Jump to content



Recommended Posts

22/2 βγαίνει τελικά για pc χωρίς preorder early access κλπ? με ψήνει full αλλά δε ξέρω πόσο καλά θα παίζει στο pc μου (βλ. υπογραφή).. οκ καλύπτω τα min specs αλλά φοβάμαι μη σέρνετε ασύστολα ? για 1080p μιλάμε πάντα έτσι.. ή να το πάρω στο xbox one? θα θέλει gold για multiplayer αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα λίγο χαοτικό, πολλά κουμπιά, μενού, υπομενού εγώ δεν έβγαλα άκρη πάντως. Δεν νομίζω ότι θα το παίξω, κάπως με κούρασε το ότι Θέλει αρκετο χρόνο να αφιερώσεις για να μάθεις τι κάνει η κάθε επιλογή του παιχνιδιού, νομιζω είναι αρκετά σύνθετο .
Βέβαια μπορεί να μην ήμουν και σε mood...
Θα το ξαναδοκιμάσω πιο cool ...


Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω οταν ειδα οτι ειναι σαν το destiny (δεν μαρεσε ποτε) ειπα ΟΚ, bye...

Είναι γνωστό ότι παντού αναφέρεται ως το "destiny της EA" . Εδώ και πολύ καιρό. Το Destiny δεν ήταν κακό , απλά νομίζω πως η εκτέλεση είναι μέτρια. Το γεγονός ότι έδωσαν το main game τζάμπα, ήταν καλό για να δω τι εστί destiny ( ΙΙ ). Για το full experience θέλεις ένα 30ρι πάντως. 

Αυτό το anthem , ούτε και εμένα με ψήνει. Graphicswise φαίνεται εντυπωσιακό, κλασικά, αλλά τι να το κάνω αν είναι αδιάφορο; 

Μένει να το δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Το destiny ειναι μια χαρα παιχνιδι απλα πρεπει να ξερεις τι κανεις, εχει αρκετα πραγματα.

Το anthem απο την αλλη στα βιντεο που βλεπω μου κανει το ιδιο με το the division με χαλια ρομποτ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι φοβερό παιχνίδι και πολύ κουλ κτλ. αλλά να μη ξεχάσετε οτι είναι ΕΑ. Αν μπορείτε να ανεχθείτε τις πρακτικές απίστευτου και ξεδιάντροπου αρμέγματος που χρησιμοποιεί, προχωρήστε.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα λίγο χθες. 1440p, Ultra settings (no vsync)

 

Πριν βγω στο open environment, ο επεξεργαστής ηταν κολλημενος στο 100%, όπως και η κάρτα γραφικών. 60fps αλλά ένιωθα οτι το σύστημα δεν μπορεί...

Όταν βγήκα στο ανοιχτό πεδίο, η χρήση του επεξεργαστή έπεσε, όχι όμως κάτω από 60-65%, η κάρτα γραφικών παρέμεινε σε full load, όμως τα fps δεν ήταν αρκετά.

60-65fps οριακά σε cruise mode αλλά 45-60 σε μάχες ή σε περιοχές με πολλά αντικείμενα, εφε κλπ. Γενικά δεν έτρεχε καλά, για μένα. Θα ρίξω κάποια settings γιατί ειναι εμφανες στην οθονη και ενοχλητικο. Αν και single player, θελει την 60αρα του(minimum) γιατι ειναι σχετικα fast-paced.

Link to comment
Share on other sites

Το demo δοκίμασα, το οποίο δε σου δίνει πολλές επιλογές. Απλά μιλάς με έναν τύπο στην αρχή, ο οποίος σου δίνει μια αποστολή. And that's it οσον αφορα το single player.

Έχει στοιχεία rpg και customization etc. αλλά δε μπορώ να κρίνω από το demo.

 

Στο shared world, έκανα μια βόλτα, σκοτώσαμε διάφορα πλασματάκια κλπ με τους άλλους και αυτό. Ίσως είναι ενδιαφέρον το team play.

Δε νομίζω πως θα προσελκύσει μεγαλύτερους σε ηλικία. Κανείς δε θα αφήσει τα BF για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Unoptimized crap το game. Δεν νοείται να μην παίζει ultra με constant 60fps. Έχει το κλασικό σύνδρομο, κοιτάζω μπροστά, 60fps, κοιτάζω λίγο αριστερά, 50-55. Την μία είμαι με ορδές εχθρών και δεν πέφτει το framerate την άλλη είμαι με λιγότερους και πέφτει και 45. 

Άσε που το βαρέθηκα γρήγορα. Δεν είναι για μένα αυτά :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

....ε οχι και unoptimized. Ναι θελει λιγο δουλεια ακομα αλλά τρεχει καλα με δεδομενο πως το περιβαλλον του ειναι σε κλιμακα 3-4 φορες αυτό του Battlefield στο οπτικο σου πεδιο.

BTW τα loading times μειωθηκαν στο μισο μετά το update.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω πτώσεις σε άκυρα σημεία στα 45 fps στο PC μου (ναι1440p ultra με 1080ti και γραφικά στην καλύτερη του ME Andromeda το game - ούτε καν αλλά εκεί φέρνουν), το παιχνίδι είναι unoptimized imo.

Υποτίθεται ότι έχουμε να κάνουμε με Frostbite, σωστά; Στο SWBF2 βλέπω πιο όμορφα γραφικά και δεν πέφτω όχι κάτω από 60 αλλά κάτω απο 80 fps... Θέλει δουλειά ακόμη. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.