Jump to content



S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky: πείτε τα όλα


neuromancer

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Ειμαι στο Gordon τωρα..κ η αποστολη μου ειναι:get info about Fang from the Diggers...

το θεμα ειναι,οτι ειναι στο επομενο level εκει που πρεπει να παω για να παρω αυτες τις πληροφοριες..κ δεν μπορω να παω..:(

Αν το εχει περασει καποιος ας βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Honda22 οταν πας στο επομενο level(μετα το Gordon δλδ)για να κανεις αυτην την αποστολη:Get info about Fang from the Diggers...δωσε κανενα info please αν μπορεις,πως πηγες γιατι εχω κολλησει εκει κ το παρατησα..δεν παει ουτε μεσα απο το σπιτακι..:hmm:

Thanks..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα βόρεια σύνορα του Cordon και πάω για αυτή την αποστολή που έχεις και εσύ. Απλά περιμένω τώρα διότι έχει νυχτώσει και αν πάω περάσω τα σύνορα θα μου την πέσουν από παντού μεταλλαγμένα :hehe:. Οταν είναι θα σου πω.

Edit: Βρήκα ένα bug, ίσως να λέμε για το ίδιο: όταν πηγαίνω εκεί στο σπιτάκι στα σύνορα να αλλάξω περιοχή και με ρωτάει με ένα μνμ αν θέλω να μετακινηθω στην άλλη περιοχή, πατάω YES και απλά με αφήνει εκεί που είμαι. Δεν με πηγαίνει στην επόμενη περιοχή. :wall:

Link to comment
Share on other sites

όταν πηγαίνω εκεί στο σπιτάκι στα σύνορα να αλλάξω περιοχή και με ρωτάει με ένα μνμ αν θέλω να μετακινηθω στην άλλη περιοχή, πατάω YES και απλά με αφήνει εκεί που είμαι

Αυτο ακριβως παθαινω...με γυρναει απο την αλλη...δεν μπορω να το καταλαβω..εψαξα κ σε ξενα forum,αλλα δεν εβγαλα ακρη...αν το περασεις,μην με ξεχασεις..:hehe:

Thanks παντως..;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι bug ρε σεις αυτό (σας έφτασα!!!). Ελπίζω να πείρατε το reward στην άλλη ακρη της πίστας. 5000RU, καλύτερο θώρακα και ένα USB. Με τα 5000 τσίτωσα το αυτόματο και το πιστόλι και είμαι έτοιμος για ...άλλα κόλπα.

Στο θέμα μας τώρα. Όντως σε αφήνει μέσα στη ..στοά. Προς τη μία μεριά βγαίνεις. Προς την άλλη πάς στην πίστα από την οποία ήρθες. Όταν σε ρωτάει να σε πάει πίσω, αν πεις όχι σε κάνει μεταβολή (όπως στο stalker1). Βγαίνε οκ απο τη στοά αλλά είναι κατράμι μαυρίλα και δε βλέπω την τύφλα μου. Θα περιμένω να ξημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μα κ εμενα μονο επιλογη yes εχει...δλδ neuromancer πηγες στο Garbage?

Αυτο δεν ειναι το επομενο level η κανω λαθος...?

Βγαίνε οκ απο τη στοά αλλά είναι κατράμι μαυρίλα και δε βλέπω την τύφλα μου

Μην μασας..αναψε φακο κ κανε ντου...:hehe:

Τι παιζει τοτε κ εχουμε προβλημα?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Λάθος! Εγώ μόλις έφτασα στο Gordon. Έχω υποδοχή το πολυβόλο.... άστα να πάνε... :-O

Κατεβαίνω μέχρι τα μισά με κάλυψη ένα δένδρο αλλά μετά πλακώνουν τα military και με σαπίζουν. Δεν έχω και πολύ ammo...

Στο τελευταίο save, οπισθοχώρισα και ήρθε κοντά μου ένας καραγκιόζης. Τον περιποιήθηκα και του πήρα 200 σφαίρες και το όπλο του που ταιριάζει γάντι με τη διόπτρα που έχω μαζί μου. Σχεδιάζω τώρα κάθοδο, αφού φάω λίγους με τη διόπτρα - ίσως και το πολυβόλο, αν και είναι αρκετά μακρυά.... :spell:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει το patch, αλλά τελικά το πέρασα με τη μέθοδο του τρεχάτε ποδαράκια μου και γλίτωσα. :happy2:

Για δώστε hints... μετά το φράχτη πάς αριστερά? Δε σε γάζωσε ή πήγαινες σε turbo mode με το χέρι στα φάρμακα ?

Link to comment
Share on other sites

Για δώστε hints... μετά το φράχτη πάς αριστερά? Δε σε γάζωσε ή πήγαινες σε turbo mode με το χέρι στα φάρμακα ?

Εγώ έκανα ένα τρέξιμο στη κατηφόρα και χώθηκα πίσω από ένα βράχο. Ήρθαν κάτι μάγκες, τους καθάρισα και αφού πήρα καταληλα γιατροσόφια :p, είδα αριστερά ένα δέντρο ξαπλωμένο, έτρεξα από και χώθηκα από κάτω με Ctrl + shift, πήρα πάλι ένα depon και την έκανα πάλι τρέχοντας αριστερά. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πεταξεις τα περισσοτερα(τα παιρνεις μετα φυσικα) που εχεις στο inventory για να πηγαινεις ποιο γρηγορα..καλυτερα να ειναι βραδυ...

Μονο first aid kit να εχεις πανω σου..πας μεχρι το δεντρο,περιμενεις να ακουσεις το μηνυμα,οτι σε χασανε...κ μετα τρεχεις αριστερα εκει κατω στις πετρες,περνας κ το δεντρο κ αν εισαι τυχερος,το περασες..:cool:

Η μπορεις να κανεις αυτο που ειπες,να τους τρως εναν εναν καθως ερχονται..;)

Link to comment
Share on other sites

Τα είδα τα "φαρμάκια" που λέτε με τα κυάλια από ψηλά, αλλά δεν κατάφερα να τα φτάσω... ίσως τα καταφέρω με το sniper combo που έφτιαξα. Να πετάξω και την καραμπίνα (τζαμπα οι βελτιώσεις που της έβαλα).

Αν ξεφορτώσω για να είμαι ελαφρύς, πώς θα τα ξαναπάρω πίσω? Την καθαρίζω την βάση αυτή αργότερα?

το game είναι γαμάτο πάντως.... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.