Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Resident evil 6 σύντομα θα ξεκινήσω να παίζω. Αν και δεν έχω ακούσει καλά λόγια, κρατάω την παράδοση απ' το 1996 και παίζω όποιο βγαίνει (για pc πάντα ε? playstation και λοιπές κονσόλες ούτε τις αγγίζω). Για μένα το καλύτερο πάντως όλων ήταν το revelations, το οποίο απλά με τρόμαξε σε μεγάλο βαθμό, δυστυχώς όμως η μικρή του διάρκεια είναι πολύ μεγάλο μείον.

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα ΤΟΜΒ RAIDER.....αρκετά καλό παιχνιδάκι απλα το μόνο αρνητικό του ίσως είναι οι υπερβολικά εύκολοι αντίπαλοι!:triniti:

Το σκαρφάλωμα του tower από τις καλύτερες στιγμές gaming του 13.:woot:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνίδι ρε παιδιά το resident evil, αλλά πολλά bugs ρε παιδί μου. Ειδικά το ότι όταν θέλω να φτιάξω κάτι στις ρυθμίσεις και πατάω escape και το παιχνίδι δεν παγώνει παρά συνεχίζει και μπορεί να σκοτωθείς είναι fail εντελώς έτσι? για να δούμε κατεβάζω τα updates μήπως και διορθωθούν κάποια πράγματα γιατί δεν παλεύεται

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα ότι θα τελειώσω μερικά από όσα με περιμένουν στο Steam, αλλά μ' έχει καταστρέψει το Hearthstone!

Στα διαλείμματα λίγο Don't Starve, Fist Puncher, Castle Crashers, Hitman Blood Money (τεράστια απογοήτευση ο χειρισμός, μάλλον θα αναγκαστώ να το παρατήσω), Hitman Absolution.

Link to comment
Share on other sites

παίδες...Εγώ ξεκίνησα να παίζω crysis 3...Το θέμα είναι ότι με όλα στο τέρμα τα fps είναι min 20 max 40 μέσος όρος 30fps.. Σε ανάλυση 1680χ1050

Αν κλείσω το antial. στο minimum που είναι το x1 έχω min 30fps+ max 100+ και μέσο όρο στα 50+fps...

Η κάρτα είναι 280Χ της gigabyte με τον τελευταίο driver, ο cpu fx 8350 amd, 8gb ddr3 dual channel 1866mhz ,ssd 840 pro με windows 7 64bit ..

Καλά είναι τα fps ή κάτι τρέχει??

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το Dead Space 3.

Δεν συγκρίνεται με τα 2 πρώτα (ειδικά το 2 μου άρεσε πάρα πολύ), του λείπει η πολύ σπλατεριά και ένα καλό σενάριο, αλλά σε αποζημιώνει με τα όπλα και τη διάρκειά του.

Fair enough, περιμένουμε το 4.

Έπαιξα το campaign του bf4. Τραγικά αδιάφορο. Keep Away. Μόνο online.

Έβαλα και δοκιμάζω το cod:ghosts στο λιγοστό ελεύθερό μου χρόνο, αλλά φαίνεται βαρετό...

Ίσως φτιάξει αργότερα γιατί είμαι στην αρχή ακόμα, αλλά δεν το βλέπω.

Τα γραφικά του πάντως είναι πιο μέτρια από ότι τα περίμενα, για να μην πω τίποτα βαρύτερο.

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω το witcher 1 enhanced edition το οποίο μου κλείνει το μάτι από το desktop καιρό τώρα, λίγο χρόνο να βρω μόνο..

Το 2 ήτανε τρελή παιχνιδάρα!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το Dead Space 3.

Δεν συγκρίνεται με τα 2 πρώτα (ειδικά το 2 μου άρεσε πάρα πολύ), του λείπει η πολύ σπλατεριά και ένα καλό σενάριο, αλλά σε αποζημιώνει με τα όπλα και τη διάρκειά του.

Fair enough, περιμένουμε το 4.

Έπαιξα το campaign του bf4. Τραγικά αδιάφορο. Keep Away. Μόνο online.

Έβαλα και δοκιμάζω το cod:ghosts στο λιγοστό ελεύθερό μου χρόνο, αλλά φαίνεται βαρετό...

Ίσως φτιάξει αργότερα γιατί είμαι στην αρχή ακόμα, αλλά δεν το βλέπω.

Τα γραφικά του πάντως είναι πιο μέτρια από ότι τα περίμενα, για να μην πω τίποτα βαρύτερο.

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω το witcher 1 enhanced edition το οποίο μου κλείνει το μάτι από το desktop καιρό τώρα, λίγο χρόνο να βρω μόνο..

Το 2 ήτανε τρελή παιχνιδάρα!

το campaign του bf4 είναι για τα Unlocks :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.