Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 23/6/2021 at 6:51 ΜΜ, το μέλος yanni έγραψε:

 

Για 21 ευρώ(με τα μεταφορικά) βγήκε αρκετά καλή θα έλεγα. Την έβαλα σε AM3 εξαπύρηνο και σε προφανώς ζεστό αυτή τη περίοδο δωμάτιο, τον κρατάει κάπου στους 56-57 βαθμούς under load. Ο ανεμιστήρας στις max 1400 στροφές του, είναι αθόρυβος.

Το ειδα προχθες και ζηλεψα.Μιας και με "δωρισαν" εναν 1100Τ κομπλε χωρις δισκο και ειχε και το τζετ που ερχεται μαζι του aka stock cooler

ειπα να τον κανω δωρο τον καημενο.Ετσι πηγα -->https://www.e-shop.gr/alpenfoehn-ben-nevis-cpu-cooler-120mm-p-PER.815222

και μετα εδω-->20210626_151806.thumb.jpg.a53d3ba25deb00459a2c47da328d09df.jpg

Σε ελαφρυ gaming ελεω καρτας γραφικων  ειμαστε 45~46.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ΗλιαςΚ έγραψε:

απέφευγα εδώ και καιρο την αγορά με διάφορες προφάσεις

 

ελα μου ντε που την εχει αγοράσει μια φιλη της συζύγου... και έτσι και αλλιώς και αλλιώτικα..

 

και λέει και η φιλη στην συζυγο , κοίτα μην παρεις την παλια την καινούργια που αδειάζει μονη της τον καδο...

 

-370€ 

 

το χρώσταγα το δωρο ειναι αλήθεια ... 

 

  IMG_4620.thumb.JPG.cbcc084f24c78bc17e0dc04fed3ccd93.JPG

 

 

Μεγειες! Ποια είναι αυτή?

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Αλλη φορά ρωταμε πρωτα το θειο Ζαχαρία για parts.

 

Προχθες εδωσα Ryzen 5800x, Asus B550 μητρικη, 2χ16GB G.skill και GTX 1660 στα 550€. Όλα σφραγισμενα. Εσυ θα τα επαιρνες και καλυτερα.

όταν πέσει στα χέρια σου ή θέλεις να δώσεις καμιά καρτα rtx 30xx / 20xx, gtx 1660 εδώ είμαι ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Αλλη φορά ρωταμε πρωτα το θειο Ζαχαρία για parts.

 

Προχθες εδωσα Ryzen 5800x, Asus B550 μητρικη, 2χ16GB G.skill και GTX 1660 στα 550€. Όλα σφραγισμενα. Εσυ θα τα επαιρνες και καλυτερα.

 

Καλά ρε θείο γιατί δες λες στα ανηψακια όταν έχεις σίδερα για δωσιμο;;??

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Αλλη φορά ρωταμε πρωτα το θειο Ζαχαρία για parts.

 

Προχθες εδωσα Ryzen 5800x, Asus B550 μητρικη, 2χ16GB G.skill και GTX 1660 στα 550€. Όλα σφραγισμενα. Εσυ θα τα επαιρνες και καλυτερα.

Η αλήθεια είναι ότι σε κάποια έκανα δόσεις... Πλην της mobo + οθόνης. . Για την 1660 θα ενδιαφερόμουν 100% πάντως, αλλά αν βρεις και σε συμφέρει, ρίξε ένα μένσιο :D 

Τα άλλα οκ, είναι οβερκιλλ για την Όλγα, αλλά όσο να πεις... Δεν θα πήγαιναν χαμένα (ο 8700Κ μου μάλλον θα γινόταν δικός της :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Η αλήθεια είναι ότι σε κάποια έκανα δόσεις... Πλην της mobo + οθόνης. . Για την 1660 θα ενδιαφερόμουν 100% πάντως, αλλά αν βρεις και σε συμφέρει, ρίξε ένα μένσιο :D 

Τα άλλα οκ, είναι οβερκιλλ για την Όλγα, αλλά όσο να πεις... Δεν θα πήγαιναν χαμένα (ο 8700Κ μου μάλλον θα γινόταν δικός της :hehe: )

 

Mην απασχολείς τον θείο με κάρτες της πλάκας. Ας μου βρει RTX και θα σε δώσω την 1660S.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.