Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:28]

αμαρτωλος πολυ καλο το κουτακι σου..............ωραιος συνδυασμος χρωματων

απλο λιτο και χωρις πολλα πολλα.........παν μετρον αριστον:snap:

:worship: thank u :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

επ οπ επ τι εχουμε εδω περα??

Μια κουτουκλα !!!! Καλο το μωρακι σου , ακομα απορω ποσο ωραιο και συμμαζεμενο ειναι σε συγκριση με σενα παλιο ρεμαλε!!!Και τι θυμηθηκα τωρα , ρε συ για να δεις τις λαμπες κολας το κεφαλι σου στο κουτι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 01:43]

Μια κουτουκλα !!!! Καλο το μωρακι σου , ακομα απορω ποσο ωραιο και συμμαζεμενο ειναι σε συγκριση με σενα παλιο ρεμαλε!!!Και τι θυμηθηκα τωρα , ρε συ για να δεις τις λαμπες κολας το κεφαλι σου στο κουτι?

χεχεχε,

''ποσο ωραιο και συμμαζεμενο ειναι ''

ασε πονεμενη ιστορια,στην αρχη οταν πηρα το tagan απογοητευτικα με τα τεραστια και πολλα καλωδια,τελικα δεν ηταν και τοσο δυσκολο απο την στιγμη που ''τραυματισα'' το κουτακι..

απο την τρυπα που ανοιξα περασα το ''γαιδουρι'' ενω τα υπολοιπα καλωδια που δεν χρειαστηκαν στερεωθηκαν στο επανω μερος του case με πλαστικα γαντζακια...βελτιωνομαι ετσι?? χιχιχιιιχχ

post-91-1416071577,1436_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δεν εχει και στην αλλη πλευρα παραθυρο....

'''οσο για τις λαμπες,δεν μου πολυαρεσει να φωτιζεται ιδιαιτερα το κουτι,για πω την αληθεια την cathode την εχω περισσοτερο γιατι τονιζει τα green tubes παρα για το μπλε της φως,σκεφτομαι να την αλλαξω με μια black light,θα δω...

post-91-1416071577,2661_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@φροστ έχω τέντες γύρω, γύρω ...είμαι και στον πέμπτο ......δυστυχώς .... γιατί η ροή στη βρύση δεν είναι και η καλύτερη......

" το ιδανικό θα ηταν σπίτι σε αγρόκτημα ...Βόρεια Ελλάδα ....πηγάδι.....και αντλια που θα τραβάει νερό από το πηγαδάκι ! και θα το επιστρέφει σε αυτό ή θα χρησιμευει για πότισμα για να μην πηγαίνει χαμένο (δηλαδή ενας συνδιασμός αυτόματου ποτίσματος και overcklocking) ................μεγάλη τρέλα εεεεεεεεεεεε.......................:jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

@φροστ έχω τέντες γύρω, γύρω ...είμαι και στον πέμπτο ......δυστυχώς .... γιατί η ροή στη βρύση δεν είναι και η καλύτερη......

" το ιδανικό θα ηταν σπίτι σε αγρόκτημα ...Βόρεια Ελλάδα ....πηγάδι.....και αντλια που θα τραβάει νερό από το πηγαδάκι ! και θα το επιστρέφει σε αυτό ή θα χρησιμευει για πότισμα για να μην πηγαίνει χαμένο (δηλαδή ενας συνδιασμός αυτόματου ποτίσματος και overcklocking) ................μεγάλη τρέλα εεεεεεεεεεεε.......................:jump: :jump: :jump:

γιατρέ μήπως είναι ώρα να δεις κανα γιατρό??? :hehe: μήπως? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.