Jump to content



Recommended Posts

Ηρθε και επίσημα και ο 40αρης ο ιντελ, αν και πολύ πιο ακριβος απο τα 85 ευρώ που έχει ο αντίστοιχος kingston που είναι rebranded. Ξέρει κανείς τουλάχιστον αν υποστηρίζει trim. Στο site της ιντελ δεν τον έχει ακόμα.

link

Eχει διαφορά, βέβαια σε μένα τουλάχιστον τον περιόριζε στα 100mb/s.

Δεν εχει...yet..:flower:

Link to comment
Share on other sites

κατοχοι 1ης γενιας σσδ ιντελ σας εχει τυχει καποιες φορες το συστημα σας απο τη στιγμη που του δινω shutdown να κανει 1-1,5 λεπτο να κλειση ??? π.χ. μετα απο χρηση τορεντ 2 ημερων σερι ανοιχτος (το τορρεντ ειναι σε κλασικο hdd οχι στον σσδ) αλλες φορες κλεινει στη στιγμη αλλες αργει αρκετα !!!

Link to comment
Share on other sites

το toolbox με ahci και μετα με raid drivers της amd μου έβγαλε error connecting to drive. για να το διορθώσω έκανα uninstall και δουλέυω με τους default των windows.

Καμιά ιδέα γιατί το δικό μου τελείωσε σε 5 sec???

εμενα μαξιμουμ 3 εκανε!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι να σας πω, εμένα πάντως κάνει αρκετή ώρα, κούτσα κούτσα πάει! Δεν ξέρω αν φταίει κάτι. Με το HDD Sentinel που το τσέκαρα κατα τη διάρκεια φαίνεται ότι διαβάζει με πολύ χαμηλές ταχύτητες (~10ΜΒ/s).

Το ξανάτρεξα και δεύτερη φορά και πήγαινε κάπως πιο γρήγορα αλλά σίγουρα έκανε κάποια λεπτά.

Και εμένα η προηγούμενη έκδοση (1.1) 3 δευτερόλεπτα έκανε γιαυτό το ανέφερα. Σορρυ για την αναστάτωση! :p

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις πολλα restore points? Δοκιμασε να αφησεις 1 μονο να δεις.

Φίλε σωστός! Με κανένα restore point πάει αστραπιαία, ενώ έστω και με ένα restore point πάει μία μία. Αυτό έφταιγε!

Τώρα το πως και το γιατί... Θέλει ψαξιματάκι.

Τhanks!

Link to comment
Share on other sites

Οταν λετε restore points? :unsure:

System restore points. Αυτα που φτιαχνει αυτοματα το συστημα καθε φορα που στηνεις καποιον driver ή βαζεις κανα προγραμμα ή μπορεις και να τα φτιαχνεις χειροκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.