Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Για τα δικα μου γουστα παντως μ' αρεσει το mp.

Ενα πραγμα δεν μ' αρεσει.. Τα αμαξια. Εχουν πιασει 10 κατηγοριες και εχουν βαλει 1 αμαξι απο καθε μια.

Aντι να φτιαχνανε ξερω 10 αμαξια στην GT3 κατηγορια πηγαν και εβαλαν 10 lotus μεσα..

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να μπω αν και με Xbox 360 controller καθότι το τροφοδοτικό της G27 παρέδωσε πνεύμα κ o κινέζος θα αργήσει να έρθει.

Από θέμα απόλυτου χρόνου γύρου λογικά δεν θα υστερώ (αφού ακόμα να σπάσω το ρεκόρ μου με την F40 S3 στο Mugello) αλλά από θέμα σταθερότητας ναι.

Για αυτό να έχετε το νου σας γιατί θα είμαι κομματάκι επιρρεπης σε μ@λακίες.

Γκαντεμιά να σου καεί τώρα το τροφοδοτικό. Είσαι το 3ο κρούσμα βλάβης logitech στις 2 τελευταίες βδομάδες. Εγώ αναγκάστηκα να αλλάξω rotary encoder και να κολλήσω κάποιες επαφές που ξεκόλλησαν από μια πλακέτα. Τουλάχιστον αναστήθηκε το μαραφέτι.

Για το βράδυ όσοι δεν έχετε mic δεν πειράζει, μπείτε όμως στο ts να ακούτε τουλάχιστον τι λέμε για πιο άμεση συνεννόηση (πχ αν χρειαστεί restart ο server ή οτιδήποτε).

Ένας πρόσφατος αγώνας με πολύ drama:

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τις 22:00 και μετά θα είμαι έτοιμος. Καλύτερα να το ξεκινήσουμε στις 23:00 για να έχουν τελειώσει όλοι με τις υποχρεώσεις τους.

Μιλάμε από steam και ts για τα περαιτέρω!

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει TS μου στελνει μηνυμα ή με βρισκει στο steam και του στελνω την διευθυνση, το event θα παει οντως μετα τις 22:00-22:30 αλλα εγω θα είμαι online απο τωρα...

See you on the battlefield !! (ok ok πιστα)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν σημερα......χαβαλε ειχαμε :T:

sry @οrgios για την εκκινηση, πηγα να περασω αναμεσα σας αλλα αυτο 99% οδηγει σε στουκα..........δικο μου λαθος sry.Η θεια δικη με τιμωρησε ομως, εμεινα απο βενζινη μετα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν σημερα......χαβαλε ειχαμε :T:

sry @οrgios για την εκκινηση, πηγα να περασω αναμεσα σας αλλα αυτο 99% οδηγει σε στουκα..........δικο μου λαθος sry.Η θεια δικη με τιμωρησε ομως, εμεινα απο βενζινη μετα :hehe:

Αχαχα, θεία δίκη εις διπλούν!!

Σε τιμώρησε που με κορόιδευες στη Magione, που είχα μείνει από βενζίνη από τη μεγάλη ευθεία στον τελευταίο γύρο!!

Ωραία ήταν πάντως, να το καθιερώσουμε! :victory:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν αλλά πραγματικά αναρωτιέμαι τόσο καιρό πώς έπαιζα χωρίς τιμονιέρα...

Είσαι τόσο αποκομμένος.:fie:

Μακάρι να έρθει νωρίς το τροφοδοτικό γιατί βλέπω πως με τον Kyr είμαστε κοντά στους χρόνους.

Με το Xbox 360 controller τελικά είμαι αργός. πχ στην Maggione με το Abarth , έχω με τιμονιέρα 1:30 κ χθές έκανα 1:31.5...

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα, θεία δίκη εις διπλούν!!

Σε τιμώρησε που με κορόιδευες στη Magione, που είχα μείνει από βενζίνη από τη μεγάλη ευθεία στον τελευταίο γύρο!!

Ωραία ήταν πάντως, να το καθιερώσουμε! :victory:

απο βενζινη ητανε? νομιζα οτι το εκανες επιτηδες για να επανορθωσεις για το καζο που μου εκανες στην αρχη :p

Link to comment
Share on other sites

Άκη κάνε μου την χάρη κ δοκίμασε την v0.5 της Selby , γιατί την δοκίμασα με το xbox 360 controller κ κατέβασα για χαβαλέ 0,5sec :

post-15353-1416078647,0118_thumb.jpg

1. Ή είναι πιο γρήγορη η νέα version

2. Ή ακόμα είμαι πιο γρήγορος με το gamepad

3. Ή η Kunos κάνει πουστιά για τους χρήστες με gamepad και πχ ενεργοποιεί κρυφά βοηθήματα.

Ελπίζω το 1ο.

Αν όχι θα ανοίξω θέμα ρωτώντας τους για το 3ο και αν πουν πώς όχι δυστυχώς θα ισχύει το 2ο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα την πρώτη μας συνάντηση , προς τα παιδιά που μου έστειλαν pm και τελικα δεν μπήκαν να πω οτι μπορουν να μπουν οποτεδήποτε και οτι χάσανε το χαβαλε του όλου event :) .

Μπορούμε να το κάνουμε εβδομαδιαίο και προτείνω νέα μάζωξη την Παρασκευη (ιδιες ώρες) . Να'ναι καλα ο Ακης με τον server του! (αληθεια μπορεις την Παρασκευη? Ξεχασα να σε ρωτησω χθες)

Επίσης να τονίσουμε οτι είναι ακομα καλοκαίρι , μολις τελειωσει το καλοκαίρι θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα και να κανουμε περισσότερα πραγματα (πρωταθλήματα κτλ κτλ ) . Ετοιμάζω και κάποια δωράκια έτσι για το καλο :)

[MENTION=28628]kyr..[/MENTION] Χαχα 3-4 σφαλιαρες μου εριξες σε εκεινη την φάση , αφού ήμουν ετοιμος να βγάλω το πιστολι :) Όλα οκ αλλα πάρε ρε φίλε και ένα μικρόφωνο να μπεις TS να σε ακουμε κιολας :)

Εγω τον DjKostas εριξα μια καλη χθες!!! σορρυ :(

Έγινε επεξεργασία από Orgios
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα την πρώτη μας συνάντηση , προς τα παιδιά που μου έστειλαν pm και τελικα δεν μπήκαν να πω οτι μπορουν να μπουν οποτεδήποτε και οτι χάσανε το χαβαλε του όλου event :) .

Μπορούμε να το κάνουμε εβδομαδιαίο και προτείνω νέα μάζωξη την Παρασκευη (ιδιες ώρες) . Να'ναι καλα ο Ακης με τον server του! (αληθεια μπορεις την Παρασκευη? Ξεχασα να σε ρωτησω χθες)

Επίσης να τονίσουμε οτι είναι ακομα καλοκαίρι , μολις τελειωσει το καλοκαίρι θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα και να κανουμε περισσότερα πραγματα (πρωταθλήματα κτλ κτλ ) . Ετοιμάζω και κάποια δωράκια έτσι για το καλο :)

[MENTION=28628]kyr..[/MENTION] Χαχα 3-4 σφαλιαρες μου εριξες σε εκεινη την φάση , αφού ήμουν ετοιμος να βγάλω το πιστολι :) Όλα οκ αλλα πάρε ρε φίλε και ένα μικρόφωνο να μπεις TS να σε ακουμε κιολας :)

Εγω τον DjKostas εριξα μια καλη χθες!!! σορρυ :(

Ηθελα να μπω προχτες να γνωριστουμε στο TS αλλα εμπλεξα με δουλειες και δεν σας προλαβα....Απο Σεπτεμβριο θα ειναι ωραια να το οργανωσουμε για κανενα πρωταθλημα ή εστω και απλα events...

Ελπιζω την Παρασκευη να τα πουμε και στον server....

Έγινε επεξεργασία από Maximvs
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.