Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Herc [Σήμερα, στις 08:59]

Δεν ειναι λιγο "γαμωτο", πολλες χωρες(πολωνια,τσεχια κ.α), εκτος απο τις παραδοσιακες δυναμεις, να εχουν εστω και ενα αξιολογο studio αναπτυξης παιχνιδιου και τωρα να ερχονται οι Τουρκοι και να φτιαχνουν το καλυτερο παιχνιδι και εμεις να μην μπορουμε να φτιαξουμε, ουτε επιπεδου pac-man παιχνιδια.

κι ομως.....

http://www.darkfallonline.com/

απο ελληνες ;)

τα γραφικα θα ειναι φτιαγμενα απο την natasha roeoesli http://www.tascha.ch (δειτε στο σιτε τις δουλειες της ειναι εξαιρετικες) η οποια ζει και εργαζεται εδω ελλαδα (συχναζει στο blue στο χαλανδρι λολ) και ειναι απο τα πετυχημενα ατομα στο χωρο (επισης ηταν και η

healer μας στο everquestII χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

zarras με πρόλαβες φίλος, χεχε

έχει ακόμα ένα γ@μ@το παιχνιδάκι από Ελληνική εταιρία, που είναι στα σκαριά, είναι adventure έχει σχέση με Κρήτη, μινόταυρους και έτσι φάση αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του...

Είχαν ακουστεί τα καλύτερα λόγια για το παιχνίδι και μάλιστα, γίνεται η διανομή απο ξένη εταιρία, ubi νομίζω.

Διορθώστε με άν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Teodor_ch

ρε παιδιά είμαι στο καράβι σε προχωρημένο σημείο και έχω να σκοτώσω το εξωγήινο πλοίο (πω πω μπούρδες :D) με το TAC ion αλλα δεν υπάρχει πουθενά!!!!

υπάρχει κανένα work around?

κάποιος που το έχει τερματίσει μπορεί να μου πεί πώς κατέστρεψε το "εξωγήινο πλοίο" ?

Link to comment
Share on other sites

μολις το τελειωσα, λοιπον το game εχει μια κολοbugια στο τελος αφου το ειχα καταστραψει το εξωγηινο σκαφος και ειχαν μεινει 4 μικρα παω τα σκοτωνο αυτα και παει και κανει save και λεει να παω στο σκαφος ε λοιπον τρεχω να παω στο σκαφος αλλα το ειχε στα αριστερα αντι για τα δεξια, ελα μου δε που δεξια ειχα φλογες και οτι και να εκανες δεν περναγες εκει? μετα απο καμια ωρα σκεφτηκα να κανω load ποιο πισω (δλδ οχι στο τελευτεο named nomad) που δεν ειχα σκοτωσει τα αλλα 4 και τελικα πηγε το σκαφος απο τα δεξια και επιτελους το τελιωσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 02:23]

μολις το τελειωσα, λοιπον το game εχει μια κολοbugια στο τελος αφου το ειχα καταστραψει το εξωγηινο σκαφος και ειχαν μεινει 4 μικρα παω τα σκοτωνο αυτα και παει και κανει save και λεει να παω στο σκαφος ε λοιπον τρεχω να παω στο σκαφος αλλα το ειχε στα αριστερα αντι για τα δεξια, ελα μου δε που δεξια ειχα φλογες και οτι και να εκανες δεν περναγες εκει? μετα απο καμια ωρα σκεφτηκα να κανω load ποιο πισω (δλδ οχι στο τελευτεο named nomad) που δεν ειχα σκοτωσει τα αλλα 4 και τελικα πηγε το σκαφος απο τα δεξια και επιτελους το τελιωσα.

Παρεξανο αυτο....

Παντως και εγω στο τελος νομιζα οτι υπηρχαν bug, αλλα τελικα εγω δεν ηξερα τι επρεπε να κανω...

Αυτο που λες δεν ξερω αν οντως γινεται..Μπορει εσυ να μην ειδες κατι..

Αν εχεις το save στειλτο μου να το παιξω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 03:23]

μολις το τελειωσα, λοιπον το game εχει μια κολοbugια στο τελος αφου το ειχα καταστραψει το εξωγηινο σκαφος και ειχαν μεινει 4 μικρα παω τα σκοτωνο αυτα και παει και κανει save και λεει να παω στο σκαφος ε λοιπον τρεχω να παω στο σκαφος αλλα το ειχε στα αριστερα αντι για τα δεξια, ελα μου δε που δεξια ειχα φλογες και οτι και να εκανες δεν περναγες εκει? μετα απο καμια ωρα σκεφτηκα να κανω load ποιο πισω (δλδ οχι στο τελευτεο named nomad) που δεν ειχα σκοτωσει τα αλλα 4 και τελικα πηγε το σκαφος απο τα δεξια και επιτελους το τελιωσα.

Ι know dude... Και σε μένα εκανε περιέργα στις τελευταίες σκηνές του game... Ενω φαινομενικά το ειχα σκοτώσει, οταν εκανα reload το save μου το τέρας φαινομενικά ηταν ακόμα ζωντανο και το game δεν με πηγαινε παρακάτω...το ελικόπτερο δεν ερχότανε ποτε... εκανα restart το game και το αφου το ξαναπαιξα χωρις save αυτην την φορά.... εεε ηρθε και το ρημοδοαεροπλανοελικόπτερο να φυγω.... :D Απλα τοτε δεν ειχα ειχα αναφέρει γιατι ηταν spoiler...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, χωρίς παρεξήγηση από κανέναν...το μαμήσατε το thread....το ανέφερα μερικές σελίδες πριν για τα spoilers μπας και φιλοτιμηθεί κανείς και τα γράψει όπως είπε ο admin με silver γραμματοσειρά ωστε όποιος θέλει να τα διαβαζει.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 14:50]

Εντάξει, χωρίς παρεξήγηση από κανέναν...το μαμήσατε το thread....το ανέφερα μερικές σελίδες πριν για τα spoilers μπας και φιλοτιμηθεί κανείς και τα γράψει όπως είπε ο admin με silver γραμματοσειρά ωστε όποιος θέλει να τα διαβαζει.......

Ενταξει ρε Sstav.

Μπερδευτηκε, το ξεχασε, το διορθωσε τωρα.

Και στο φιναλε, αν βλεπεις οτι ειναι spoiler, πρεπει να το διαβασεις ΟΛΟ για να κτλβεις το τι λεει?...Ελεος δηλαδη

Μην απανταμε , μονο και μονο για να γραψουμε κατι.

Χωρις κανενα κακοπροαιρετο υφος, αλλα ειπαμε...

Crysis thread ειναι , το λεει και απ'εξω Σποιλερ!!!!

Και το Thread χαλαει με αυτο που κανω εγω τωρα,και εσυ πριν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 15:29]

Ι know dude... Και σε μένα εκανε περιέργα στις τελευταίες σκηνές του game... Ενω φαινομενικά το ειχα σκοτώσει, οταν εκανα reload το save μου το τέρας φαινομενικά ηταν ακόμα ζωντανο και το game δεν με πηγαινε παρακάτω...το ελικόπτερο δεν ερχότανε ποτε... εκανα restart το game και το αφου το ξαναπαιξα χωρις save αυτην την φορά.... εεε ηρθε και το ρημοδοαεροπλανοελικόπτερο να φυγω.... :D Απλα τοτε δεν ειχα ειχα αναφέρει γιατι ηταν spoiler...

spoiler για τον perp :

απο αυριο βαλε το avatar με την γκομενα παλι και ασε τα music :flower:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι... μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού η οθόνη μου μαυρίζει και μπαίνει σε power save mode και αναγκάζομαι να κάνω επανεκκίνηση, μόλις μπαίνω windows βλέπω την κάρτα στους 70c και τον επεξεργαστή στους 40c, άρα δεν είναι θερμοκρασίες... τι παίζει; Μήπως το τροφοδοτικό σιγά σιγά μας παρατάει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bigi [Σήμερα, στις 18:22]

Εγώ τα διαβάζω τα σποϊλεράκια πάντα!Και αν ποτέ πάω να παίξω το παιχνίδι δε θυμάμαι τίποτα.Αφού έχω διαβάσει ένα σωρό που να θυμηθώ; :laughing:

Από μένα έχετε το okδηλαδή. :magic: :tomato:

:hehe: :hehe: ωραίος ο Bigi....μια απο τα ιδια και εγω.... και ολα να μου τα πεις...οταν παιζω τα ξεχνάω... εικονες δεν ξεχνάω....

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 18:16]

spoiler για τον perp :

απο αυριο βαλε το avatar με την γκομενα παλι και ασε τα music :flower:

εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.