Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gdp77

Επίσης παρόμοιο με το φαινόμενο "Δεν έχω άποψη, άραγε θα έχω ποτέ στη ζωή μου; "

Εδώ κολλάνε 2 φαινόμενα:

1ο: Οι απόψεις έιναι σαν τις υφαλοκρυπίδες...όλοι έχουν απο μία.

2ο: Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.

Διάλεξε και πάρε. Και όσο θα το σκέφτεσαι...κάνε κάτι για το εριστικό ύφος που έχεις αποκτήσει Lately γενικά μέσα στο φόρουμ γιατί μόνο στεναχώρια μπορεί να δημιουργήσει:T:

Link to comment
Share on other sites

Και οι παραπάνω μπούρδες που λες τεκμηριώνουν το ότι έχεις το δικαίωμα να πετάγεσαι σαν να μην πω τι και να ειρωνεύεσαι την άποψη του άλλου χωρίς να έχεις κάποιον ουσιαστικό αντίλογο; Γιατί;

Σε ποιο σημείο ακριβώς γίνομαι εριστικός; "Έχω αποκτήσει lately" ; Τι ακριβώς εννοείς;

Ποια ήταν η συνεισφορά σου σε αυτό το thread ; Πετάγεσαι ξαφνικά στην 4η σελίδα για να ειρωνευτείς... Έχω δώσει links, έχω τις απόψεις μου (όσο και αν σε χαλάνε γιατί ενδεχομένως τα έχεις χώσει τα φράγκα σου και έχεις πέσει θύμα προπαγάνδας) και ξαφνικά μπουκάρει ο darkcount στην 4η σελίδα για να "προάγει" τη συζήτηση με ένα υψηλοτάτου επιπέδου σχόλιο.

I rest my case....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77 [Σήμερα, στις 20:24]

(όσο και αν σε χαλάνε γιατί ενδεχομένως τα έχεις χώσει τα φράγκα σου και έχεις πέσει θύμα προπαγάνδας)

Εγώ αυτό δεν καταλαβαινω, και στο thelab, έχουν γινει απειρες συζητησεις (μπορει και 1,5 χρονο τωρα) επί του θεματος. Εξηγησα πιο πάνω αλλά...συνεχιζεις να μιλάς σε στυλ "να το χαμπαριασετε" και "θυματα"

Link to comment
Share on other sites

Ποσες φορες θα πουμε οτι οι κατοχοι των 8800 δεν την πηραν για το dx10 αλλα για γρηγορο dx9 ?

Δε λυπηθηκα τα 550Ε που εσκασα....Δε τα εκλαψα γιατι χαρηκα τοσους μηνες gaming και αλλους τοσους οσο μπορω με την καρτουλα μου ονοματι g80...

Το προβλημα που ειναι ; Γιατι ονομαζομαι θυμα ; Που ειναι η κοροιδια ;

Link to comment
Share on other sites

Μη με αναγκάσεις να κάνω search και να σου δώσω καμια 100αριά links με ανθρώπους που αναφέρουν ότι πήραν 8800 και λόγω της "μελλοντικής υποστήριξης DX10", ή ότι πήραν vista και για το DX10. Θα βρω πάνω από 100 links.

Αν την πήρες για γρήγορο DX9, τότε προφανώς δεν ΕΠΕΣΕΣ θύμα ("είσαι θύμα", έχει ειρωνική έννοια στην καθομιλουμένη). Η κοροϊδία βρίσκεται στο ότι το προϊόν διαφημίστηκε για το DX10 και τελικά ποτέ δε θα παίξεις όπως πρέπει DX10 τίτλους με αυτό , είτε γιατί θα είναι αργό, είτε γιατί το DX10 έγινε ήδη DX10.1

Link to comment
Share on other sites

θα σου μιλησω προσωπικα...

Οταν εβλεπα τα τριψηφια φραμες της 8800 με εκανε και ζηλεψα...και επειδη ποτε δεν ειχα καλο pc αποφασισα να την παρω....βεβαια οτι σκεφτηκα και το dx10 ναι το σκεφτηκα..αλλα ηταν το τελευταιο που με εκανε να την αγορασω...

Και επισης ως γνωστον ολοι ξερουμε οτι 1,5χρονο hardware δε θα μπορει να ανταπεξελθει σε 1,5χρονο νεοτοερο software...

Πως μπορει να γινει αυτο ; Αν εβγαινε το dx10 τοτε που βγηκε και το G80 θα ηταν αλλιως τα πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

lol

Πολλή MS προπαγάνδα έχει πέσει σε αυτό το forum....

Χμμ...Ας το πάρουμε σαν αστειάκι

Αρχική απάντηση από darkCount

καραlooool

Είναι παρόμοιο φαινόμενο με το "Γίναμε όλοι Αναλυτές" :T:

Έκανες αστεϊσμό....έκανα το ίδιο. Μέχρι εδώ καλά ας πούμε... Δεν βλέπω να σε έχω προσβάλει κάπου.

Αρχική απάντηση από gdp77

Επίσης παρόμοιο με το φαινόμενο "Δεν έχω άποψη, άραγε θα έχω ποτέ στη ζωή μου; "

Τώρα το χαλάς...

Αρχική απάντηση από darkCount

Εδώ κολλάνε 2 φαινόμενα:

1ο: Οι απόψεις έιναι σαν τις υφαλοκρυπίδες...όλοι έχουν απο μία.

2ο: Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.

Διάλεξε και πάρε. Και όσο θα το σκέφτεσαι...κάνε κάτι για το εριστικό ύφος που έχεις αποκτήσει Lately γενικά μέσα στο φόρουμ γιατί μόνο στεναχώρια μπορεί να δημιουργήσει:T:

Και πέρνεις την απάντηση σου.

Και ακριβώς από κάτω...παίρνεις επίσης την απάντηση στο ερώτημα σου....περί περίεργης συμπεριφοράς και πλήρης αγένειας:

Αρχική απάντηση από gdp77

Και οι παραπάνω μπούρδες που λες τεκμηριώνουν το ότι έχεις το δικαίωμα να πετάγεσαι σαν να μην πω τι και να ειρωνεύεσαι την άποψη του άλλου χωρίς να έχεις κάποιον ουσιαστικό αντίλογο; Γιατί;

Σε ποιο σημείο ακριβώς γίνομαι εριστικός; "Έχω αποκτήσει lately" ; Τι ακριβώς εννοείς;

Ποια ήταν η συνεισφορά σου σε αυτό το thread ; Πετάγεσαι ξαφνικά στην 4η σελίδα για να ειρωνευτείς... Έχω δώσει links, έχω τις απόψεις μου (όσο και αν σε χαλάνε γιατί ενδεχομένως τα έχεις χώσει τα φράγκα σου και έχεις πέσει θύμα προπαγάνδας) και ξαφνικά μπουκάρει ο darkcount στην 4η σελίδα για να "προάγει" τη συζήτηση με ένα υψηλοτάτου επιπέδου σχόλιο.

I rest my case....

Πότε πετάχτηκα εγώ και σου είπα ότι λές μπούρδες????? Σαν να μην πεις τι? ακριβώς πετάγομαι????? Νευράκια έχουμε, νευράκια?????

Μου αρέσει που απορείς σε πιο σημείο γίνεσαι εριστικός κιόλας. Και όπως αρκετές από τις απόψεις σου περί τεχνολογικών δρόμενων είναι καθαρές υποθέσεις, καθαρή υπόθεση είναι και το ότι εγώ έχω χαλαστεί γιατί τα έσκασα και είμαι θύμα προπαγάνδας?????!!!!! :hehe:

LooooL man...seriously....get a grip.

Οπότε You rest your case....

Στο επόμενο τέτοιο ξέσμασμα και αγενή συμπεριφορά σου θα πας για ύπνο με τα ψάρια για λίγο να σου φύγουν τα νευράκια :T:

Κίτρινη καρτούλα (με κόκκινες καρδούλες)

Now I rest my case:T:

Link to comment
Share on other sites

πλήρης αγένειας

Ονομαστική (επίθετο) + Γενική (ουσιαστικό) .....

Το επίθετο συμφωνεί κατά γένος, αριθμό και πτώση με το ουσιαστικό....

’ντε για να ηρεμήσεις θα σε βοηθήσω λίγο: είναι αρχαιόκλιτο το επίθετο, τι γενική σχηματίζει;

:T:

Link to comment
Share on other sites

"Οι servers του GameSpy θα αναλάβουν να σηκώσουν το βάρος για το online μέρος και του Crysis, όπως αποκάλυψαν σήμερα τόσο το γνωστό δίκτυο, όσο και η EA. Το εν λόγω παιχνίδι είναι το πλέον αναμενόμενο first person shooter για PC και το GameSpy θα είναι υπεύθυνο για οτιδήποτε συμβαίνει διαδικτυακά σε επίπεδο δράσης, καθώς και για τα στοιχεία της online κοινότητας, τα profiles των παικτών και τα στατιστικά τους. Ακόμα, μέσω του FilePlanet θα διατεθεί (σε ημερομηνία που δεν έχει γίνει ακόμα γνωστή) η beta του Crysis για αυτούς που αγωνιούν να το δουν πριν την κυκλοφορία του, το Νοέμβριο."

πηγή

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Ωραίο φαίνεται το crysis αν και έχει πέσει αρκετό promo αλλά προσωπικά με φαίνεται ποιο ενδιαφέρων το Clive Barker's Jericho

Πρώτα το Bioshock και μετά όλα τα άλλα για μένα :D

Το Jericho και το Alan Wake περιμένω πως και πως, το Crysis πλέον μετά από τόσα video είναι σαν να το έχω παίξει...

(το ΕΤ QW που στην ευχή είναι επίσης?????)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 08:56]

(το ΕΤ QW που στην ευχή είναι επίσης?????)

Don't get me started, ετσι και αρχισω να μιλαω για το ποσο ελεινο το εχουν κανει (80% λογω περιορισμων της Q4 engine ) δεν θα τελειωνω ουτε αυριο :(

Btw ATI sucks one more time :(http://www.forumplanet.com/QuakeWars/topic.asp?fid=28179&tid=2071740

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Πρώτα το Bioshock και μετά όλα τα άλλα για μένα :D

Το Jericho και το Alan Wake περιμένω πως και πως, το Crysis πλέον μετά από τόσα video είναι σαν να το έχω παίξει...

(το ΕΤ QW που στην ευχή είναι επίσης?????)

Alan Wake :worship:

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα μήνα από τώρα θα δούμε τι ψάρια πιάνουμε (το hw μας)

Crysis Demo Arrives in September

The trial will include the first level of the Crytek shooter's campaign mode.

The demo contains the entire first level of the single-player campaign, "Contact," and will be released on Sept. 25.

http://pc.ign.com/articles/816/816117p1.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.