Jump to content



Κατάστημα MrSmith.gr. Τι λέει με αυτό;


suboy

Recommended Posts

Οτι να ναι η κατασταση.Μιλησε ο αλλος με την κυρια ελισαβετ...μαααιστα.Αντε γεια δηλαδη.

Επαγγελματισμος οχι λαλακιες:rofl:

Μου βγαζει κατι αντε να πουλησουμε οτι προλαβουμε και μετα γινομαστε καπνος

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Μακαρι να ειναι τοσο καλα οσο φαινονται τα πραγματα! Θελω να την δω αυτη την αποθηκη παντως! Μακαρι να μην ειναι τιποτα εισαγωγες απο αλλες χωρες αν και στα καλα προιοντα σε καλυπτει η εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

Κουτί PC Obsidian Series 800D - Πύργος 220€ corsair obsidian 800D wtf

Αν βάλεις και 12% απο Insomnia ξεφεύγει η τιμή και σε ψήνει να το αγοράσεις.

Μπας και ακυρώσω το project μου και ριχτώ σε κανένα τέτοιο; χμμμ

Link to comment
Share on other sites

Μα να ηταν μονο για υπολογιστες να πεις οτι ενταξει κατι παιζει αλλα κοιταξα ολες τις κατηγοριες και ειναι τσαμπααα! Ειδικα οι SSD ειναι ΟΥΑΟΥ ενω βρισκεις USB Flash 8GB στα 4 ευρω της Sandisk παρακαλω!:magic::yes4::eek::eek:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπας και ειναι τιποτα κλεμμενα?

Πόσα κλεμένα πια ....... Και τζάκια κλεμένα ??? Γερανό θα ήθελαν ........:jump1::jump1:

Αν κοιτάξει κανείς τις τιμές είναι σε πολλά ίδιες με τις τιμές των καταστημάτων του skroutz εκτός από ορισμένα πράγματα όπου οι τιμές είναι όπως του amazon πάνω κάτω.

Ισως να είναι και ένα τρικ για να το μάθει ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο φτηνά και απο τον εισαγωγέα Ελλάδος και χωρίς τιμή ΦΠΑ.

Αν βάλεις και 12% απο Insomnia ξεφεύγει η τιμή και σε ψήνει να το αγοράσεις.

Μπας και ακυρώσω το project μου και ριχτώ σε κανένα τέτοιο; χμμμ

279€ πλέον

Μάλλον βγάζουν λίγα κομμάτια τζάμπα (πιθανώς και κάτω του κόστους) για να φτιάξουν όνομα και μετά ακριβαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

ax0ax0ax0ax0ax0ax0 το πηγαν 280 € ΜΟΥΦΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.. ΑΚΟΥΤΕ? σιγουρα μας βλεπουν. :hehe:

το cosmos 2 δεν το πειραξαν ακομη φαινεται οπως και αλλα corsair 600t , haf x , αλλα τωρα που δημοσιοποιηθηκε παει τελος , θα ανεβουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ax0ax0ax0ax0ax0ax0 το πηγαν 280 € ΜΟΥΦΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.. ΑΚΟΥΤΕ? σιγουρα μας βλεπουν. :hehe:

Ετοιμαζόμουν για αγορά και άλλων πραγμάτων αλλά με αυτήν και μόνο την κίνηση ξενέρωσα και θα κοιτάξω αλλού, είτε θα το σκεφτώ πάρα πολύ σοβαρά να αγοράσω απο εκεί. Μία η άλλη έρχοντε σε αρκετά πράγματα.

Τελικά μάλλον βάζουν κράχτες να μαθευτεί και να γίνει σούσουρο μαζί τους. Και σε λίγο θα ανεβάσουν τις τιμές στο κανονικό.

Καθήστε και θα δείτε.

Ήδη ασχολούνται αρκετά forums με το μαγαζάκι τους και γίνεται διαφήμιση. Παίζουν με τις τιμές με την δικαιολογία Beta.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω ξεκινησα το θεμα στο ins..... οποιος μαθει κατι παραπανω, παραλαβει ή μπορει να πει κατι σε σχεση με την αξιοπιστια του Mr καλο θα ηταν να το μεταφερει και στην αλλη γειτονια για να λυνονται αποριες και ερωτηματα ολων...

Να σας πω οτι ενα παιδι παρελαβε και εχει βαλει και φωτο Imageshack - 20120529131019.jpg

ευχαριστουμε για την πληροφορια φιλε μου

Εγω θα περιμενω κανενα απο τα παιδια που εκαναν παραγγελεια που τα γνωριζω καλυτερα και σαφως τα θεωρω πιο αξιοπιστα

οποτε παιδια αναμενουμε να μας πειτε

Θα εκανα και γω παραγγελεια αλλα ειμαι εξωτερικο

σε 2 βδομαδες που κατεβαινω πατριδα εαν πανε ολα καλα με σας

σιγουρα θα το τιμησω και γω το καταστημα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.