Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

18 hours ago, Trooper said:

Ηρθε προχτες... δεν εχω προλαβει να κανω τιποτα εκτος απο το να το βγαλω απο το κουτι...

 

Corsair 7000X RGB

 

corsair7000x.jpg.3e299bff1f8728a617f8431499029dc0.jpg

 

more photos ελπιζω συντομα..

Μεγεια το θηριο Κωστα !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2021 at 1:18 AM, daospi said:

gk21s, bluetooth RGB numpad με hot swappable switches (gazzew boba u4 RGB, είναι έξτρα, δεν περιλαμβάνονται) και durock v2 stabilizers (επίσης έξτρα).

 

 

20210513_005408.jpg

Νάτος ο ψαγμένος ο συνάδελφος και συμπάσχων customάκιας :hehe: 
Απο πού και πόσο το pad?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κατά τα 3/4 ίδιο build με την @Olianna :p Ήμουν να της πάρω αυτή την οθόνη ακριβώς, αλλά πήγαμε σε Dell P2419H και όταν αξιωθούμε να πάρουμε κάρτα γραφικών, θα ανεβάσω την οθόνη στα 75Hz :p 

 

Μεγειεςς :) Καλοδούλευτα :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

Λιγο καγκουρ?

Λίγο:p. Μωρέ, αν δεν είχε το πράσινο γύρω γύρω μια χαρά θα ήταν. Ίσως το βάψω μαύρο, θα δω.

 

@Seek & Find, @GFFermari

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

εγώ νόμιζα ότι ηταν rgb το γυρω γυρω...?

Έχω φτάσει μέχρι mousepad. Στην Όλγα πήρα RGB μνήμες και το κουτί είχε μπροστά δικό του. Λέω να πάω σε RGB υποπόδιο ( @DEADLAZARUS  παίρνε ιδέες :bleh:

Α, κι εγώ RGB νόμιζα ότι είναι :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

τα GL Tactile ειναι αρκετά πιο ήσυχα από τα Clicky...

στα αυτιά μου ακούγονται λιγότερο και από αυτό που ακούς στο επίσημο site 

navigation-community-mechanical-switches
WWW.LOGITECHG.COM

Discover Romer G mechanical switches for Logitech G gaming keyboards. Find the right switch and click type for how you play.

 

φανταστική ποιότητα κατασκευης (με μόνες παραφωνίες τα 8 πλαστικά keycaps που ελέγχουν λειτουργίες Μ1/Μ2/Μ3/Μ4 και.bluetooth/gamemode/φωτεινότητα καθώς και η έλλειψη wrist rest)

Για την μπαταρία του (ειδικά αν χαμηλώσεις τον φωτισμό) ακούγονται καλά λόγια _ θα το διαπιστώσω ...

Spoiler

βρέθηκε αγγελία σε γειτονικό site στα 100 ευρω ολοκαίνουργιο και δεν το πολυσκέφτηκα...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2021 at 2:28 ΜΜ, το μέλος Samael έγραψε:

Νάτος ο ψαγμένος ο συνάδελφος και συμπάσχων customάκιας :hehe: 
Απο πού και πόσο το pad?

 

Χαχαχα γεια σου συνάδελφε! Τώρα έχει πάρει σειρά το main keyboard ?

 

Όλα τα κοκοψόνια είναι από Κίνα (Aliexpress). Το pad σκέτο, ήταν γύρω στα 74 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, daospi said:

 

Χαχαχα γεια σου συνάδελφε! Τώρα έχει πάρει σειρά το main keyboard ?

 

Όλα τα κοκοψόνια είναι από Κίνα (Aliexpress). Το pad σκέτο, ήταν γύρω στα 74 ευρώ.

Είχα μια κρυφή ελπίδα οτι το βρήκες απο Ευρώπη αλλά... :(

Με τα ΦΠΑ και τα ρέστα απο τρίτες χώρες πλέον δε το σκέφτομαι καν να ψωνίσω...

Τι έχεις κατα νου για main? Λέω να ανοίξω ένα dedicated thread να λέμε για την αρρώστια μας. :p 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Samael έγραψε:

Είχα μια κρυφή ελπίδα οτι το βρήκες απο Ευρώπη αλλά... :(

Με τα ΦΠΑ και τα ρέστα απο τρίτες χώρες πλέον δε το σκέφτομαι καν να ψωνίσω...

Τι έχεις κατα νου για main? Λέω να ανοίξω ένα dedicated thread να λέμε για την αρρώστια μας. :p 

 

Ισχύει...και εγώ γι' αυτό βιάστηκα και το πήρα πριν αλλάξει το καθεστός. Το είχε πάρει το μάτι μου και στο αγγλικό άμαζον (από τρίτο πωλητή) αλλά η τιμή ξέφευγε (90+). Τώρα μαζί με το φπα, καληνύχτα...

 

Περιμένω αρχές Αυγούστου Gmmk pro + polycarbonate plate + boba u4 switches (τα έχω ήδη) + durock v2 stabs (τα έχω ήδη) + gmk lazurite keycaps (καλο 2023 για αυτά ?) + custom coiled cable (καθοδόν). Απλά σκεφτομαι αν θα βάλω lube στα switches (έχω πάρει krytox 205g0) γιατί είναι πολλά και βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι ?

 

(Καλό θα ήταν να ανοιχτεί ένα dedicated thread γιατί αλλιώς θα πέσει πολύ παντόφλα εδώ ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

1419858936_Photo17-07-2021110820.thumb.jpg.a6298eeeb16842e9c893f0b87a195b07.jpg

 

Ψυγειο 240 Xflow, ενα κοπτακι, μεσα στο σακουλακι εχει ενα ΕΚ terminal για την 2080Ti (εχουν φαγωθει τα πασα στη μια εξοδο), κ καθε πιθανο κ απιθανο Noctua chromax fan (F12, S12A, 12x15, 9x15).

Μου λειπει ενα ρακορ (κι ομως) για να βαλω 3ο (τρίτο) 240 ψυγειο μεσα στο κουτι. Απλα πριν το διαλυσω, θελω να κανω ενα σχεδιο πρωτα γιατι θα γινει τσιρκο με τις σωληνες.

Απο που επαιξες μπαλα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.