Jump to content



DTV@Greece


mech5107

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply
Τελικά Θεσσαλονίκη τι γίνεται; Έχει κοπεί το αναλογικό εντελώς; Update please..

Γουάτ? δεν πρέπει να έχει γίνει κάτι τέτοιο με την καμία.

Θα παίζουν παράλληλα μέχρι το 11 ή 12

Link to comment
Share on other sites

Ο xoro εχει 45€ μεσω της προσφορας του eshop (http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=efb0meham50a7tc3mmvn)

Επισης επειδη χθες το παρελαβε το eshop και οι πρωτοι που το αγορασαν αναφερουν οτι προκειται για καταπληκτικο μηχανημα

Γιατι ? Εχει HDMI,κανει 45€ ( η 49€ χωρις την εκπτωση) , ειναι PVR με 2 θυρες USB με αρχεια που διαβαζονται απο το pc. Παιζει mp3,jpg . To κυριοτερο σε σχεση με τους αντιπαλους ..παιζει avi με υποτιτλους αλλα και mkv (matroska) !!!!.

Το παρηγγειλα χθες...οταν ερθει θα εχω ιδια αποψη.

Α..ειναι και γερμανικο μηχανημα (απλα προφανως στη κινα) με πληρως εξελληνισμενο mενου μετα το firmware update.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις λεπτομερειες για αυτο NEOTION VIACCESS MPEG-4 CI MODULE

γραφει: Συμβατό με τηλεοράσεις Samsung/LG και με όλους τους αποκωδικοποιητές.

η αν ξερει καποιος σε ποιο email μπορω να ρωτησω στο e-shop(η τηλεφωνο)

με ποια μοντελα λειτουργει

επίσης εχουν και αυτο NEOTION CONAX MPEG-4 CI MODULE

για οσους ενδιαφερονται για sony τηλεορασεις

Link to comment
Share on other sites

Ο xoro εχει 45€ μεσω της προσφορας του eshop (http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=efb0meham50a7tc3mmvn)

Επισης επειδη χθες το παρελαβε το eshop και οι πρωτοι που το αγορασαν αναφερουν οτι προκειται για καταπληκτικο μηχανημα

Γιατι ? Εχει HDMI,κανει 45€ ( η 49€ χωρις την εκπτωση) , ειναι PVR με 2 θυρες USB με αρχεια που διαβαζονται απο το pc. Παιζει mp3,jpg . To κυριοτερο σε σχεση με τους αντιπαλους ..παιζει avi με υποτιτλους αλλα και mkv (matroska) !!!!.

Το παρηγγειλα χθες...οταν ερθει θα εχω ιδια αποψη.

Α..ειναι και γερμανικο μηχανημα (απλα προφανως στη κινα) με πληρως εξελληνισμενο mενου μετα το firmware update.

Έχει διπλό δέκτη; Άλλο να βλέπω και άλλο να γράφει δηλαδή. Ή έστω να υποστηρίζει timeshift. Πολλά ζητάω; :woot:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις λεπτομερειες για αυτο NEOTION VIACCESS MPEG-4 CI MODULE

γραφει: Συμβατό με τηλεοράσεις Samsung/LG και με όλους τους αποκωδικοποιητές.

η αν ξερει καποιος σε ποιο email μπορω να ρωτησω στο e-shop(η τηλεφωνο)

με ποια μοντελα λειτουργει

επίσης εχουν και αυτο NEOTION CONAX MPEG-4 CI MODULE

για οσους ενδιαφερονται για sony τηλεορασεις

Πολύ ενδιαφέρον!

Αλλά και ο XORO είναι πολύ δελεαστικός!

Πάντως εγώ θα πρότεινα να μην βιαστεί κάποιος εκτός και εάν είναι απόλυτη ανάγκη να αγοράσει κάποιον. Θέλω να πιστεύω πως στο μέλλον θα βγουν απείρως καλύτεροι δέκτες στην ίδια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από όσο έχω ακούσει και έχω δει, με κάρτες CI η αλλαγή καναλιών επιβραδύνεται πολύ. (σε πολλές τηλεοράσεις)

Μιλάμε 3-4 sec για αλλαγή καναλιού. Πλεονέκτημα ότι δεν θέλει 2ο κοντρολ, τόσο περίμενε όμως...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά Θεσσαλονίκη τι γίνεται; Έχει κοπεί το αναλογικό εντελώς; Update please.

Καποιες περιοχες εχουν προβλημα οπως ειπε ο Ζαχος.

Παιδιά, από όσο έχω ακούσει και έχω δει, με κάρτες CI η αλλαγή καναλιών επιβραδύνεται πολύ. (σε πολλές τηλεοράσεις)

Μιλάμε 3-4 sec για αλλαγή καναλιού. Πλεονέκτημα ότι δεν θέλει 2ο κοντρολ, τόσο περίμενε όμως...

Oχι κ 4 sec ρε συ!! Τραβηγμενο απ τα μαλλια μου ακουγετε >_<

Link to comment
Share on other sites

Ο xoro εχει 45€ μεσω της προσφορας του eshop (http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=efb0meham50a7tc3mmvn)

Επισης επειδη χθες το παρελαβε το eshop και οι πρωτοι που το αγορασαν αναφερουν οτι προκειται για καταπληκτικο μηχανημα

Γιατι ? Εχει HDMI,κανει 45€ ( η 49€ χωρις την εκπτωση) , ειναι PVR με 2 θυρες USB με αρχεια που διαβαζονται απο το pc. Παιζει mp3,jpg . To κυριοτερο σε σχεση με τους αντιπαλους ..παιζει avi με υποτιτλους αλλα και mkv (matroska) !!!!.

Το παρηγγειλα χθες...οταν ερθει θα εχω ιδια αποψη.

Α..ειναι και γερμανικο μηχανημα (απλα προφανως στη κινα) με πληρως εξελληνισμενο mενου μετα το firmware update.

το mkv part ενδιαφερει...

περιμενουμε update...

Link to comment
Share on other sites

αυτος

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0445021&catid=060304

που λεει οτι:

Εγγραφή Ενός Προγγράματος Καναλιού σε USB συσκευή και ταυτόχρονη παρακολούθηση άλλου Καναλιού ίδιας συχνότητας.

σημαινει οτι εχει 2πλο τιουνερ?

με απλο/μονο γινεται εγγραφη κ ταυτοχρονη παρακολουθηση αλλου καναλιου?

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα το XORO !

ΦΟΒΕΡΟ!

χαλαρα best buy

Ειναι πολυ γρηγορο στις αλλαγες και εχει ωραιο μενου.

Ανεβασα ενα video ασυμπιεστο 40 δευτερολεπτα, 15 Mb

http://www.youtube.com/watch?v=nQvw88doVBQ

Περισσότερα αυριο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.