Jump to content


Project ''Bista''. Part -15 ( Vga ram cooler)


Recommended Posts

Μπα... πριν μέρες έψαχνε για κάρτες γραφικών κλπ

Άρα μάλλον κάτι καινούριο φαντάζομαι ότι ετοιμάζει...

ΥΓ. Με αυτά που έχω δει δεν αποκλείεται να είναι και συνδυασμός plexi γραφείου με ενσωματωμένο υπολογιστή...

Link to comment
Share on other sites

Δείτε μια πάλι το πρώτο post :to_pick_ones_nose3:

Ε λογικο επακόλουθο δεν ειναι; :T:

Μια παρατηρηση/πρόταση: Δεν ξερω πως τα παει με το αγγλικο ο παππους (no offence ετσι :flower: ) αλλα δεν θα ηταν καλο να γινει και μια μεταφραση και ποσταρισμα σε καποιο απο τα εξειδικευμενα ξενογλωσσα fora?

Καλη συνεχεια LAK-K-K-K-ISSS :clap:

Αν ΔΕΝ ειναι HTPC μηπως ειναι benchtable?

Link to comment
Share on other sites

Έχω την ίδια μητρική, πολύ καλή.

Καλή αρχή λοιπόν, αναμένουμε συνέχεια:T:

edit

Να ρωτήσω και κάτι, η ψύχτρα έτσι όπως την έχεις στη φωτογραφία δε κουμπώνει στη μητρική, σωστά; (εννοώ χωρίς κάποια μοντα)

Μόνο αν τη στρίψεις κατά 90 μοίρες.

Έγινε επεξεργασία από dmarccos
Link to comment
Share on other sites

Έχω την ίδια μητρική, πολύ καλή.

edit

Να ρωτήσω και κάτι, η ψύχτρα έτσι όπως την έχεις στη φωτογραφία δε κουμπώνει στη μητρική, σωστά; (εννοώ χωρίς κάποια μοντα)

Μόνο αν τη στρίψεις κατά 90 μοίρες.

Αφού την έχεις, πές μου άν θές θερμοκρασίες northbridge μιάς και ενδιαφέρομαι.

Αυτό με την ψύκτρα δέν το είχα παρατηρήσει...φτού!:slap: Πρόβλημα ακόμα δέν αρχίσαμε....

Να ρωτήσω όμως κάτι. Στο παρόν thread ο τίτλος λέει introduction, το worklog θα γίνει σε ξεχωριστώ thread;

Όλα εδώ θα είναι...απλά σκέφτηκα κάθε φορά που σηκώνω part-update, να το γράφω στον τίτλο ώστε να ξέρετε άν παρουσιάζεται κάτι νέο. Άν σας μπερδεύει να το καταργήσω.:)

Τυχόν απορίες που έχω περί hardware εκτός worklog τις ρωτάω εδώ http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/hardware-gia-modding-kai-polles-loipes-apories-90621-2.html , γι' αυτό και άνοιξα το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα εδώ θα είναι...απλά σκέφτηκα κάθε φορά που σηκώνω part-update, να το γράφω στον τίτλο ώστε να ξέρετε άν παρουσιάζεται κάτι νέο. Άν σας μπερδεύει να το καταργήσω.:)

Τυχόν απορίες που έχω περί hardware εκτός worklog τις ρωτάω εδώ http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/hardware-gia-modding-kai-polles-loipes-apories-90621-2.html , γι' αυτό και άνοιξα το θέμα.

Καλο θα ειναι να βαζεις ημερομηνια ανανέωσης στυλ [updated 13/3/2011]

Καλη συνεχεια :T:

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω συγγνώμη για το γεγονός ότι καθυστερεί λίγο το worklog.

Η αναζήτηση hardware με συγκεκριμένες απαιτήσεις λόγω κατασκευής με έχει φέρει λίγο πίσω χρονικά...

Ελπίζω μέχρι τέλος εβδομάδας να έχω μαζέψει τα αναγκαία, και να επανέλθω από Δευτέρα με νέες photo.:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.