Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Λαζαρους θα σταματήσεις να αγοράζεις πράγματα;

 

…ζηλεύω.

 

Spoiler

(εκτος από τα ασιατικά αυτοκίνητα, απεχθάνομαι κ τα κόμικς, παιχνίδια τους κλπ. Δε μπορούσες να πάρεις ένα Elmer Fudd ξέρω. Όχι, ήθελες τις ταρζανιές τα τρανς.)

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Απίστευτη τσάντα

Άραγε στη Θεσσαλονίκη θα αγόραζαν αυτή την τσάντα άραγε που γράφει Κλάϊν ?

 

:)

Έγινε επεξεργασία από p55
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Πες μας και τίποτα, θα σε πιστέψουμε ;)

 

Αν και η βασική μου βαλίτσα είναι Parat τον τελευταίο καιρό αναγκαζόμουν να κουβαλάω άλλες τρεις τσάντες με επιπλέον όργανα και λάπτοπ

Μετά από κάποιο ψάξιμο αποφάσισα να πάρω αυτήν και να τα βάλω όλα μέσα Δεν ήταν η μεγαλύτερη αν και όταν ήρθε μου φάνηκε μεγάλη αλλά ήταν έξυπνα φτιαγμένη

Έχει κλίση στη πλάτη και με τα μαξιλάρια εφαρμόζει ακόμα και αν είσαι ο καμπούρης βοηθός του Φρανκενστάιν τζούνιορ.

Οι ιμάντες ανάρτησης εκτός από ευμεγέθεις και με μαξιλάρι έχουν αντιολισθητική επένδυση εσωτερικά εκεί που έρχεται σε επαφή με το σώμα σου

Στο πίσω μέρος η θήκη για το λάπτοπ έχει προστασία

Εμπρός έχει ασυμπίεστη θήκη για γυαλιά

Έχει πέντε κύρια χωρίσματα με αρκετές θήκες στο εσωτερικό τους

Εξωτερικά έχει δύο τσέπες από δίχτυ στα πλάγια με λάστιχο

Το κάτω μέρος είναι από αδιάβροχο πλαστικό

Γενικά η τσάντα είναι προσεγμένη με μεγάλα φερμουάρ και υλικά που σου δίνουν την αίσθηση του αιώνιου...θα δούμε : )

Πλήρωσα 136,79 με τα μεταφορικά prime

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Ευχομαι να εχει καλυτερη τυχη απο τα προηγουμενα

 

 

Ε δεν μπορεί να μην έχει. Ντάξει τα σώματα του σπιτιού υπήρχαν ήδη από τον ιδιοκτήτη (εγώ το νοικιαζω) και ήταν αρκετά παλιά. Τώρα το ένα ψόφησε εντελώς. Ε, είπα να το βάλω εγώ ώστε να το διαλέξω, και όταν φύγω να το πάρω μαζί. Τουλάχιστον ελπίζω να είναι απροβληματιστο εφόσον είναι και επωνυμο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.