Jump to content



Nvidia RTX 30X0 Ampere Architecture


Recommended Posts

22 ώρες πριν, το μέλος acct έγραψε:

Ε, λοιπόν εγώ δεν ξέρω γιατί υποτίθεται ότι πρέπει να θιγεί κάποιος από τον χαρακτηρισμό "χαρτογιακάς"

I'm a xartogiakas and i approve this message.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

 

Εγκυκλοπαιδικά, σε πόσο χρονικό διάστημα τις κάνετε απόσβεση? Σε 6-8 μήνες σας βλέπω με 4080...

Δε μπορώ να στο πω αυτό. Μια τέτοια αναβάθμιση  δε την κάνεις μόνο για την απόσβεση και δεν είναι πάντα νούμερα. 

Η ευκολία του χρόνου που έχεις σου δίνει την δυνατότητα για καλύτερο αποτέλεσμα η να διορθώσεις τα λάθη. 

Πάντως

Τις 2070 τις είχαμε 3 χρόνια σχεδόν.  Δε νομίζω να πάμε σε σειρά 4000 πάντως. Δωδαμε όλες τις 2070 σχεδόν τσαμπα(σε σχέση με τα ποσά που παίζουν εννοώ. Νομίζω 300ε η μία)και πήραμε 3080. 

Φοβομασταν αν θα αντέξει το 1600αρη τις 4 αλλά τελικά δείχνει μάχιμο. 

Του πέρασα βέβαια από 8 διαφορετικά rails 8πινα. 😛

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, το μέλος sstav έγραψε:

😃να μου κρατήσεις μια 3080 αν ειναι

 

1 ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

I approve this message. Κράτησε μία και για μας εδώ πέρα :hehe: 

Αφου ειπαμε, οχι παρανομιες, παρατυπιες και πλαστογραφησεις.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fatalara said:

Αφου ειπαμε, οχι παρανομιες, παρατυπιες και πλαστογραφησεις.

 

Ποιοι το είπατε; Εσύ έλεγες όλα είναι νόμιμα και καθαρά και οι party-poopers σου είπαμε να κάνεις ό,τι τραβάει η ψυχούλα σου, αλλά χωρίς να το παίζεις και Εδεσσαία Παρθενομάρτυς. Ακόμη σε τρώει και το ξεθάβεις;

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

 

Αφου ειπαμε, οχι παρανομιες, παρατυπιες και πλαστογραφησεις.

Μονο να τους κρατησει του ειπαν, οχι να τους πουλησει. Στο φλουρι της πιτας θα τις δωρισει. Ολα καλα, προχωραμε. 

 

 

Θα μπω κι εγω στην κληρωση. Ποτε ειναι ειπαμε;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Παιδια πουλάω 3080ti που ειχα παρει με τιμολογιο 1100 ευρώ μονο 1550. Οποιος προλαβει.

Πούλα τώρα που προλαβαίνεις. Σε έξι μήνες ούτε τα μισά δεν θα πιάνει. (Από τα 1100, όχι τα 1550....)

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος acct έγραψε:

 

Ποιοι το είπατε; Εσύ έλεγες όλα είναι νόμιμα και καθαρά και οι party-poopers σου είπαμε να κάνεις ό,τι τραβάει η ψυχούλα σου, αλλά χωρίς να το παίζεις και Εδεσσαία Παρθενομάρτυς. Ακόμη σε τρώει και το ξεθάβεις;

Α συγνωμη... αδιαβροχοι εννοουσατε?  Αδιαφθοροι καταλαβα...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Πούλα τώρα που προλαβαίνεις. Σε έξι μήνες ούτε τα μισά δεν θα πιάνει. (Από τα 1100, όχι τα 1550....)

Καλο αστειο. Σιγα μην την χαριζω σε 6 μηνες. Οχι οτι την πουλαω απλα τρολλαρω

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 8:08 ΠΜ, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Ωραια, επειδη δεν θα κατσουμε να μαλωσουμε για κατι που κανουμε ολοι θα μεινω ακριβως εδω.

 

 

23 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Α συγνωμη... αδιαβροχοι εννοουσατε?  Αδιαφθοροι καταλαβα...

 

 

 

 

Τωρα καταλαβες γιατι σου λεω οτι κατα βασην εισαι εκτος τοπου και χρονου με τη συζητηση; 

 

Περα απο την πλακα παντως, κι εγω ειμαι σε αναμμενα καρβουνα. Εχρι τσουξει τοσο πολυ η αγιρα της 3060 που στανταρ θα εχω τα ματια μου ανοιχτα μηπως τα μαγιορεψω λιγακι και τουλαχιστον την αντικαταστησω με κατι ανωτερο ετσι στη ζουλα. Τουλαχιστον να πω οτι μαδηθηκα, αλλα πηρα κατι τουμπανιαρικο. 

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.