Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Τα περισσοτερα, γενικα ολης της υδροψυξης, τα εχω παρει απο watercoolinguk.co.uk κ aquatuning.co.uk.

Εκτος απο τα fans που τα πηρα απο ebay οπου εβρισκα φθηνοτερα.

Γενικα παιρνω απο ebay οταν θελω ενα δυο πραγματα. Για πιο μεγαλες αγορες, παιρνω απο καταστημα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος daospi έγραψε:

Απόσυρση το superlight και main πλέον το Kone pro air. Στα δικά μου μάτια είναι συνολικά καλύτερο απο το Logitech. Πολύ καλύτερο σχήμα και grip στο χέρι, ήσυχο scroll wheel (το superlight μου είχε πάρει τα αυτιά!), πολύ πολύ καλύτερα side buttons, αυτονομία πάνω-κάτω τα ίδια. Με RGB off, μου βγάζει πάνω από εβδομάδα και δουλεύω από το σπίτι οπότε μιλάμε για αρκετή χρήση καθημερινά. Είναι λίγο πιο βαρύ από το superlight αλλά δε το νιώθω καν, είναι ήδη πολύ ελαφρύ. + έχει rgb που το superlight δεν έχει και USB-C υποδοχή (το superlight έχει την απαράδεκτη micro-usb εν έτη 2021...)

20210705_143608.jpg

20210717_212900.jpg

Με γεια! Αν και εμενα μου βγαζει μια αισθηση φτηνοπλαστικου ετσι οπως το βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος wesker έγραψε:

Με γεια! Αν και εμενα μου βγαζει μια αισθηση φτηνοπλαστικου ετσι οπως το βλεπω...

 

Κάθε άλλο. Απλά στο μπροστινό μέρος των κουμπιών, το πλαστικό είναι translucent για να φένεται το rgb. Aν και δε μου αρέσει η υπολοίση του rgb έτσι όπως την έχουν σκεφτεί (δε βρίσκω κάποιο νόημα με το rgb στα RMB+LMB), σα ποιότητα κατασκευής, προσωπικά το θεωρώ ανώτερο από το superlight με το θορυβόδη scroll wheel, και imbalanced bottom/base. Αλλά το βασικότερο είναι ότι το σχήμα του είναι σχεδόν κουτί στο χέρι μου (palm grip).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Trooper said:

Τα κατσαβιδια κανανε 1 μηνα να ερθουν, το mat εκανε 3 μήνες!!! Μεχρι που τους ειπα οτι χαθηκε και προσφερθηκανε να στειλουν αλλο. Tους ενημερωσα μολις ηρθε και δε προλαβε να φυγει το replacement οποτε ολα οκ. Τα κατσαβιδια ειναι μαγνητικα και ειναι καλης ποιοτητας.

 

Το ματ ειναι τεραστιο, εχει παρα πολλες πληροφοριες πανω, και οσα αναφερει ειναι σε real size, πχ οι μνημες, το μετρο κλπ. Επισης βοηθαει πολυ οταν ξεβιδωνεις ψυκτρες απο vga να ξερεις που μπαινει καθε βιδα κλπ. Επισης προστατευει απιστευτα την επιφανεια που θα καλυψει μιας και ειναι πολυ χοντρο και φαινεται αντοχης.

 

mat.thumb.jpg.45b5967bb4e8578eb026268db73776b3.jpg

Ερώτηση. Πόσο πλήρωσες συνολικά; Είχε τελωνεία, σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, tommybertsen said:

Δηλαδή υπάρχουν 3080ti? DIADOSTAI !!@$#!!1


Κάρτες υπάρχουν γιατί με τις τιμές που ζητάνε μένουν στα ράφια ειδικά εδώ στην Ελλάδα…
Η συγκεκριμένη κάρτα από φυσικό κατάστημα στο εξωτερικό (eu) την οποία την είχαν και σε προσφορά γιατί μάλλον και εκεί με την τιμή που είχε τούς έμενε στα ράφια κόστισε σε τιμή λιανικής περίπου 570 euro φθηνότερα από ότι ζητάνε εδώ

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.