Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Tι λέτε βρε ιερόσυλοι για τα γραφικά του...

Ευχαριστώ για τις απαντησεις στο Sonicboom..

@george th

δεν έκανε κάτι το triple buffering, αλλά δεν είναι τιποτα, καποιος μπορει να μην

το παρατηρησει κι όλας, απλα νομιζω οτι πρεπει να υπάρχει trick για να εξαφανιστει

και αυτό....το vsync δεν το επηρρεαζει.

silencer μαζι με red dot δεν παιζει ε?

εεεε κάποιος να μου το κάνει unistall χανω το χρόνο μου :hehe:

τους έλιωσα με ελικοπτερακι :p

post-4508-1416073290,9575_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από d|smal

το παιζεις με ολα στο φουλ ?

oχι γιατι αν τα βαλω ολα στο φουλ τοτε δεν θα παιζω αλλα θα παρακολουθω κατι σαν παρουσιαση του power point (θα πηγαινει καρε-καρε), δεν εκανα τσιγκουνιες ομως...:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem

Tι λέτε βρε ιερόσυλοι για τα γραφικά του...

Ευχαριστώ για τις απαντησεις στο Sonicboom..

@george th

δεν έκανε κάτι το triple buffering, αλλά δεν είναι τιποτα, καποιος μπορει να μην

το παρατηρησει κι όλας, απλα νομιζω οτι πρεπει να υπάρχει trick για να εξαφανιστει

και αυτό....το vsync δεν το επηρρεαζει.

silencer μαζι με red dot δεν παιζει ε?

εεεε κάποιος να μου το κάνει unistall χανω το χρόνο μου :hehe:

τους έλιωσα με ελικοπτερακι :p

αυτο το ελικοπτερο ειναι το χειροτερο πραγμα που εχει το παιχνιδι! πολυ σπαστικο ρε παιδι μου! ανουσιο κ χαζο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Σήμερα, στις 18:12]

Ηρεμήστε βρε. Πόρωση με bots?

διπλοματη μου εσυ.....:hehe:

Σας λέω... το online αξίζει περισσοτερο.

οι οπαδοι του multi πλησιαστε άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που παίζουν 2-3 ώρες την εβδομάδα είναι αδύνατο να πιάσουν το επίπεδο των "καμένων" κι έτσι το multi είναι πρακτικά ανούσιο για αυτούς. Προσωπικά μπήκα σε server και στα 5' με είχαν σκοτώσει >15 φορές... Δεν είναι παιχνίδι αυτό... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από d|smal [Χθες, στις 22:59]

βασικα σε ολα τα παιχνιδια αυτου του στυλ αυτο δεν συμβαινει?

ασ τον να λέει...απλα ειναι και αυτός διπλοματης :hehe:

το multi του COD4 τα σπάει, τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Χθες, στις 22:06]

Αυτοί που παίζουν 2-3 ώρες την εβδομάδα είναι αδύνατο να πιάσουν το επίπεδο των "καμένων" κι έτσι το multi είναι πρακτικά ανούσιο για αυτούς. Προσωπικά μπήκα σε server και στα 5' με είχαν σκοτώσει >15 φορές... Δεν είναι παιχνίδι αυτό... :)

κατσε σε εναν τετοιο server spectator ή βλεπε μεσα απο τις καμερες αλλων και δες τι κολπα κανουν......που πετανε nades....που στηνονται.........

ενα πραγμα που με εχει αφησει αναυδο σε αυτο το παιχνιδι ειναι οτι υπαρχουν αμετρητα καλα και κακα σημεια.......το παν εινια να ξερεις ακριβως απο που να περασεις...ποτε και με ποιο τροπο (ερπειν.σκυφτος.τρεχοντας)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

κατσε σε εναν τετοιο server spectator ή βλεπε μεσα απο τις καμερες αλλων και δες τι κολπα κανουν......που πετανε nades....που στηνονται.........

Κι αυτό ώρα θέλει Γιώργη ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Σήμερα, στις 11:31]

το ακριβως κανει αυτο;

Infinity Ward has issued a new patch for Call of Duty 4: Modern Warfare, updating to v1.3 this popular first person sequel (thanks: *wDx*Lunatic). This patch addresses the issue reported by community member Uzi Kidding which now catches some files bypassing the pure client test. In addition this update will set properties so that Anti-lag is always enabled upon map loads, an optimization for Sniper Rifle accuracty at certain distances, as well a fix so text chat between rounds of multiplayer will no longer cut out at the end.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.