Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Μπα δεν με χαλανε τα συγκεκριμενα καλωδια.....αλλωστε διπλα ειναι, απο σκληρους και απο το logitech g940 flight system simulator που το εχω για fsx...οταν θελησω τα αποσυνδεω και τα βαζω στην ακρη. Μεσα παντως στο κουτι ειναι ολα νοικοκυρεμενα και περασμενα και δεμενα στο πλαι του κουτιου.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγούλες... R9 Fury & X99 5820k!

Η fury την παλεύει εκεί μέσα με το open air cooler;

Η 970 g1 όταν την είχα στο tj08-e ανεβάζε αρκετά περισσότερο από το κανονικό γιατί ανακυκλωνε συνεχώς τον ζεστό αέρα. Ακόμα και με το μπροστινό Cage βγαλμένο πάλι δεν υπήρχε σωστή ροή για την κάρτα γραφικών...

Και έτσι πήγε το tj08-e διακοπές!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Η fury την παλεύει εκεί μέσα με το open air cooler;

Η 970 g1 όταν την είχα στο tj08-e ανεβάζε αρκετά περισσότερο από το κανονικό γιατί ανακυκλωνε συνεχώς τον ζεστό αέρα. Ακόμα και με το μπροστινό Cage βγαλμένο πάλι δεν υπήρχε σωστή ροή για την κάρτα γραφικών...

Και έτσι πήγε το tj08-e διακοπές!

 

Ή μια χαρά είναι ή εγώ έχω ξεχάσει πως είναι οι θερμοκρασίες στα μεγάλα-ευρύχωρα cases!

Λίγο που έβαλα Shadow Of Mordor για κανα μισάωρο τα fans της κάρτας δεν κουνήθηκαν και με furmark 75C max!

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το TJ08-E. Να δεις temps πριν σε ενα Corsair 350D... Γενικά μου φαίνεται το πιο τίμιο matx που παίζει!!

 

Εκτός και αν υπάρχει κάποια καλύτερη-πληρέστερη πρόταση ;-)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rafail1994

 

Την καρτα μην την δωσεις πουθενα.. Μονο και μόνο ότι είναι από το 2010-11 την κρατάς!

Δεν υπάρχουν πουθενα τέτοιες κάρτες

 

ειρωνικά το λες ; :p

 

Μέχρι τώρα όσα παιχνίδια θέλω να παίζω δεν μου παρουσιάζουν κανένα θεμα οποτε θα αργήσω να την αλλαξω .Και μετα δεν θα αξίζει κιόλας να την δώσω οπότε θα μπει στο μουσείο :D

Έγινε επεξεργασία από rafail1994
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ας δείξω και γω το μηχανάκι μου που αποφάσισα να καθαρίσω σήμερα μετά από ενα 8μηνο περίπου: 

 

post-77350-0-40624300-1452795171_thumb.jpost-77350-0-78119700-1452795250_thumb.j

 

 

Και bonus ένα μηχάνημα που είχα στήσει πρίν μερικά χρόνια για φίλο και είναι σπίτι αυτές τις μέρες για ένα format οπότε έφαγε ενα ξεσκόνισμα και αυτό...

 

post-77350-0-95178000-1452795332_thumb.j

 

Μόνο για τα πλαινά με τα εξογκώματα και τη χειρολαβή που έχει για το κουβάλημα το έχω αγαπήσει αυτό το κουτί :p Το 690 δείχνει φανερά την ηλικία του!

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.