Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

9 hours ago, tommybertsen said:

Secret Files : Tunguska. Παιξ'το ;) Δεν ειναι detective κατ'εξοχην, αλλα αξιζει παρα πολυ! 

Ξεχασα και ενα απο αυτα που μου αρεσαν πολυ:

Overclocked! Εξαιρετικο adventure! Εννοειται οτι δε περιμενεις γραφικα ιδιαιτερα... Αλλα απο story μετραει πολυ! 

 

Επισης η τριλογια των Black Mirror αξιζει πολυ κατα τη γνωμη μου :) 

Tα black mirror τα εχω παιξει ολα. Μολις εβγαιναν, οπως και το tunguska... To overclocked κατι μου θυμιζει, πρεπει να το ειχα παιξει... Κοιταξα λιγο σκηνες απο το youtube, καποιες σκηνες νομιζω οτι τις θυμαμαι αλλα εχω παιξει τοσα adventures που ποσο διαφορετικα να ειναι? Πρεπει να τα εχω δει ολα :p Οπως καταλαβες εχω παιξει απειρα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Βρες κανενα απο τα παραπανω Games για να παιξεις με την Onboard Σπυρο. Αν δεν ειναι το adventure το ειδος σου...Να γινει :p (ειναι ταμαμ για onboard καταστασεις αυτα)

Είναι ταλαιπωρία με onboard. Δεν παίζει τίποτα. Τελειώνουν και οι σειρές. #κλαψ :( 

Link to comment
Share on other sites

Πιο WTF παιχνιδι απο το kathy rain ειχα καιρο να παιξω. 2-3 γριφοι ηταν λιγο περιεργοι ηθελαν αρκετα συνδυαστικη σκεψη αλλα κατα τα υπολοιπα ηταν παλεψιμο. Παντως εντελως παρανοια... Μικρο ομως σε διαρκεια. Μαλλον θα βγει 2...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Επειδη κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει καν στη παρουσα φαση να εχει δικο του θεμα.

 

Τα περιγραφει ολα :
http://vid.pr0gramm.com/2016/08/15/5322c9ed537c76b8.mp4
εγω συναντησα κατι σε ελεφαντα με 2 ποδια και λαιμο καμηλοπαρδαλης...

απο λιγο που επαιξα δε μπορω παρα να συμφωνισω απολυτα με αυτον
https://www.youtube.com/watch?v=eInbo-BlBDs

Καταφερα και επαιξα 2,5 ωρες (πιου πιου με το λεϊζερ για να μαζεψω πραγματα) σερι απλα για δω πως παει. Grinding μεχρι το κοκκαλο απλα για να καταφερω να φυγω απο το πρωτο πλανητη, μολις πηγα στο δευτερο ηταν ενας παρομοιος με το πρωτο με αλλα χρωματα. Delete και συνεχιζω το borderlands :)

Να σημειωσω οτι επειδη το ειχα στα wishlist (και το εβγαλα φυσικα) το επαιξα απο το θειο μη πανε χαμενα τα 60Ε...

Να συμπληρωσω οτι με ολα τα options τερμα, τα textures ειναι απαισια, τοσο απαισια που πονεσανε τα ματια μου απο τη θολουρα. Δε το dithering που χρησιμοποει αντι για lod... τα κανει ολα χαλι μαυρο.

Μα το Δία, ολοι αυτοι που το αγορασανε ειδικα οι PS4 χρηστες, ειναι ικανοποιημενοι απο τα γραφικα ? Μιλαμε η επαναληψη της επαναληψης με χαλια ποιοτητα και αλλη χρωματικη παλετα...
Τι να πω ; Μπορει οταν καθεσαι στη 40-50-60 τηλεροαση στα 5 μετρα μακρυα να φαινονται ωραια...

Το παιχνιδι το πολυ 20Ε για να μη πω bundle.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panoc said:

Επειδη κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει καν στη παρουσα φαση να εχει δικο του θεμα.

 

Τα περιγραφει ολα :
http://vid.pr0gramm.com/2016/08/15/5322c9ed537c76b8.mp4
εγω συναντησα κατι σε ελεφαντα με 2 ποδια και λαιμο καμηλοπαρδαλης...

απο λιγο που επαιξα δε μπορω παρα να συμφωνισω απολυτα με αυτον
https://www.youtube.com/watch?v=eInbo-BlBDs

Καταφερα και επαιξα 2,5 ωρες (πιου πιου με το λεϊζερ για να μαζεψω πραγματα) σερι απλα για δω πως παει. Grinding μεχρι το κοκκαλο απλα για να καταφερω να φυγω απο το πρωτο πλανητη, μολις πηγα στο δευτερο ηταν ενας παρομοιος με το πρωτο με αλλα χρωματα. Delete και συνεχιζω το borderlands :)

Να σημειωσω οτι επειδη το ειχα στα wishlist (και το εβγαλα φυσικα) το επαιξα απο το θειο μη πανε χαμενα τα 60Ε...

Να συμπληρωσω οτι με ολα τα options τερμα, τα textures ειναι απαισια, τοσο απαισια που πονεσανε τα ματια μου απο τη θολουρα. Δε το dithering που χρησιμοποει αντι για lod... τα κανει ολα χαλι μαυρο.

Μα το Δία, ολοι αυτοι που το αγορασανε ειδικα οι PS4 χρηστες, ειναι ικανοποιημενοι απο τα γραφικα ? Μιλαμε η επαναληψη της επαναληψης με χαλια ποιοτητα και αλλη χρωματικη παλετα...
Τι να πω ; Μπορει οταν καθεσαι στη 40-50-60 τηλεροαση στα 5 μετρα μακρυα να φαινονται ωραια...

Το παιχνιδι το πολυ 20Ε για να μη πω bundle.

Δε μας είπες ποιό borderlands όμως :)

Επειδή είναι από τις αγαπημένες μου σειρές, μετά τα BL1+DLC, BL2+DLC έκανα το λάθος να πάρω το presequel. Δεν έχω καταφέρει να πείσω τον εαυτό μου να παίξει πάνω από το 7ο level. Κάπου έχει χάσει την αίσθηση των προηγούμενων...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παιζουμε co-op το presequel μιας και το πηραμε 4 ατομα προσφαρα 4.80 απο κωστοβολο πριν καμια βδομαδα.

Για μενα το 2 ειναι κλασεις ανωτερο στο story και το gameplay αλλα το εχουμε τερματησει 50 φορες :p

Link to comment
Share on other sites

Το BL1+2 μου αρεσαν παρα πολυ , με το πρωτο μαλλον να μου εχει αφησει την καλυτερη εντυπωση . 

Δυστυχος το presequel ηταν μαπα , το επαιξα λιγακι με το ζορι να δω μπας και στρωσει αλλα με τεραστια αποτυχια 

Οποτε εφαγε DE LE TE 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2016 at 7:01 ΠΜ, το μέλος Jinko έγραψε:

Albion Online ωραίο παιχνιδάκι. Επιτέλους και κάτι διαφορετικό σε MMO. Αν και είναι finalbeta ακόμα αξίζει.

τι μέγεθος έχει περίπου; Όχι στο σκληρό.. το αρχικό κατέβασμα λέω.. 

Link to comment
Share on other sites

 

On 8/18/2016 at 7:01 ΠΜ, το μέλος Jinko έγραψε:

Albion Online ωραίο παιχνιδάκι. Επιτέλους και κάτι διαφορετικό σε MMO. Αν και είναι finalbeta ακόμα αξίζει.

 

πριν 51 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

τι μέγεθος έχει περίπου; Όχι στο σκληρό.. το αρχικό κατέβασμα λέω.. 

πήγα να του δώσω 2 ώρες γι'απόψε, μα είδα είναι κλειστή beta και θέλει 30$... νννννναι... νόμιζα ήταν free... 

Link to comment
Share on other sites

To Shadow of mordor φτανει σιγα σιγα προς το τελος του.. Η τελευταια αποστολη μενει μονο και καποια side missions που θελω να κανω.. Τωρα ψαχνω ενα παιχνιδακι που να μην ειναι τοσο open world γιατι δεν θελω να μου παρει παρα πολλες ωρες μιας και ολη κι ολη μια εβδομαδα θα καθισω απο τη δουλεια και δεν θελω να τη φαω ολη μπροστα στο pc.. Εκτος απο το doom, τα metal gear solid the phantom pain και rise of the tomb raider ειναι πιο "μαζεμενα"; Η λαθος εχω καταλαβει;

Καποιο αλλο να προτεινετε εχετε;

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Delijohn said:

 

 

πήγα να του δώσω 2 ώρες γι'απόψε, μα είδα είναι κλειστή beta και θέλει 30$... νννννναι... νόμιζα ήταν free... 

Ναι δυστυχώς δεν ειναι free θέλει πληρωμει :(

 

17 hours ago, Delijohn said:

τι μέγεθος έχει περίπου; Όχι στο σκληρό.. το αρχικό κατέβασμα λέω.. 

Δεν ειναι μεγάλο παντος κανα 3g

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2016 at 5:18 PM, giorgos2187 said:

To Shadow of mordor φτανει σιγα σιγα προς το τελος του.. Η τελευταια αποστολη μενει μονο και καποια side missions που θελω να κανω.. Τωρα ψαχνω ενα παιχνιδακι που να μην ειναι τοσο open world γιατι δεν θελω να μου παρει παρα πολλες ωρες μιας και ολη κι ολη μια εβδομαδα θα καθισω απο τη δουλεια και δεν θελω να τη φαω ολη μπροστα στο pc.. Εκτος απο το doom, τα metal gear solid the phantom pain και rise of the tomb raider ειναι πιο "μαζεμενα"; Η λαθος εχω καταλαβει;

Καποιο αλλο να προτεινετε εχετε;

Iδιο στυλ με το μορντορ τα mgs και η λαρα. Open world ειναι και τα 2. Ισως λιγο μικροτερο το tomb, και μαλλον μεγαλυτερο το mgs. Μπορεις να δοκιμασεις και το mad max.

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

Inside για το σκ μεχρι να μπουμε bf1 beta. Ωραιο παιχνιδι με χαλαρους/μετριους γριφους. Τουλαχιστον μεχρι εδω που ειμαι!  

 

 

header.jpg

Ατμοσφαιρικό και μινιμαλιστικό. Γρίφοι που δεν χρειάζεται να κατεβάσεις καντήλια. Προτείνεται !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.