Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Προσωπικά μιλώντας, το είπα εντελώς για πλάκα (όχι ότι θα μου κάτσει άσχημα :p). Πάντως όσον αφορά το θέμα του τελωνείου, έχω την εντύπωση πως λόγω του ευρωπαικού οικονομικού χώρου δεν θα περάσει από τελωνείο, ειδικά εάν σταλεί με ταχυδρομειο που από όσο βλέπω το δέμα των 4 κιλών κοστίζει 357 κορώνες δηλαδή λίγο κάτω από 40 ευρώ.

 

Anyway, και μόνο η προθυμία σου μετράει!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μιλώντας, το είπα εντελώς για πλάκα (όχι ότι θα μου κάτσει άσχημα :p). Πάντως όσον αφορά το θέμα του τελωνείου, έχω την εντύπωση πως λόγω του ευρωπαικού οικονομικού χώρου δεν θα περάσει από τελωνείο, ειδικά εάν σταλεί με ταχυδρομειο που από όσο βλέπω το δέμα των 4 κιλών κοστίζει 357 κορώνες δηλαδή λίγο κάτω από 40 ευρώ.

 

Anyway, και μόνο η προθυμία σου μετράει!

 

Άν ωριμάσει η ιδέα, θα'θελα να μπω και εγώ στη λίστα. Εννοείται με οικονομικό αντάλλαγμα!

Link to comment
Share on other sites

Άν ωριμάσει η ιδέα, θα'θελα να μπω και εγώ στη λίστα. Εννοείται με οικονομικό αντάλλαγμα!

 

Παρέθεσα τον σύνδεσμο προς το "Χαρίστε το", ακριβώς για να προλάβω τον περαιτέρω εκτροχιασμό αυτού του θέματος. Συν τοις άλλοις, αν τελικά ευοδωθεί η ελπίδα μας, είναι άκομψο να ξεκινήσει η πλειοδοσία, γιατί αυτό εκθέτει και τον ίδιο τον δωρητή. Θα παρακαλέσω να συνεχίσουμε τη συζήτηση μόνο εφόσον υπάρξει νέα ανακοίνωση του @jax7480 στο αντίστοιχο θέμα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε Jax τα πετάτε; δωρεές δε κάνετε;

Πες τους να κάνουν καμία δωρεά σε κάνα σχολείο καλύτερα.

Και το lab σχολείο είναι.

Αντί να τα πετάτε πάντως όλοι μας εδώ θα θέλαμε από κάποιο :)

Σοβαρά μιλάω για την δωρεά πάντως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν βλέπω τέτοια ποστ , μου έρχεται στο μυαλό το γνωμικό με την κατσίκα του γείτονα .

Εγω προσωπικά ,πολυυυυ σπάνια ( ίσως ποτε ξανά πριν ; ) έχω το προνόμιο να δημοσιεύω σε αυτό το νήμα ,και τωρα που συμμετείχα ήταν κατι μεταχειρισμένο .

Και πάλι όμως ,χαίρομαι για τους συμφορουμιτες που τα σκανε και παίρνουν πραγματάκια .

Ίσα ίσα ,παίρνω και λίγη από τη χαρα τους και την κ@υλ@ τους για τα γκατζετοειδή.

 

Μπράβο... ι αμ σοου τατσντ.

 

Λυπάμαι που δεν είχα το προνόμιο να σου απαντήσω όλο σοβαρότητα νωρίτερα. Βλέπεις δεν έχω internet αυτες τις μέρες.

 

Εγώ όχι μόνο δεν χαίρομαι που αγοράζουν οι άλλοι διάφορα καλούδια, αλλά οργανώνω μάλιστα και παράνομη ομάδα η οποία θα προβαίνει σε εκτέλεση τους μόλις ανακαλύπτει την ταυτότητα τους διεύθυνση κλπ. Ο τρόπος εκτέλεσης μάλιστα θα είναι ιδιαίτερα πρωτότυπος. Φούρνισμα όσοι αγοράζουν VGA, κατάψυξη όσοι παίρνουν HD, φάλαγγα όσοι αγοράζουν towers, κρέμασμα όσοι αγοράζουν μηχανικά πληκτρολόγια, εγκλισμός σε κλουβί με 17 hamsters όσοι αγοράζουν και ακριβά ποντίκια, κλπ.

 

Οκ τώρα; Να πετάξουμε απο πάνω μας την σοβαρότητα;

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Από τα μακρο ένα 50αρικο. Την θεωρώ μια χαρά για τα λεφτά της. Και φαρδιά είναι και πιάνει την πλάτη ωραία. attachicon.gifIMG_20151009_124850.jpg

Την εχω 5 με 6 χρονια και εγω καπου εκει την πηρα..Καλη αλλα με τα χρονια θα καταλαβεις οτι τα 50€ ειναι λιγα για μια καρεκλα.Βεβαια να πω και την αληθεια ακομη αυτην εχω αλλα... ;)

Έγινε επεξεργασία από Stavros Apo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο... ι αμ σοου τατσντ.

Λυπάμαι που δεν είχα το προνόμιο να σου απαντήσω όλο σοβαρότητα νωρίτερα. Βλέπεις δεν έχω internet αυτες τις μέρες.

Εγώ όχι μόνο δεν χαίρομαι που αγοράζουν οι άλλοι διάφορα καλούδια, αλλά οργανώνω μάλιστα και παράνομη ομάδα η οποία θα προβαίνει σε εκτέλεση τους μόλις ανακαλύπτει την ταυτότητα τους διεύθυνση κλπ. Ο τρόπος εκτέλεσης μάλιστα θα είναι ιδιαίτερα πρωτότυπος. Φούρνισμα όσοι αγοράζουν VGA, κατάψυξη όσοι παίρνουν HD, φάλαγγα όσοι αγοράζουν towers, κρέμασμα όσοι αγοράζουν μηχανικά πληκτρολόγια, εγκλισμός σε κλουβί με 17 hamsters όσοι αγοράζουν και ακριβά ποντίκια, κλπ.

Οκ τώρα; Να πετάξουμε απο πάνω μας την σοβαρότητα;

Get a life
Link to comment
Share on other sites

Από τα μακρο ένα 50αρικο. Την θεωρώ μια χαρά για τα λεφτά της. Και φαρδιά είναι και πιάνει την πλάτη ωραία

 

 

Την εχω 5 με 6 χρονια και εγω καπου εκει την πηρα..Καλη αλλα με τα χρονια θα καταλαβεις οτι τα 50€ ειναι λιγα για μια καρεκλα.Βεβαια να πω και την αληθεια ακομη αυτην εχω αλλα... ;)

 

Αυτήν έχω και γω 1-2 χρόνια παραπάνω από τα 5-6 και είναι μια χαρά.

Για κάποιο λόγο βεβαια μερικές φορές όταν καθέσαι κατεβαίνει τέρμα κάτω αλλά βαριέμαι να σκύψω να δω τι και πως :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.