Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ελλάδα εννοώ ρε man, αν ήταν εξωτερικό ξέρω μια χαρά 10000 μέρη στην Αμερική :p

Ε δεν το διευκρίνησες! Αλλά και πάλι, η Ελλάδα είναι μεγάλη, μήπως να το περιορίσεις περισσότερο?

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν το διευκρίνησες! Αλλά και πάλι, η Ελλάδα είναι μεγάλη, μήπως να το περιορίσεις περισσότερο?

Δεν βλέπω να έχουμε και πολλές τοποθεσίες για να αποκλείω από τώρα μέρη :p

Δεν μπορούνε να έχουνε κανά θέαμα στην γέφυρα Ρίου-Αντίριου ?

Μια χαρά ωραία θα ήταν για εξόρμηση :D

Link to comment
Share on other sites

γύρισα σπίτι άρρωστος. εδώ θα αλλάξω χρόνο. frack yeah?
Αν σε παρηγορεί και εγώ μια από τα ίδια. Δηλαδή τι να σε παρηγορεί αλλά τέσπα, you are not alone my friend!
Welcome to the club

Περαστικά σε όλους και του χρόνου καλύτερα! ! ! !

Πιέστε κανά ζεστό ρακόμελο να έρθετε στα ίσα σας! :D

Link to comment
Share on other sites

γύρισα σπίτι άρρωστος. εδώ θα αλλάξω χρόνο. frack yeah?
Αν σε παρηγορεί και εγώ μια από τα ίδια. Δηλαδή τι να σε παρηγορεί αλλά τέσπα, you are not alone my friend!
Welcome to the club

svQN2Vp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κακόχρονο να έχουν εκεί στον ΟΑΣΑ που δήθεν θα έχει δρομολόγια μέχρι τις 11. Μακάρι να τους κάτσει μια καλή κινητικότητα στο 2014. Από τις 10 οι τύποι είχαν πιάσει πορεία για αμαξοστάσιο. Ακόμα και τα κυκλικά δρομολόγια δεν τα ολοκληρώνανε. Όλα τα λεωφορεία εκτός υπηρεσίας. Τουλάχιστον αφού θέλανε να πάνε ποιο νωρίς στο σπίτι να σταματάγανε τα δρομολόγια στις 9. Όχι να μου έχουν επίσημα και καλά δρομολόγια μέχρι τις 11.

Στραβά να τους μπει και στραβά να τους πάει το 14.

Link to comment
Share on other sites

εγώ προχτές τσακώθηκα με έναν οδηγό λεωφορείου γιατί του είπα να περιμένει 10sec να έρθει μια κοπέλα ... κατέβηκα από το buss μπήκε η κοπέλα και πήγε να ξεκινήσει χωρίς έμενα τρέχω πάω στην μπροστά την πόρτα και διαπληκτιστήκαμε (δεν έβρισα ούτε τον έσπασα στο ξύλο) τα στιγμιότυπα του διαλόγου ήταν : απάντησή του είναι ότι έχει καθυστερήσει το δρομολόγιο 15-20 λεπτά και ότι κακώς με άφησε να μπω μέσα στο λεωφορείο , μετά ξεκίνησα τα δικά μου και τι με νοιάζει πόσο έχει καθυστερήσει το δρομολόγιο , εξάλλου βρέχει και ΌΛΟΙ ξέρουμε ότι μόλις βρέξει ο ΈΛΛΗΝΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ και τα λεωφορεία ακόμα πιο αργά επειδή είναι διαλυμένα , επίσης του λέω αν με άφηνες πίσω θα σου έκανα μια ωραία αναφορά όπου θα την φύσαγες και δεν θα κρύωνε ....

με αυτά και αυτά το βούλωσε και ξεκίνησε

Link to comment
Share on other sites

Καλα μεταξυ μας δεν ειχες δικιο...

Να παιρνω και εγω κανεναν στη σταση να μου κραταει και θεση εκτος απο το λεωφορειο.

Αμα εκανε αυτη τη δουλεια σε καθε σταση,παει...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και καλα !!

Ευτυχισμενο το νεο ετος.

Μεσα στο 2014 σας ευχομαστε υγεια αγαπη και να ειμαστε ολοι τυχεροι !

Καλα να μας μπει γιατι αν μπει στραβα θα τσουζει συνεχεια !

:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.