Jump to content



TheLab.gr Version 3.0


Recommended Posts

Και πριν πείτε μερικοί, "καλά 6.5 γίγα είναι μόνο οι τσόντες στο κινητό μου γιατί θα πάρει 2 μέρες η μεταφορά" θα πεταχτώ να πω πως πριν τις μεταφέρουμε πρέπει να τις ελέγξει όλες ο Αστρόμπαλος!

Εσύ δε πιστεύω να έχεις ΜΟΝΟ 6,5 gb τσόντες :p

Link to comment
Share on other sites

Ήγγικεν η ώρα, ω Έλληνες!

μπραβο μπραβο

βαλε και μια φωτο απο το πως θα ειναι η επομενη αρχικη σελιδα!!!

και υποθετω το ΠΟΘ thread θα ειναι παρα πολυ ευκολα προσβασιμο

Επισυνάπτω teaser από το Home όπως ζήτησες. :p

attachment.php?attachmentid=65054&stc=1&d=1415701634

Βασικός και απαράβατος κανόνας της πληροφορικής: "Όταν κάτι δουλεύει δεν το πειράζουμε!!!":whip::whip::whip:

Καλή επιτυχία!!!

Thanks, αν και αναβάθμιση σε κάτι νεότερο, σταθερότερο και με περισσότερες δυνατότητες είναι πάντα χρήσιμο.

[MENTION=23]DJD[/MENTION] Δώσε μία το όνομα της πλατφόρμας εάν επιτρέπεται! :p

Απαγορεύεται :p

Γιατι ομως ρε παιδια τη Παρασκευη ; θα χασουμε το ΣΚ μας... :p

Καλυτερα τωρφα να ειμαστε μεσα το ΣΚ. :)

Καλύτερο να χάσουμε το ΣΚ μας για τη μεταφορά και να γίνει σωστά, παρά να φάμε απογεύματα/βράδια + σκόπρια διαλείματα από τις δουλειές μας.

Τα οποία τα τρώμε ούτως ή άλλως, αλλά τέσπα :hehe:

post-1347-1416078982,1348_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω το νεό site να μην είναι (κλασσικά) compatible _μόνο_ με chrome και internet explorer και το νέο look να μην είναι το γνωστό "αφήνουμε >100 pixels κενό ανάμεσα από κάθε element γιατί αυτό είναι το μοντέρνο και λειτουργικό". Μου αρέσουν τα συμμαζεμένα πράγματα στο desktop view και όχι τα απλωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι η ασφάλεια μας απασχολεί αρκετά, δεν μπορούμε να δώσουμε κάποιες από τις πληροφορίες που ζητάτε.

:)

εγω απο τωρα λεω οτι δε μ αρεσει και πως το κανατε ετσι και το προηγουμενο ηταν καλυτερο.:tw:

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] style? :p

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να ερθουν οι αλλαγες...

στους υπευθυνους της μεταφορας/αναβαθμισης εκτος απο κουραγιο και δυναμη εχω να πω και το εξης:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ChjuOerjYyY]ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ . . . ΡΕΜΑΛΙΑ ! - YouTube[/ame] :p

Link to comment
Share on other sites

να περιμένω (μήπως κάτι παει στραβά και ο λάμπης είναι διαθέσιμός ξανα την 1/1/15) ή να αποσύρω την αγγελία πώλησης της 780 και να την στείλω στον jpavly ?

http://www.thelab.gr/thelab-gr-nea-kai-sxolia/as-kanoume-to-ergastiri-kalytero-3978-72.html#post1063740011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.