Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος sebastian έγραψε:

 

 

Reference PCB with Ιnno Cooler ανετα τα 2200MhZ με 65 βαθμους load temps....

 

πριν 13 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

:rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τα min fps της 1080gtx ειναι τα average της 980ti :hehe:

 

1463427458xepmrLV68z_9_3.gif

1463427458xepmrLV68z_11_3_l.gif

 

Kαλα οταν ερθουν με custom coolers θα ξεφυγουν, γιατι διαβασα οτι η καρτα στους 83 βαθμους παιζει με ρολογακι κατω απο 1800Mhz στο turbo με το fan να ειναι στο 55%

 

Για τον φιλο μου Csaris..... 35 με 40% να το αφησω ?

bf4.PNG

Έγινε επεξεργασία από sebastian
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος sebastian έγραψε:

Ασε μας ρε Ορεστη, βλακεια  καρτα,  ουτε 980sli δεν φτανει, μια oced 980ti την κοντραρει ανετα:hehe:

Spoiler

Κατσε να ερθουν οι custom υλοποιησεις  με καλυτερη τροφοδοσια και ανοιχτο tdp τα ρολογια θα χτυπησουνε κοκκινο:D

 

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σκάσει κανένα τρελό Polaris στα $300 τον Ιούνη και όσοι τρέξανε να αγοράσουν 1080, αφού πρώτα είχαν τρέξει να ξεφορτωθούν την 980Ti τους, θα τρέχουν μετά να ακυρώνουν την παραγγελία τους :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος yanni έγραψε:

Θα σκάσει κανένα τρελό Polaris στα $300 τον Ιούνη και όσοι τρέξανε να αγοράσουν 1080 1070, αφού πρώτα είχαν τρέξει να ξεφορτωθούν την 980Ti τους, θα τρέχουν μετά να ακυρώνουν την παραγγελία τους :hehe:

Fixed :p Δε νομιζω οτι το τρελο polaris των 300, θα κοντραρει καμμια 1080. Θα μεινει στην Fury x for now. Για 1070 παιζεται ομως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ωραίο το ότι χαιρόμαστε, μάλιστα μερικοί το έχουν καταντήσει ντέρμπι σε επίπεδο τρέλας ( εικόνες και λάβαρα με αλυσοπρίονα ) στο ότι φτάσαμε στα 700 σχεδόν ευρώ ( τόσο λογικά οι custom 1080 ) για να παίζουμε παιχνίδια στο pc ή μάλλον console ports ( 8/10 παιχνίδια κονσολο πορτ είναι ) και αντί να ελπίζουμε για ανταγωνισμό από την κόκκινη μήπως και γίνει καμία μάχη και βγούμε μεις κερδισμένοι ( χαμηλότερες τιμές κλπ ) καθόμαστε και λέμε και το ευχαριστώ. 

 

Δεν είμαι ειδικός, ούτε fanboyάκι της κάθε μεγαλοεταιρείας, απλά pc gamer ( συγκεκριμένα από κονσόλα ήρθα και μάλιστα σχετικά μεγάλος ) ειμαι .

 

Απλά την άποψη μου καταθέτω. 

ΟFF topic 

 

 

*Fixed. Δεν έχω πιει ακόμα καφέ και double post. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, SpirosKGR said:

Πάντως ωραίο το ότι χαιρόμαστε, μάλιστα μερικοί το έχουν καταντήσει ντέρμπι σε επίπεδο τρέλας ( εικόνες και λάβαρα με αλυσοπρίονα ) στο ότι φτάσαμε στα 700 σχεδόν ευρώ ( τόσο λογικά οι custom 1080 ) για να παίζουμε παιχνίδια στο pc ή μάλλον console ports ( 8/10 παιχνίδια κονσολο πορτ είναι ) και αντί να ελπίζουμε για ανταγωνισμό από την κόκκινη μήπως και γίνει καμία μάχη και βγούμε μεις κερδισμένοι ( χαμηλότερες τιμές κλπ ) καθόμαστε και λέμε και το ευχαριστώ.  Πάντως ωραίο το ότι χαιρόμαστε στο ότι φτάσαμε στα 700 σχεδόν ευρώ ( τόσο λογικά οι custom 1080 ) για να παίζουμε παιχνίδια στο pc ή μάλλον console ports ( 8/10 παιχνίδια κονσολο πορτ είναι ) και αντί να ελπίζουμε για ανταγωνισμό από την κόκκινη μήπως και γίνει καμία μάχη και βγούμε μεις κερδισμένοι ( χαμηλότερες τιμές κλπ ) καθόμαστε και λέμε και το ευχαριστώ. 

^^^ Επαναλαμβάνεσαι...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οταν ερθει η ωρα μου να παρω οθονη αλλα και tv οπως τις θελω τοτε θα παω και για καρτα. Αλλα λεφτα στο 1080p δε δινω. Εκτος κι αν βρω 980 g1 στο κατοσταρικο οποτε κανω κανα sli για το πουλ μουρ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.