Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος minast έγραψε:

Το επόμενο που θα πάρεις θα έχει και USB-C 😛

 

 

akrales_190522_3440_0056.jpg
WWW.THEVERGE.COM

Along with tablets, cameras, and more.

 

Αν συνεχίσεις έτσι θα σε κάνω newsposter με το ζόρι

Spoiler

γτχς 😛

 

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, το μέλος Seafalco έγραψε:
d41586-022-01505-5_23107160.jpg
WWW.NATURE.COM

Women in universities are restricted in what they can wear, and restricted from teaching men or attending classes with them...

 

και μη χειρότερα!!!  :(

 

 Ο Αλλάχ είναι μεγάλος

Ο Μωαμεθανισμός είναι θρησκεία αγάπης

Πούτσ@ και ξύλο στις γυναίκες

 

Ωπ ωπ ..κόψ'τε το τελευταίο

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος minast έγραψε:

Ακόμα να σχολιάσει κάποιος τα νέα μηλοπροϊόντα;

Μία σύντομη περίληψη των χθεσινών ανακοινώσεων εδώ:

SCLSetr9Jv6QLHgAgh5dXJ-1200-80.jpg
WWW.TOMSGUIDE.COM

See all the big news from WWDC 2022 in one place

Μερικά ενδιαφέροντα είναι το νέο M2 chip, με αντίστοιχα νέα Macbooc Air και Pro, αλλαγές σε WatchOS, MacOS και IOS.

 

 

Παράθεση

lock screen that gives you more customization options

 

Γέα μπιτς. Αυτό που κάναμε στο android από το 18 αν όχι νωρίτερα. Άη φόουν ρούλς λέμε. Τρελαίνομαι.

 

Κατά τα άλλα η συνεργασία μεταξύ συσκευών και οι ενημερώσεις ήταν πάντα από τα δυνατά στοιχεία τους.

Θα γουστάρω όπως πάντα να δω τους νέους χρήστες του Μακμπουκ αέρα στα 1200 ευρώ να σκίζουν τον Μ2 για να μπουν φατσοβιβλίο και στο τσακίρ κέφ να ανοίγουν κι ένα κειμενογράφο. Αλλά το μηχάνημα θα είναι σίγουρα να σου τρέχουν τα σάλια οπτικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

 

 

 

Γέα μπιτς. Αυτό που κάναμε στο android από το 18 αν όχι νωρίτερα. Άη φόουν ρούλς λέμε. Τρελαίνομαι.

 

Κατά τα άλλα η συνεργασία μεταξύ συσκευών και οι ενημερώσεις ήταν πάντα από τα δυνατά στοιχεία τους.

Θα γουστάρω όπως πάντα να δω τους νέους χρήστες του Μακμπουκ αέρα στα 1200 ευρώ να σκίζουν τον Μ2 για να μπουν φατσοβιβλίο και στο τσακίρ κέφ να ανοίγουν κι ένα κειμενογράφο. Αλλά το μηχάνημα θα είναι σίγουρα να σου τρέχουν τα σάλια οπτικά.

 

Αν και μεγάλος οπαδός, χθες ήταν η μέρα που παραλίγο να σπάσω το Xs από τα νεύρα μου.

Δεν έχω καταφέρει να το συγχρονίσω με υπολογιστή μέσω καλωδίου. Θέλω να βγάλω τις φωτογραφίες να αδειάσει ο χώρος γιατί μου χει γεμίσει, και δεν μπορώ.

Πραγματικά είμαι σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο καμπής, τόσο κρίσιμο που το επόμενο τηλέφωνο το βλέπω να είναι android.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12bc3ad6ebb5481d85d74ffd8d57f7a3.jpg
WWW.CAPITAL.GR

Θα ζητήσουν ή νέα αναστολή ή επιβολή του σε όλες τις ψηφιακές πλατφόρμες.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος sotiris έγραψε:

 

Αν και μεγάλος οπαδός, χθες ήταν η μέρα που παραλίγο να σπάσω το Xs από τα νεύρα μου.

Δεν έχω καταφέρει να το συγχρονίσω με υπολογιστή μέσω καλωδίου. Θέλω να βγάλω τις φωτογραφίες να αδειάσει ο χώρος γιατί μου χει γεμίσει, και δεν μπορώ.

Πραγματικά είμαι σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο καμπής, τόσο κρίσιμο που το επόμενο τηλέφωνο το βλέπω να είναι android.


Γιατι Ρα;

Ένα μήνυμα μου πετάει εμένα αν επιτρέπω στο pc να δει τις φωτο κ τα βίντεο κ μετά μεταφέρεις ότι θες. Χωρίς εφαρμογή κλπ. 

Το δοκίμασα σε 8αρι κ 11αρι.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, το μέλος GFFermari έγραψε:


Γιατι Ρα;

Ένα μήνυμα μου πετάει εμένα αν επιτρέπω στο pc να δει τις φωτο κ τα βίντεο κ μετά μεταφέρεις ότι θες. Χωρίς εφαρμογή κλπ. 

Το δοκίμασα σε 8αρι κ 11αρι.

 


Δεν είμαστε όλοι γεννημένοι influencers 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

41 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:


Γιατι Ρα;

Ένα μήνυμα μου πετάει εμένα αν επιτρέπω στο pc να δει τις φωτο κ τα βίντεο κ μετά μεταφέρεις ότι θες. Χωρίς εφαρμογή κλπ. 

Το δοκίμασα σε 8αρι κ 11αρι.

 

 

ΣΥΝΕΧΗ disconnect με ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ καλωδίων / υπολογιστών κλπ.

Link to comment
Share on other sites

64χρονος να σκοτώνει την 59χρονη σύζυγο του.

Δηλαδή να θέλει η γυναίκα να σε χωρίσει και να μην την αφήνεις (!) Γκολ απο τ' αποδυτήρια ο τύπος.

 

Και εμείς οι ταπεινοί, αναμένουμε την ώρα να ξεκουμπιστεί και η μικρή από το σπίτι για σπουδές, ώστε να ξαναρχίσουμε την "φοιτητική" μας ζωή, ωραία και πολιτισμένα.

 

Τι μυαλά ρε γμτ....

  • Agree 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:
attikiodos.jpg
WWW.IN.GR

Τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε λίγο μετά τις 19:20 στην Αττική Οδό.

 

The faK?

 

Να πούμε για την κακοτεχνία των διοδίων στην ΕΛΛΑΔΑ ;

Να πούμε για τα ούτε βαρέλια με νερό που θα έπρεπε να υπήρχαν ;
Να πούμε για τους εργοδότες ;
Άλλος ένας νεκρός στον βωμό του χρήματος μιας και βλέπω εταιρικό όχημα παίζει ο άνθρωπος να ήταν από τις 6 το πρωί στο τρέξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχουν τα διοδια ? Ο τυπος ετσι οπως καρφωθηκε πρεπει να πηγαινε σαν τρελος και δεν μπορω να καταλαβω γιατι , εφοσον 5 μετρα πιο μεσα θα επρεπε να σταματησει για να πληρωσει με μετρητα...

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

3 νομίζω είναι οι χώρες με διόδια με επανδρωμένα κουβουκλια σε όλη την Ευρώπη. Ελλάδα, Βόρεια Μακεδονία και Σερβία (δεν ξέρω αν έχει και η Αλβανία). Όλοι οι υπόλοιποι είτε χρησιμοποιούν κάμερες, είτε βινιέτες ή δεν έχουν διόδια. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλως τα δεχτηκαμε

 

monkeypox-1.jpg
WWW.IN.GR

Σύμφωνα με πληροφορίες, πρόκειται για άνδρα με πρόσφατο ταξίδι στη Πορτογαλία.

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

photo1653669324-1-600x372-2-600x372.jpeg
WWW.IN.GR

Δικαστικά φαίνεται να δίνεται λύση στο αδιέξοδο που έχει δημιουργηθεί μεταξύ Ελλάδας και Ιράν με την κατάσχεση των δύο...

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

Να πούμε για την κακοτεχνία των διοδίων στην ΕΛΛΑΔΑ ;

Να πούμε για τα ούτε βαρέλια με νερό που θα έπρεπε να υπήρχαν ;
Να πούμε για τους εργοδότες ;
Άλλος ένας νεκρός στον βωμό του χρήματος μιας και βλέπω εταιρικό όχημα παίζει ο άνθρωπος να ήταν από τις 6 το πρωί στο τρέξιμο.

 

Να πουμε για τους ανεγκέφαλους που τρέχουν σαν ζώα;

Τελικά δεν φταίει ο covid. Αυτό που υπάρχει ή δεν υπάρχει μάλλον στο κεφάλι του καθενός φταίει. Όχι ότι περιμέναμε κάτι άλλο. Έχεις εκδηλωθεί εδώ και καιρό. Κλασσικός "εγώ ξέρω, έγω δεν φταίω, σας γράφω όλους στα φαφάρια μου". Μακριά από τους δρόμους φίλε. Μακριά. Κυκλοφορούν αθώοι. 

 

@jax7480

Δεν φταίει κανένα διόδιο, κανένα δέντρο, καμιά μπαριέρα. Η ανθρώπινη βλακεία φταίει. (βλέπε λίγες γραμμές παραπάνω). Είναι ικανή να σκοτώσει σε άδειο δρόμο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όλοι έχουν εκδηλωθεί ο κλασικός 70 άρης , ο κλασικός 60 άρης , ο κλασικός 50 άρης , κλπ κλπ κλπ .

Τέτοια μανία όμως δεν ξέρω από που πηγάζει κάθε φορά, αν μιλήσουμε από κοντά ίσως στο τέλος πίνουμε μπύρες με πολύ μεγάλη πιθανότητα.
Δεν ξέρεις τι τραβάει ο καθένας μας, τα προβλήματά του που αντιμετωπίζει για το αβέβαιο μέλλον, δουλειές χάλια , λεφτά χάλια , φόρους , soon πόλεμος , πανδημία (φέρτε τα κλεμμένα 2 χρόνια πίσω), υποθήκευση του μέλλον κλπ κλπ κλπ.
Επίσης ο καθένας μας προσπαθεί να αντεπεξέλθει από το συστημικό bullying και τη συστημική δολοφονία χαρακτήρα κάθε φορά από χλευασμό κλπ
 

 

In other news, το φέρνουν σιγά σιγά
SADS

anakopi.jpg
WWW.NEWSBEAST.GR

Αν και στην Ελλάδα πρόσφατα ήταν δύο μικρά παιδιά που πέθαναν ξαφνικά, βυθίζοντας στη θλίψη τις οικογένειές τους, δεν είναι...

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.