Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

εγω δεν λυπηθηκα να του κανω ε του μηδενος τρυπημα παραθυρου..βελτιωσεις γιατι να του κανω αφου εχει εναν 12αρη μπροστα και εναν πισω!

LOL!!Κι εγώ στο δικό μου πήρα φόρα κι έκοβα!!Έχουν περάσει 10 μέρες που το έχω τελειώσει κι ακόμα προσπαθώ να εξαφανίσω τα ρινίσματα απο το σπίτι!!No mercy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από Tsunami

DMylonas δεν μου λες το σήμα των πυρηνικών πως το έβαλες γιατί θέλω και εγώ να βάλω ένα.Αυτοκόλλητο??

Πολύ απλά:

1. Πήρα μια εικόνα από το Net,

2. Την έκανα στις διαστάσεις της υποδοχής που είχε το κουτί,

3. Την τύπωσα σε φωτογραφικό χαρτί,

4. Την έκοψα με κόφτι,

5. Έβαλα στο πίσω μέρος ταινία διπλής όψης,

6. Και την κόλλησα στο κουτί......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 18:27]

τι κολπο ειναι αυτο; τι ακριβως εκανες;

Παίδες δεν μπορώ να πώ οτι είναι πρωτότυπη ιδέα αφού βασίζεται στο στήσιμο του lian li με το vapochill, στην προκειμένη περίπτωση είναι ενα κουτί Thermaltake Skull το οποίο είναι midi και φτιάχτηυκε ενα κουτί το οποίο βάφηκε μαύρο και τοποθετήθηκε απο κάτω, στο κουτί αυτό φιλοξενείται η υδρόψυξη (όλα τα κομμάτια) έτσι ώστε εύκολα να ξεβιδώνεται και να αφαιρείται απο το υπόλοιπο κουτί αν χρειαστεί. Εσωτερικά ανοίχτηκε τρύπα και πέρασαν οι σωλήνες που καταλήγουν στα block (cpu+vga), οι βάσεις του skull μεταφέρθηκαν στο κάτω μέρος του πρόσθετου κουτιού. Το διπλό ψυγείο έχει μπεί πάνω στο πλέξι μαζί με τους ανεμιστήρες του και το απέναντι πλαινό είναι καπάκι που βγαίνει για οποιαδήποτε εργασία. Το δοχείο έχει τοποθετηθεί μέσα σε θήκη απο σκληρό αφρολέξ για να κάθεται σταθερό και αν χρειαστεί μετακινήται η θήκη για να ανοιχτεί το δοχείο.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό!

Εμένα μου χτύπησε στο μάτι το μεταλλικό πλέγμα πάντως!!Απο που το πήρες αν επιτρέπεται??Έχω φάει τον κόσμο και τόσο χοντρό δε μπορώ να βρώ!!Μόνο στην Αμερική σε μαγαζιά για Case Mod βρήκα...Το βαφτίσανε Modder's Mesh και το πουλάνε πανάκριβα........!!! :TD:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.