορές.

 

Ας είμαστε ειλικρινείς και ρεαλιστές. Τα 50-60 ευρώ της αρχικής αγοράς του παιχνιδιού δεν αρκούν για να είναι σε διαρκές development ένας τίλτος για 4,5 χρόνια.

 

Στην επόμενη Blizzcon θα γίνει κάποια ανακοίνωση για το Diablo, αυτό είναι σχεδόν σίγουρο. Αν ανακοινώσουν το Diablo 4 ας ελπίσουμε να έχει μικροαγορές. Για τους περισσότερους από εμάς κάτι τέτοιο δεν θα έχει σχεδόν καμία αρνητική επίπτωση, όμως το το game θα παραμείνει ζωντανό και φρέσκο για  τη διάρκεια του.

 

Στην υγειά του 5% λοιπόν! :beer:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H Blizzard έχει πρόσβαση σε λεπτομερή στατιστικά που ίσως έχουν μεγαλύτερη σημασία απ'όσο νομίζετε.

 

Από τους φίλους μου που εξαφανίζονται από το D3, κάποιοι είναι απλά offline στο Bnet για ΧΧ μέρες και κάποιοι είναι online στο WoW, Hearthstone, StarCraft και Overwatch.

Η Bliz ξέρει ανά πάσα στιγμή που παίζει το κάθε account/ο κάθε πελάτης, πόσο χρόνο και πόσο χρήμα ξοδεύει, τι συνήθειες έχει κλπ.

Από άποψη $$ χάνουν μόνο από αυτούς δεν μπαίνουν καθόλου στο Bnet, γιατί ο παίκτης D3 που βαρέθηκε και είπε να παίξει λίγο WoW -> cha-ching.

 

Πες λοιπόν ότι βλέπουν ότι στο δεύτερο μισό του Season 5, οι online παίκτες του D3 μειώθηκαν κατά 20.000, από τους οποίους οι 13.500 πήγαν σε κάποιο άλλο παιχνίδι στο Bnet και οι 6.500 δεν μπήκαν καν Bnet.

Στο Season 6, από τους 13.500 παίκτες που είχαν βαρεθεί και παίξαν άλλα Bliz games, οι 10.000 επέστρεψαν και έφτιαξαν seasonal χαρακτήρα στο D3, και οι 3.500 έμειναν p.x. στο WoW.

Από τους 6.500 που δεν είχαν συνδεθεί στο Bnet καθόλου, οι 5.000 επέστρεψαν για άλλη μια δοκιμή στο Season 6 και οι 1.500 το παράτησαν για τα καλά.

 

Αυτό το σκηνικό μπορεί να το δεις στο φόρουμ της Bliz και να πεις "πωπω μαυρίλα, όλος ο κόσμος το παρατάει το game, όλο και λιγότεροι μπαίνουν σε κάθε season" κλπ.

 

Κι ενώ εσύ έχεις μια εικόνα θανάτου του παιχνιδιού και απώλειας $$ για την Blizzard, για την εταιρία είναι win-win γιατί αν οι παίκτες που χάνουν εντελώς είναι λιγότεροι από τους εντελώς καινούριους παίκτες, και το ποσοστό των παικτών που παρατάνε το Diablo για να κολλήσουν σε κάποιο άλλο παιχνίδι τους που έχει συνδρομή ή άλλο τρόπο να φέρνει $$ στην εταιρία, είναι ικανοποιητικά μεγάλο, τότε όλα τα νούμερα ανεβαίνουν.

What's not to like? Το ότι μεταπηδούν παίκτες από παιχνίδι once-off πληρωμής σε κάποιο άλλο δικό σου που έχει συνδρομή/microtransactions;  Το ότι έφερες νέους παίκτες που πλήρωσαν ήδη 40-100 ευρώ για να παίξουν το Diablo και μέσα σε 1-2 χρόνια που τους βομβάρδισες καθημερινά με videos, εικόνες και ειδήσεις από το νέο WoW Expansion, Card game, FPS game, πάτησαν ένα κουμπί, πλήρωσαν άλλα $$ και τώρα παίζουν Overwatch;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ισχυουν στο 100% αυτα που λετε και ειδικα ο Πετρος. Ετσι ακριβως καταφερε το POE να εχει επιτυχια:

Α ) Δουλευει με skill tree και σου δινει ελευθερια να κανεις οτι θες και να παιξεις οπως θες + καλυτερο end game σε σχεση με απειρο scaling dmg health σε random maps.

Β ) Free παιχνιδι

Γ ) Ζει απο τα extra που πουλαει εντος, οπως και το LOL πχ.

 

Οσο υπαρχει το μοντελο Grift ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ ενα build θα υπερισχυει, οτι αλλαγες και να κανουν.

 

Αλλο end game =  ριζικες αλλαγες στα παντα = καλυτερα κανε αλλο game (D4)

 

Ιν αδεν νοιουζ: Διαφωνω καθετα με το θεμα season και Paragon. Πλεον το 1000αρικο το φτανεις για πλακα, οποτε αν καποιος ξεκινησει 3 χρονια μετα το παιχνιδι απο εμενα, ε...μην περιμενει να μπορει να κανει τα ιδια με μενα.(που ηδη με το τραγικο drop rate - βρισκω τα παντα σε λιγες ωρες- παιζει να του ανοιξει παραπανω απο εμενα σε 1 μηνα παιχνιδιου)  Αυτο κι αν πρεπει να αλλαξει....

Θυμηθειτε εποχες vanilla που παιζαμε ποσες ωρες τα ιδια πραγματα keeps runs κτλ και περιμεναμε να βρουμε εκεινο το πολυποθητο echoing fury ή manticore και μετα απο 1 βδομαδα φαρμαρισμα επεφτε ενα και δεν ειχε socket και γεια σας.

Τωρα εχεις upgrade rare - reforge - ramaladni gift και της παναγιας τα ματια, φτιαχνεις gear σε λιγες μερες.

Season με ξερω γω 15 -20 ωρες ασχολιας ειχα φτασει 500paragon και εβγαλα 75αρι solo με dh. Ποσο πιο ευκολο δηλαδη;

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

Να λέμε και του στραβού το δίκιο όμως, έτσι; Πριν από 3 patch υπήρχε ένα dps build μονόδρομος. Στο προηγούμενο είχαμε 2 builds (το 2ο έσκασε μύτη 1 μήνα πριν το τέλος του season/patch).

Σ'αυτό έχουμε πόσα, 5; Monk gen, Firearchon, Gargs, Firebats, Jade (ναι, Jade) και έχω την υποψία ότι μέσα στις επόμενες 2-3 βδομάδες θα σκάσει μύτη κι άλλο.

Έχει σημαντικά προβλήματα το παιχνίδι και μερικά δεν φαίνεται να φεύγουν (OP sets) αλλά σε γενικές γραμμές στρώνει κάπως η φάση.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κανεις αυτο Πετρο ενω εχεις χασει 70% (και ισως λεω λιγο κιολας) των παικτων σου χαιρω πολυ.

Κλαιγομαστε για τα support 1 χρονο+, δεν ασχολουνται καθολου που ο WD Πχ baffare παραπανω απο 100% damage, αρα ακομα και 2ο wiz twister να εβαζες, θα ηταν χειροτερο και τωρα πρεπει να πω ευχαριστω; 

Ξαφνικα πετας σε NS Player, τερμα τα 120αρια, παμε για πιο χαμηλα, αρα gems ακυρα, δεν ανεβαινουν.

ΧΡ δεν εχει (οποιος προλαβε τον κυριο ειδε ΚΑΙ εκει) και το κυριοτερο, ακυρωνεις και τα leaderboards με την μαλακια που κανεις 2 φορες σερι και αρα το εχεις συστημα ετσι. 

Εγω λοιπον, τι μπορω να κερδισω παιζοντας τωρα, ακομα και αν φτιαξανε οντως καλυτερη ποικιλια επιλογων; Τι στοχο να εχω;

Gear? Paragon? Gems? Ranking? Ακυρα ολα.

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, P70 said:

Εγω λοιπον, τι μπορω να κερδισω παιζοντας τωρα, ακομα και αν φτιαξανε οντως καλυτερη ποικιλια επιλογων; Τι στοχο να εχω;

Gear? Paragon? Gems? Ranking?

Καλύτερο gameplay από το PoE, το οποίο φαίνεται καλύτερο στη θεωρία και όσοι παίκτες D3 το δοκιμάσανε είπαν στην αρχή "wow καταπληκτικό", μετά από λίγο καιρό ξαναγύρισαν στο D3 :hehe:

 

Όσο για τους χαμένους παίκτες, ας είμαστε ρεαλιστές: παίκτης του once-off €50 Diablo 3 που το παρατάει και αρχίζει να παίζει το συνδρομητικό WoW ή κάποιο άλλο παιχνίδι της Blizz με microtransactions ή έστω ακόμα μια once-off αγορά, μόνο "χαμένος" δεν θεωρείται για το πορτοφόλι της Blizz. Να μην σου πω ότι είναι και τριπλό το κέρδος γι'αυτούς, μιας και κατά 99% το D4 θα το κάνουνε preorder ακόμα κι αν είναι Diabloville 4 για tablets και κινητά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1,5 μηνα inactive το θεμα  και τελικα πριν λιγες μερες με την ανακοινωση της προωρης ληξης της season ήρθε και η οριστικη ταφοπλακα του παιχνιδιου που μπηκε ξεκαθαρα σε maintenance. Season 8 καπακια χωρις PTR αρα χωρις νεο περιεχόμενο, eras πανε απο 6 μηνες εως 1 χρονο διαρκεια και αντιο....

Όλοι πλεον περιμενουμε την Blizzcon για να δουμε τι νεα θα εχουμε. Ελπιζω πολυ να μην ειναι καποιο hd version D2 μιας και δεν με ψηνει καθολου, αλλα να μαθουμε οτι ειναι άλλο expansion ή D4 στα σκαρια. Ενω φαινομενικα το 2ο μοιαζει παααααρα πολυ δυσκολο, μόλις 4 χρόνια μετα το D3, θεωρώ πως το παιχνιδι χρειαζεται τοσο ριζικες αλλαγές, που ενα expansion ίσως να μην αρκει καν. Γνωμες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.