Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

κληρωση πλιζ !

θα ηθελα εναν ssd ανεξαρτητου χωρητικοτητας γιατι προσφατα μου καλασε ο δικος μου και τα λεφτα ειναι μηδαμινα 

Έγινε επεξεργασία από Prodromos
Link to comment
Share on other sites

Well αν γίνει κλήρωση με ενδιαφέρει και εμένα ένας 500gb τον θέλω για λειτουργικό σύστημα στο τρέχων pc, τον jax7480 πρέπει να τον κάνετε επίτιμο μέλος, δεύτερη ή τρίτη φορά που μοιράζει λουκουμάκια?

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Στη σειρα και εγω για ενα οποιοδηποτε ssd. Ειναι για το λαπτοπ μου επομενως δεν με καιει να μην παρω. Προτεραιότητα σε αυτους που δεν εχουν καθολου :)

Έγινε επεξεργασία από DJman
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω η ειρήνη να επικρατήσει στον πλανήτη, να εξαλειφθεί η φτώχεια και να πάψουν οι διακρίσεις κάθε είδους...

 

Nadia+Mejia+2016+Miss+USA+Preliminary+Co

 

Καλά για ssd χλωμό το βλέπω,  πιο εύκολα πιάνω το ΛΟΤΤΟ....

Link to comment
Share on other sites

Οι μνήμες είναι αυτές:

 

ramddr3L.thumb.jpg.6e44bbfe60b5877136d2b0cacc491c05.jpg

 

 

Για αρχή να αναφέρω πως λυπάμαι πραγματικά που δεν μπορώ να σας εξυπηρετήσω όλους. Ειλικρινά θα το ήθελα πολύ.

Επίσης να ζητήσω συγγνώμη που άργησα να βγάλω τα χαρίσματα αλλά στην Ελλάδα κατέβηκα για συγκεκριμένη δουλειά και έχω κάποια τρεξίματα.

 

Παρακαλούνται οι:

 

@SpirosKGR

@elapse

@GeorgeVasil

@ronin13

@SirDiman

 

Να στείλουν στοιχεία αποστολής για την ΕΛΤΑ κούριερ. Ονοματεπώνυμο, διεύθυνση (ή πρακτορείο για παραλαβή από το κατάστημα) ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

 

@GriGaS

Αν σου ταιριάζουν, το τελευταίο σετάκι πάει σε σένα.

Αν όχι ενημέρωσε εδώ.

 

@UltraB και @minast

Εσείς παίρνετε από έναν SSD ο καθένας. Επειδή και οι 2 ζητήσατε τον 500αρι EVO όπως καταλαβαίνετε δε γίνεται. Οπότε μιλήστε μεταξύ σας και πείτε μου ποιος θα πάρει ποιον.

Αν και ο UltraB δήλωσε ενδιαφέρον πρώτος, έχει ξαναπάρει κάτι από εμένα, απλά επειδή στην προκειμένη και όπως λέει θα επωφεληθεί και 2ο άτομο, το αφήνω στην κρίση τη δική σας. Θα έπρεπε κανονικά να δώσω τον 500αρι στον minast αλλά όπως είπα μόνο και αν συμφωνεί ο UltraB.

Μιλήστε και πείτε μου ποιος θα πάρει τον 256GB και ποιος τον 500αρι.

Όταν το αποφασίσετε στείλτε και τα στοιχεία σας για την αποστολή.

 

Θα παρακαλούσα όλα τα παιδιά να στείλουν όσο γίνεται συντομότερα τα στοιχεία τους, γιατί ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και Σάββατο πρωί πετάω για πίσω.

Δε θέλω να "χώσω" τους γονείς μου να στέλνουν δέματα.

 

 

  • Like 6
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jax7480 said:

Παρακαλούνται οι:

 

@SpirosKGR

@elapse

@GeorgeVasil

@ronin13

@SirDiman

 

Να στείλουν στοιχεία αποστολής για την ΕΛΤΑ κούριερ. Ονοματεπώνυμο, διεύθυνση (ή πρακτορείο για παραλαβή από το κατάστημα) ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

 

Θα παρακαλούσα όλα τα παιδιά να στείλουν όσο γίνεται συντομότερα τα στοιχεία τους, γιατί ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και Σάββατο πρωί πετάω για πίσω.

Δε θέλω να "χώσω" τους γονείς μου να στέλνουν δέματα.

 

 

 

Εισαι μεγαλος, ευχαριστουμε και παλι!

 

Εχεις pm.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jax7480 said:

Για αρχή να αναφέρω πως λυπάμαι πραγματικά που δεν μπορώ να σας εξυπηρετήσω όλους. Ειλικρινά θα το ήθελα πολύ.

Επίσης να ζητήσω συγγνώμη που άργησα να βγάλω τα χαρίσματα αλλά στην Ελλάδα κατέβηκα για συγκεκριμένη δουλειά και έχω κάποια τρεξίματα.

 

 

Φίλε είσαι απίστευτος, χαρίζεις πράγματα αξίας που οι περισσότεροι θα πουλούσαν και ζητάς και συγνώμη που άργησες, εγω πάντως σε συγχωρώ  :lol:

το μπράβο είναι λίγο:)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@jax7480 Ζαχο, έχεις pm :)

 

Μοναδική κίνηση ακόμη μια φορά από τον Ζαχαρία. Ένα ευχαριστώ είναι λίγο από όλους μας για όσα καλουδια έχει προσφέρει στη ΛαμποΠαρεα, μια κίνηση που δείχνει μεγάλη καρδιά και ψυχή! Και μέσα σε όλα και το άγχος της δουλειάς/ κούραση ταξιδιού ...

 

Από καρδιάς εύχομαι οτι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

@jax7480 Παραχωρώ την θέση μου καθώς δεν ενδιαφέρομαι για τον 256GB λόγο του έξτρα χώρου που είχα ανάγκη, οπότε ας περάσει στον επόμενο.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις με το f5 στο δάκτυλο ήσασταν, τίποτα δεν έμεινε :bleh: (την "νύφη" θα την πληρώσει άλλος που δεν πρόλαβα κι έτρεχα).

Να σαι καλά Ζάχο, αααα κι εδώ είμαι για τον 960 την επόμενη φορά :hehe:

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.