Jump to content



Recommended Posts

Diablo IV takes place many years after the events of Diablo III, after millions have been slaughtered by the

actionsof the High Heavens and Burning Hells alike. In the vacuum of power, a legendary name resurfaces.

http://www.diablo.com/

  • Like 1
  • Agree 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...
1 ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Νικι πες μου οτι παιζεις diablo...

 

Ήμουν δυνατό καψούλι στο 3. 12 ώρες την ημέρα solo! Τώρα για το 4 δεν νομίζω πως αντέχω για τέτοιο grind αλλά θα παλέψω όσο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

 

Ήμουν δυνατό καψούλι στο 3. 12 ώρες την ημέρα solo! Τώρα για το 4 δεν νομίζω πως αντέχω για τέτοιο grind αλλά θα παλέψω όσο μπορώ.

3500 ωρες playtime

58 λεπτά πριν, το μέλος acct έγραψε:

Δεν ξέρω αν κάποιος από δω το είδε στην closed beta (κι αν το είδε, τυπικά είναι υπό NDA), αλλά η 6η Ιούνη μοιάζει υπερβολικά κοντά... 🤔

nop. ουτε την αρχικη οπεν θα ειμαι γιατι δεν πληρωνω αν δεν δω πρωτα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, icy20 said:

nop. ουτε την αρχικη οπεν θα ειμαι γιατι δεν πληρωνω αν δεν δω πρωτα

 

Η closed beta δεν ήταν για προπαραγγελίες. Ήταν μετά από πρόσκληση σε επιλεγμένους λογαριασμούς και με σχετικά αυστηρό NDA.

 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23827587/developer-update-closed-end-game-beta-draws-near

Quote

[...] a limited number of Diablo players who have recently spent significant amounts of time playing the end-game experiences of Diablo II: Resurrected, Diablo III, and Diablo Immortal

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

To δοκίμασε κανείς? Αν ναι, τι RAM usage είδατε?

 

Επίσης, 69€ για την "απλή" έκδοση δεν είναι υπερβολικά πολλά, ή τόσο πάνε οι ΑΑΑ τίτλοι στις μέρες μας?

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gdp77 said:

To δοκίμασε κανείς? Αν ναι, τι RAM usage είδατε?

 

Ήταν απογοητευτικά άγουρο και με πολλά προβλήματα όταν το είχα δοκιμάσει προ καιρού, οπότε δεν είμαι πρόθυμος να ξαναμπώ στη διαδικασία ακόμη. Ίσως αν το ξαναέχουν ελεύθερο, αλλά πολύ πιο κοντά στην επίσημη κυκλοφορία.

 

45 minutes ago, gdp77 said:

Επίσης, 69€ για την "απλή" έκδοση δεν είναι υπερβολικά πολλά, ή τόσο πάνε οι ΑΑΑ τίτλοι στις μέρες μας?

 

Ναι και ναι.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι μια χαρά. Δεν μπορείς να κάνεις review σε τέτοιο στάδιο. Αυτού του είδους τα παιχνίδια θέλουν χρόνο για να δείξουν αν αξίζουν η όχι. Μέχρι στιγμής πάντως δείχνει να έχει ότι χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.