Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Diablo 4 Season 1 complete, ναι ξέρω εχει τα θεματά του, τωρα το άφησα μεχρι όταν και εάν τα φτιάξουν. Season2 ? Ίσως, χλωμό το βλέπω.

 

Άρχισα δειλά δειλά το PoE, μπας και , αν αντέξω και κρατηθώ θα παίξω λιγο αλλα προς το παρόν δε με πολυκρατάει.

 

Season 5 warzone έτσι για να χαλαρώσουμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 9/9/2023 at 11:29 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ratchet & Clank: Rift Apart.

Απόλαυση! 

Πολύ ωραίο, το ξεκίνησα πριν κάποιες μέρες. Το έχω αφήσει λίγο στα μισά γιατί σαν να με κούρασε. Αλλά θα το παίξω, έχει την πλάκα του.

 

Έπιασα χθες το Train Valley 2 που είχε free στο Epic την προηγούμενη εβδομάδα.
Πολύ ευχάριστο και χαλαρωτικό. Είπα θα παίξω καμιά ωρίτσα και όταν κοίταξα είχαν περάσει 4!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Strange Brigade. Το είχε πρόσφατα σε μεγάλη έκπτωση, και έχει προκύψει αρκετά διασκεδαστικό.

Δεν ευελπιστώ να παίξω co-op, που είναι από τα δυνατά του σημεία, αλλά μία πίστα από το campaign χρειάζεται ένα μισάωρο, ό,τι πρέπει για διάλειμμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μαζί με Alan Wake 2 (περιμένω να το τελειώσω αυτό το ΣΚ, υποθέτω), ξεκίνησα και το The Talos Principle 2. Εξαιρετικό puzzle / narrative game, σε πολλά πράγματα ανώτερο απ'τον προκάτοχό του. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 ώρες πριν, το μέλος BASSstarlet έγραψε:

Δεν παίζω τίποτα.

Υπάρχει κανείς που να παίζει ακόμα το MW remastered online?

Ζητάω πολλά;

 

Σχεδόν κάθε μέρα, κάθε απόγευμα τουλάχιστον, έχει αρκετούς ώστε να βγαίνει team death match.

 

Άφησε το να ψάχνει για παιχνίδι και όταν τελειώσει αυτό που είναι σε εξέλιξη θα σε βάλει, εκτός αν είσαι άτυχος και είναι γεμάτο.

Πράγμα σπάνιο.

 

Εγώ αρκετές φορές παίζω αλλά τώρα μπάρμπας 42 χρονών με τα πιτσιρίκια και κάτι τύπους level 400 τρώω άπειρο ξύλο.

 

Αν θες κάνε με add είμαι στο steam σαν Ignatios 

Έχει και κάτι chat αλλά εκεί απλά γκρινιάζουνε γιατί δεν παίζει κανείς...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 λεπτά πριν, το μέλος BASSstarlet έγραψε:

Δεν το έχω πάρει (ακόμα) το παιχνίδι, γιατί με ενδιαφέρει κυρίως το online, και θέλω να είμαι σίγουρος πως έχει «κίνηση».

Έλληνες παίζουν;

 

Εκτός από μένα; 🤣

Δεν έχω πετύχει κάποιον. Αλλά δεν πιάνουμε και κουβέντα. Πέφτουν οι σφαίρες σαν το χαλάζι...

 

Όταν είναι σε έκπτωση είναι πολύ καλή η τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

God Of War. Δεν έχω παίξει κανένα άλλο της σειράς. Νιώθω σα να έχω χάσει όλο το story και να ξεκίνησα από ένα σωσμένο κάποιου άλλου. Δεν ξέρω τι πενθώ, ποιός είναι ποιός, που πατάω και πού βρίσκομαι! Κατά τ'άλλα έχει ωραία γραφικά.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, το μέλος tragikos έγραψε:

God Of War. Δεν έχω παίξει κανένα άλλο της σειράς. Νιώθω σα να έχω χάσει όλο το story και να ξεκίνησα από ένα σωσμένο κάποιου άλλου. Δεν ξέρω τι πενθώ, ποιός είναι ποιός, που πατάω και πού βρίσκομαι! Κατά τ'άλλα έχει ωραία γραφικά.

 

Ποστ μου περυσι τον Απριλιο σε παραδιπλανο φορουμ.

image.thumb.png.75884860bc12a7cae7690b2a3d2bca65.png

 

Αλλα ειναι οκ. Θα παρεις τις απαντησεις μεχρι το τελος.

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα το Hogwarts Legacy, ξεκινησα το Phantom Liberty. Δε με τραβηξε καθως η διαφορα με το Hogwarts, σαν κονσεπτ, ειναι χαοτικη.

Το ιδιο θεμα ειχα και με το κανονικο CP 2077 οταν το ξεκινησα μετα το Red Dead Redemption 2.

Οποτε, μπαινει στην ακρη και θα παω σταδιακα.

 

Ξεκινησα Alan Wake 2.

 

image.thumb.jpeg.d37595bde4df5bb0b49cbe2fda91d91e.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.