Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Silverstone 1967 - Lotus Type 49

 

Δεν προλαβαινω να ανοιξω θεμα, ας το φτιαξει καποιος

 

:)

 

(ή φτιαξτε τον server και ανοιγω νεο θεμα εγω το βραδακι που θα ειμαι σπιτι)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο σέρβερ της Κυριακής είναι έτοιμος με porsche 911 gt1 στο Spa και το σετάπ ευγενική χορηγία του Ακη.

Server:          faust

Password:    vitas

Κάποια στιγμή αργότερα θα ανοίξω θέμα @Κωστή Wolves σε περιμένουμε το εργαλείο θα σου αρέσει μην ακούς τον jim αλλά και να τον ακούσεις πάλι μέσα είσαι αφού σου αρέσει το raceroom. 

@gchristod 

Ελα έχουμε μεταλλαγμένο αυτοκινητάκι Rre και άααλλο κλίμα για την Κυριακή. 

Εμένα μου θυμίζει megane rf2:amen:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

Ο σέρβερ της Κυριακής είναι έτοιμος με porsche 911 gt1 στο Spa και το σετάπ ευγενική χορηγία του Ακη.

Server:          faust

Password:    vitas

Κάποια στιγμή αργότερα θα ανοίξω θέμα @Κωστή Wolves σε περιμένουμε το εργαλείο θα σου αρέσει μην ακούς τον jim αλλά και να τον ακούσεις πάλι μέσα είσαι αφού σου αρέσει το raceroom. 

@gchristod 

Ελα έχουμε μεταλλαγμένο αυτοκινητάκι Rre και άααλλο κλίμα για την Κυριακή. 

Εμένα μου θυμίζει megane rf2:amen:

Τις Κυριακές έχω πρωτάθλημα με Skip Barber στο iracing, με 62 συμμετοχές :) Αλλά και να μην είχα δύσκολο, με το Ασσέττο θα ξανασχοληθώ μόνο όταν επιβεβαιωθεί ότι μετά την εξαγορά θα ΜΕΙΝΕΙ ο Μάρκο γιατί το έχω άγχος :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αγόρασα πριν κάνα μήνα την πρώτη μου τιμονιέρα (T150) και έχει καμιά βδομάδα που πήρα και το AC...
Μπορώ να συμμετέχω και εγω στους αγώνες που διοργανώνετε?
Μέ λένε Λευτέρη είμαι 28 από Σκιάθο.


Καλώς ήρθες Λευτέρη.
Εννοείται!!!
Υπάρχουν μάλιστα όπως διαφαίνεται, δύο αγώνες την εβδομάδα, Πέμπτη και Κυριακές .

Ρίξε μια ματιά στα θέματα, για απλούς κανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς καθώς και βοηθήματα αποφυγής επαφών πχ helicorsa.
Googleαρε λίγο να δεις τί είναι το minorating, οι αγώνες της Πέμπτης το έχουν

Τέλος βάλε το discord με το οποίο μιλάμε, κάνουμε χαβαλέ, κοροϊδεύουμε κτλ

[emoji1]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος kimigaz έγραψε:

Καλησπέρα, αγόρασα πριν κάνα μήνα την πρώτη μου τιμονιέρα (T150) και έχει καμιά βδομάδα που πήρα και το AC...
Μπορώ να συμμετέχω και εγω στους αγώνες που διοργανώνετε?
Μέ λένε Λευτέρη είμαι 28 από Σκιάθο.

Καλώς ήρθες Λευτέρη, όχι μόνο μπορείς - επιβάλλεται!:lol:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kimigaz said:

Καλησπέρα, αγόρασα πριν κάνα μήνα την πρώτη μου τιμονιέρα (T150) και έχει καμιά βδομάδα που πήρα και το AC...
Μπορώ να συμμετέχω και εγω στους αγώνες που διοργανώνετε?
Μέ λένε Λευτέρη είμαι 28 από Σκιάθο.

Καλως ηρθες στην παρεα μας Λευτερη.
Δεν ρωτας, απλα φουλαρεις καυσιμο και μπαινεις στην πιστα.Τιποτα αλλο δε χρειαζεται :D

 

Μαλιστα..Λιγο ελειψα και τα εχετε κανει πουτ@να :p

Για να φτιαξω λιγο το καταστατικο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα λιγο το google sheets γιατι οταν το αφησα στα χερια του Ακη, το πηρα οπως το αφησα :hehe:

 

Εφτιαξα νεα καρτελα με την Loop #2 και επισης μια καρτελα ονοματι "ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ" για να υπαρχουν και εκει οι αγωνες χορηγιας του @panosdimp:)

 

Link στην υπογραφη μου η εδω :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OxPbDlA5MeOje8pwkh8ep8iVGTFRnjyUBOjGTci0kbk/edit#gid=1756016906

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστώ για την υποδοχή..Ελπίζω να έχω ώρα και μπαίνω συχνά..
Έβαλα το helicorsa και το discord αλλα με το minorating τα χαλασα λιγακι...από τα λίγα που κατάλαβα(γιατι τα αγγλικα μου δεν ειναι και πολυ καλα) είναι μια βαθμολογία για τους οδηγούς που έχει να κάνει με τους κανονισμούς ενός αγώνα αλλά δεν κατάλαβα και τι πρέπει να κάνω για να μπω σε αυτήν την βαθμολόγηση..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kimigaz said:

Ευχάριστώ για την υποδοχή..Ελπίζω να έχω ώρα και μπαίνω συχνά..
Έβαλα το helicorsa και το discord αλλα με το minorating τα χαλασα λιγακι...από τα λίγα που κατάλαβα(γιατι τα αγγλικα μου δεν ειναι και πολυ καλα) είναι μια βαθμολογία για τους οδηγούς που έχει να κάνει με τους κανονισμούς ενός αγώνα αλλά δεν κατάλαβα και τι πρέπει να κάνω για να μπω σε αυτήν την βαθμολόγηση..

Μπες τρέξε μερικούς αγώνες σε public server... Σύμφωνα με τη συμπεριφορά σου εντός πίστας θα πάρεις ένα βαθμό. 

π.χ. Αυτοί που μπαίνουν μέσα σε αγώνες και το μόνο που κάνουν είναι να τρακάρουν δεξιά αριστερά λες και παίζουν need for speed λαμβάνουν τη χαμηλότερη βαθμολογία. Ενώ οι οδηγοί που έχουν καθαρούς αγώνες χωρίς πολλές τράκες και χωρίς να κόβουν βόλτες στα λιβάδια σε κάθε στροφή παίρνουν υψηλή βοαθμολογία.

 

Δεν είναι ότι άμα ζητήσεις να τρέξεις θα σου πούμε όχι (στη περίπτωση που έχεις χαμηλή βαθμολογία), απλά θα πρέπει να κλείσουμε το minorating και είναι μία μικρή διαδικασία. Επιπλέον όλη την εβδομάδα που ο server είναι ανοιχτός (δεν έχει password) δεν επιτρέπετε μέσω του minorating να μπουν άτομα που θα προκαλέσουν εκνευρισμό στους υπόλοιπους!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.