Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Ντροπή για την Ελλάδα. Κυριολεκτικά, αν και πράσινος, ήλπιζα να κερδίσει τους *****τουρκους αλλά τέτοιο ρεζιλίκι...ποτέ! Να παίζουν μάλιστα και συρτάκι οι *********** και οι "δικοί μας" μηδέν τσαγανό... Ντροπή.

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ; Ε, τόσο εκνευρίστηκα με τον κ@#$%^λόγαυρο. Ο πρόεδρας έχει βρει τρόπο να πατσίσει τα χαμένα εκατομμύρια του Champions League από ότι βλέπω. Δεν δικαιολογείται αλλιώς το ότι ομάδα με 11 παίκτες στο γήπεδο εναντίον 10, περπατάει σαν ένα μάτσο ανάπηροι κ#$%^&λογεροι και πουλάει την μπάλα σαν μανάβης της λαϊκής.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ηλπιζα αν και ΠΑΟΚτσης , αλλα ολα ηταν λαθος. Για το Λεαλι οτι πηγαινε μεσα, εγραφε. Ο Γλύκος μοιαζει Μπουφον μπροστα του..

Λαθος αλλαγη του Μανθατη (ο Φορτουνης ηταν χωμα). Βαζεις Σεμπά και αποδιοργανωνεις τα παντα (ουτε ακουμπησε τη μπαλα).  Ρισκαρε αλλα δε περνουσε μια σωστη μπαλια ουτε καν μια σωστη σεντρα. Περισσοτερο εμοιαζε οτι επαιζε με 10 ο ΟΣΦΠ παρα η Μπεσικτας. 

Για τον Καμπιασο ας μη μιλησω... Ενταξει , αδιαμφισβητητη η ποιοτητα του , ομως πλεον δε μπορει να προσφερει. Ειχε να παιξει και ποσο καιρο , αλλα ειναι για ενα ημιχρονο το παλικαρι, οχι για παραπανω. 

Ενιγουει, δε περιμενα και τιποτα περισσοτερο. Και το ειπα στο 1ο ημιχρονο, θα ανοιχτει ο ΟΣΦΠ και θα φαει αλλα 2. Τι ηθελα και το ανοιγα το βρωμοστομα μου; :p 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, raven_g20 said:

Ντροπή για την Ελλάδα. Κυριολεκτικά, αν και πράσινος, ήλπιζα να κερδίσει τους *****τουρκους αλλά τέτοιο ρεζιλίκι...ποτέ! Να παίζουν μάλιστα και συρτάκι οι *********** και οι "δικοί μας" μηδέν τσαγανό... Ντροπή.

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
 

Από ποιον έχασες εσύ τις προάλες? Από την Νταρουσάφακα? Ποια είναι αυτή? Τι έχει κάνει? Μια άγνωστη ομάδα που πολύς κόσμος δεν ξέρει ότι υπάρχει καν. Και εσύ ο εξάστερος έχασε από αυτούς τους ανύπαρκτους? Μα ο εξάστερος? Είναι δυνατόν? Τι ξεφτίλα ήταν αυτή?

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος pasjohn έγραψε:

Από ποιον έχασες εσύ τις προάλες? Από την Νταρουσάφακα? Ποια είναι αυτή? Τι έχει κάνει? Μια άγνωστη ομάδα που πολύς κόσμος δεν ξέρει ότι υπάρχει καν. Και εσύ ο εξάστερος έχασε από αυτούς τους ανύπαρκτους? Μα ο εξάστερος? Είναι δυνατόν? Τι ξεφτίλα ήταν αυτή?

αστοχο το ποστ, αφου εκτος οτι πηρε πρωταθλημα περσυ η ηττα του παναθηναικου δεν τον "πεταει" απο την διωργανωση.

Έγινε επεξεργασία από kuza
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, kuza said:

αστοχο το ποστ, αφου εκτος οτι πηρε πρωταθλημα περσυ η ηττα του παναθηναικου δεν τον "πεταει" απο την διωργανωση.

Μάλλον άστοχο είναι το δικό σου. Ούτε ο φίλος πιο πάνω ούτε εγώ μιλήσαμε για τα αποτελέσματα μιας ήττας. Η κουβέντα γίνεται γύρω από Ελληνοτουρκικούς αγώνες και όχι περί αποκλεισμών κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως γκούχου γκούχου... έχασε ο Ολυμπιακός σήμερα στην Ελλάδα από μια Τούρκικη μικρο-ομαδίτσα που ανήκει στις χειρότερες της φετινής διοργάνωσης της Euroleague ? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Επειδή τα τελευταία χρόνια έχουμε ακούσει και διαβάσει ότι κάποιοι Τον ξεπέρασαν. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε για το ποιος είναι Ο καλύτερος όλων.

 

ΥΓ Πάλι καλά που υπάρχουν και οι ξένοι και τιμούν τον Γκάλη, γιατί αν περιμέναμε από την εοκ και το βασιλακόπουλο, ακόμη θα περιμέναμε...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

http://super-fm.gr/18651/to-ichitiko-ton-diloseon-kougia-me-paralirima-diasyri-christovasili-ke-pektes/

 

Δεν τον πάω τον κούγια για τα πάμπολα καραγκιοζιλίκια που έκανε όταν ήταν στον ΠΑΣ. Έλα πες μου αν μπορείς να του απαντήσεις σε αυτά που είπε. Ξεφτίλες όλοι. Κατάντησαν την ομάδα ρεντίκολο. Μόνο ο Χριστοβασίλης πηγαίνει πλέον στο γήπεδο και μαζί η παρεούλα του οι δημιογράφοι και κάτι οπαδόμουτρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.