Jump to content



S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky: πείτε τα όλα


neuromancer

Recommended Posts

Βρήκα αυτό, από το επερχόμενο patch 1.5.05

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

-- Bug fixes, when the conductor did not want to keep the player at the Cordon. (This is due to the fact that sometimes avtoseyv not retain all the data, and once downloading such seyv game becomes impassable) - fixed bug, when conductor did'nt take

player to the cordon, happened because auto-save did not save all the information and after loading it, game would

become uncompletable

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Ίσως είναι η λύση στο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε.

Πηγή http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=942067&topic=45512710

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

εγω μολις περασα αυτο το σημειο που λετε "Get info about Fang from the Diggers" και τωρα μου λεει 'get info from digger messenger' στο garbage οπου πολεμαω με τους bandits.

το παιχνιδι ειναι πολυ βαρυ ειδικα τα ξημερωματα, το ειχα maximum σε dx10 1920χ1200 και επιανα στις μισες σκηνες 30-35 και στις αλλες 15-20. δεν παιζοταν δηλαδη, τωρα το εβαλα 1600χ1200 dx10 medium και πιανω 60-65, και στις βαριες σκηνες 30-35.

εχετε κανει join στην clan των stalkers? (μεσα στο game εννοω) (εγω οχι ακομη)

και κατι αλλο ενω οταν εφυγα απο swamps και πηγα στο cordon οι renegades ηταν φιλοι μου στο φουλ. τωρα που το ξανακοιταξα που ειμαι στο garbage μου δειχνει οτι ειναι εχθροι μου χωρις να κανω κατι εναντιον τους ομως, περιεργο.

το παιχνιδι παντως τα σπαει

Link to comment
Share on other sites

Έφτασα κι εγώ στο "Get info about Fang from the Diggers". Φαντάζομαι δεν χρειάζετε να περπατήσω όλη τη διαδρομή (όχι ότι με χαλάει... :jump:). Υπάρχει κανένας οδηγός εκεί γύρω?

ΑΚ47 is my best friend :banging:

Link to comment
Share on other sites

Honda22 το περασες το σημειο εκεινο?

Αν θες τσεκαρε αυτο το link...

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr2&thm_page=4&thm_id=17182&sec_id=19

Ειναι ενα "κολπακι" με τα save για να το περασεις..δεν ξερω κατα ποσο δουλευει..σε αυτον δουλεψε βεβαια..απο βδομαδα θα το δοκιμασω(αν δεν εχει βγει το patch μεχρι τοτε) γιατι ειμαι εκτος τωρα..;)

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στις αποθήκες/κτίριο δίπλα στη μεγάλη τη γέφυρα σε μια αποστολή εκκαθάρισης της περιοχής από ενοχλητικούς... και δάκρυσα απο συγκίνηση όταν είδα την σκάλα στο πάτωμα σε ένα δωμάτιο, που στο STALKER I σε κατέβαζε σε υπόγεια και κάτι αποστολές για γερά στομάχια. Βέβαια τώρα κάποιες πόρτες είναι χτισμένες και κάπου σταματούσες, αλλά όταν είδα τη σκάλα χέστηκα στην ιδέα ότι θα ξαναέμπαινα εκεί μέσα.

Ολα τα λεφτά (εκτός από τον Norton Commander στα PCs) είναι τα τσακάλια/λύκοι που ουρλιάζουν το βράδυ.

Μου την πέσαν 2 αόρατοι χτες και δεν πρόλαβα να βγάλω λέξη! Είχα και ώρα να κάνω save.... άστα να πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Fang πάντως μεγάλη μούφα! Σας έκλεψαν κι εσάς εκεί στο γιαπί? Είχα μαγέψει 8000 για να πάρω κανένα θώρακα της προκοπής και με άφησαν πανί με πανί. Ευτυχώς τα υπόλοιπα τα άφησα σε ένα πτώμα και πήγα και τα πήρα μετά....

Μπήκε κανένας στη στοά στο Agropron? spoiler:Έχει καμμιά 10ριά πηδηχτούληδες mutants απ'έξω - τρελό run and gun λέμε :fun:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα πρόβλημα πάντως. Απλά όταν ξαναέπαιξα το κομμάτι που δεν είχα σώσει (πριν φύγω για τον π@π@ρ@ τον Fang) ο μάστορας δεν μου έδωσε επιλογή ένα θώρακα με 8500ru που είχα σταμπάρει αλλά έναν με 18Κ (ήμαρτον!) με αποτέλεσμα να φύγω με τα φράγκα στην τσέπη και τα λοιπά και τα λοιπά...

Link to comment
Share on other sites

εχω πορωθει με αυτο το παιχνιδι μιλαμε, τωρα θα σταματησω με το main quest απο το red forest και θα γυρισω πισω να κανω κανενα secondary quest γιατι βιαζομουν πολυ να προχωρησω, να μαζεψω και κανενα artifact γιατι μονο 2 καλα εχω, να παρω και κανενα armor καλο και κανενα gun και θα συνεχισω :spell:

παντως ειναι πολυ δυσκολο παιχνιδι, χανω πολυ ευκολα και μολις παω να κανω τον rambo πουθενα χωρις να προστατευομαι πισω απο κανενα αντικειμενο τοτε ειμαι νεκρος σε 2 sec

ελπιζω να μην χρειαζετε να κανεις απο την αρχη game με το καινουργιο Patch

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.