Jump to content



[Greek Gatherings 5/6/2016] MX-5 & GT86 @ Nurburgring Sprint


Recommended Posts

Για Παρασκευή βράδυ μετά 22:30 - 22:45, να προλάβω να έχω γυρίσει από το ταξίδι μου, είμαι και εγώ μέσα έστω και χωρίς κανένα γύρο για δοκιμή!

 

EDIT: Όποιος βιάζεαι ...σκοντάφτει χααχα

Δεν είχα διαβάσει όλα τα πόστ, οπότε άκυρο το από πάνω.

Την Κυρακή θα προσπαθήσω να είμαι ότι ώρα και να το οργανώσετε

Έγινε επεξεργασία από troffeo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν αφήνετε και τους ξένους μέσα. Να δούμε μια φορά και εμείς 20+ φορά άτομα grid. 

Γιατί μπορεί να μην βρουν θέση οι δικοί μας.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περνάει στην ιστορία ο πρώτος μου αγώνας με triples, άλλη εμπειρία σίγουρα κατά πολύ ανώτερη του μονού monitor. Η 780 βγήκε παλικάρι κρατώντας σταθερά 90 fps σε ανάλυση 6400χ1440, νομίζω όταν πάρω την 1080 θα πάρω αλλά δύο 1440p monitors για να ταιριάζουν και οι αναλύσεις

Το Toyota έχει πολύ μεγάλο πλεονέκτημα λόγω μεγαλύτερης ταχύτητας στην ευθεία και η πίστα έχει δύο μεγάλες ευθείες για να τις εκμεταλλευτεί, θα ίσχυε το αντίθετο σε μια πίστα χωρίς ευκαιρία να εκμεταλλευτεί την μεγαλύτερη τελική.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που ξεκινήσαμε και γούσταρα,έτυχε να πρέπει να κλείσω :( Ξενέρωμα και φαινόταν πολύ ωραίος αγώνας.

Ρε Άκη και Ιάσονα,μας δουλέυετε?Τι χρόνοι ήταν αυτοί? Είδα στην αρχή το mazda του γομάριου να έχει φτάσει στο 1:55 και λεω Omg αλλά οκ,πατάει καλύτερα κτλ αλλά όταν είδα ότι και το gt86 του Άκη έκανε καλύτερο χρόνο έπαθα πλάκα.  Άκη ξανακάνε τον ίδιο χρόνο και ανέβασε replay να δούμε τι ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ κάνεις και που πατάς. ^_^

Ελπίζω να περάσατε ωραία!Περιμένω να διαβάσω σχόλια!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φοβερες μαχες με Λιακουρη...Αλλα ο NOOBAS εφαγε πεναλντυ :p

 

Φανταστικος αγωνας.Φανταστικο combo.Ειναι φοβερο το οτι δυο αμαξια κανουν ιδιους χρονους και εχουν τελειως διαφορετικο στησιμο..
Ακη σε αφησα να νικησεις τωρα μιας και ο επισημος αγωνας ειναι την Κυριακη.. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.