Jump to content



Star Citizen


Shaman

Recommended Posts

Τα αγοράζουν για να τα έχουν at launch. Όλα τα σκάφη θα μπορείς να τα αποκτήσεις in game.

Για τα σκάφη αγοράζεις ασφάλεια που σου επαναφέρει το σκάφος σε περίπτωση καταστροφής ή κλοπής (χωρίς το φορτίο όμως ή τα extra modifications που έχεις).

Αν κάποιος δεν έχει ασφάλεια και χάσει το σκάφος του τότε θα μπορεί να παίρνει αποστολές σαν extra πλήρωμα σε άλλα σκάφη μέχρι να μαζέψει τα credits που χρειάζεται για αγορά καινούριου.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22279]acct[/MENTION], άρα "αγοράζουν" σκάφη που θα πιλοτάρουν αργότερα και ο λόγος που πληρώνουν τόσα είναι γιατί δεν θα τα έχουν πολλοί;

Ότι σκάφος έχεις αν στο διαλύσουν το χάνεις; :p

Όλα τα σκάφη -ακόμη και όσα δεν είναι διαθέσιμα τώρα- θα μπορούν να αγοραστούν μέσα στο παιχνίδι με UEC (in-game cash). Το μόνο κόστος που χρειάζεται να υπομείνεις τώρα είναι ένα πακέτο που περιλαμβάνει το παιχνίδι. Το φτηνότερο τέτοιο πακέτο κάνει $35 και σου εξασφαλίζει μόνο τη βασική έκδοση του Aurora. Γι αυτό θεωρώ ότι -ανάλογα με το τι θες να κάνεις ξεκινώντας- αξίζει $10 παραπάνω η αναβαθμισμένη έκδοση.

Ένα μικρό επιπλέον κίνητρο είναι ότι "αγοράζοντας" μέχρι τις 26/11 μέσω παλιότερου υποστηρικτή του παιχνιδιού εξασφαλίζεις Life Time Insurance σε όποιο σκάφος επιλέξεις μαζί με τα στοκ ανταλλακτικά, δηλαδή δωρεάν ασφάλιση που δε θα χρειάζεται ανανέωση. Αν δεν έχεις LTI, η ασφάλιση του σκάφους θα συνεπάγεται ακόμη ένα μικρό κόστος.

[MENTION=22342]minast[/MENTION]

Melt down LX upgrade ($5) -> Pledge for LN upgrade ($10). Σου στοιχίζει $5, όση είναι η διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

μόλις δοκίμασα,

full hd και low textures 20fps.....(ram στο 80%)

ευχαριστώ για τις ευχές...

acct ναι είναι ομορφούλικα τα ριμάδια τα 300 series....δεν άντεξα...είπα να το κάνω το έγκλημα...

αλλά δεν έπρεπε να πάρω τίποτα...δυστυχώς τώρα το pc φωνάζει(δυνατά) αναβάθμιση.....:whistling:whistling

Link to comment
Share on other sites

Πριν το ξεχάσω. Το επόμενο Wingman's Hangar είναι αρκετά πιθανό να είναι αφιερωμένο σε κάποιο βαθμό στο single player κομμάτι του παιχνιδιού - Squadron 42. Μαζί με τις νέες εκδόσεις του Hornet και τη μπροσούρα που δεν αποκάλυψαν πριν 5 μέρες μόνο για να με εκθέσουν (!), βλέπω να πιάνουν $24 εκατομμύρια μέσα στο Σαββατοκύριακο.

Εδώ θα δούμε αν σοβαρεύονται επιτέλους με τους μελλοντικούς στόχους, περιορίζοντας τις υπερβολές.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε Παρασκευή βράδυ για μας είναι "live" στο twitch (~19:00 our time, αν θυμάμαι σωστά). Όμως, πλέον είναι μαγνητοσκοπημένο από την προηγούμενη, οπότε αμέσως μετά ανεβαίνει και στο κανάλι στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

Για 5' ήταν δικό μου... :D

pathfinder-lti-10174.png

Κι όταν το συναντήσω με ένα Cutlass, θα ξαναγίνει! :devil:

Καλές πτήσεις! :innocent:

we'll get to see that u little pirate...

θα φανεί, ή πολύ γκαζιάρης θα είμαι(κότα Α.Ε.) ή θα έχω έτοιμα τα guns and

dogfight party time(αν και τα απαρχαιομένα ship specs με 16tr2 maneuvering thrusters δεν μου δίνουν πολλές ελπίδες....μάλλον θα έχω φίλο με m50/hornet για backup/counterattack)

ps.on a side note <20000$ για τα 23mil

Link to comment
Share on other sites

Αρχίσαν τις κομπίνες! :big_boss:

[troll mode on]

let's just call it a legitimate trade between two persons...no insurance fraud involved

[troll mode off]

εδώ στο μισό reddit πουλάνε original backer accounts / 350r και λοιπά limited σε λογικότατες τιμές(χθες είδα scythe 1200+$ 350r 350+$)....

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι μέχρι αύριο που μάλλον τελειώνει η προσφορά του LN, μια σκέψη μου τριβελίζει το μυαλό. Μήπως θα έπρεπε να έχω ένα Double Scout Package με ένα LX Upgrade και ένα LN Upgrade;

Αυτά θα μου κόστιζαν λίγο παρπαπάνω από ένα από τα καινούρια Mousepads με international shipping και θα είχα και επιπλέον ένα NPC slot - το μόνο πράγμα που μέχρι στιγμής χρειάζεται οπωσδήποτε πραγματικά λεφτά.

Ευτυχώς είμαι άφραγκος, οπότε problem solved! :D

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναμενόταν, αποκαλύφθηκε και ο στόχος των $25 εκ. -νομίζω ότι έχουν αρχίσει να βάζουν μυαλό!

$25 million

Enhanced Alpha – We will use additional funding to build a wider alpha test than we had originally intended for the first phase of Star Citizen’s launch. The initial plan was to first launch servers in North America and then expand to areas such as Europe and Australia to decrease latency in these areas, perfecting the game as we improve the experience around the world. This funding will allow us to invest in a wider infrastructure for our early testing, spinning up remote servers earlier. Hitting this goal will also allow us to increase the number of remaining alpha slots. Extra alpha slots not only means more Star Citizens will travel the ‘verse at launch, but that we will receive more feedback and more stress testing. This in turn will allow us to better balance and enhance the Star Citizen experience!

Υπάρχει και ένα ψήγμα πλεονεξίας κι εδώ μέσα βέβαια. Με τον τωρινό ρυθμό, το Δεκέμβρη θα είχαν εξαντληθεί τα Alpha & Beta Slots, οπότε λογικά ο κόσμος θα σταματούσε να αγοράζει νέα πακέτα. Αλλά χαλάλι. Τουλάχιστον σσταμάτησε η διαρκής προσθήκη περιεχομένου.

Πάρτε και δύο προσχέδια του Retaliator για το καλό:

RETALIATORcockpit.JPG

RETALIATORfrontroomandcockpit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.