Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gznp [17-09-2007 12:48]

Όπως σου είπε και ο tarasque θα υπάρξει, το αναπτύσει η Ubisoft (Montreal αν θυμάμαι σωστά) και θα είναι ένα μείγμα Far Cry και Boiling Point, στην Αφρική, με ένα τεράστιο "κόσμο" έτοιμο για εξερεύνηση ;)

Αφρική λέτε να έχει και λιοντάρια και αντιλόπες ?

Και κάνα αγριογούρουνο να κάνουμε στα καρβουνά

:jump:

Αρχική απάντηση από greekfragma [18-09-2007 15:15]

καλα μην τρελαινεσαι απο τωρα.....μεχρι να βγει εχουμε ακομα....

το προγραμμα που θες ειναι αυτο

http://www.fraps.com/download.php

ξέρεις και κάνα πρόγραμμα πού να βγάζει σε βίντεο και το desktop ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 09:19]

δυστυχως ναι είναι επίσημο ... .

Crysis Demo delayed - October 26

The Crysis demo has been officially delayed. Here is the announcement by Cevat Yerli, President and CEO of Crytek

http://www.incrysis.com/

@perp : φύγε διακοπές .....αδικα περίμενες 25/9

Οχι ρε γμτ.... άντε πάλι....

Μου αρέσει που έλεγα να κατεβάζα πρώτα το demo και στα καπάκια (με την μηχανή του αυτοκινήτου να ζεσταίνεται και τα πράγματα όλα έτοιμα λέμε ) να την κάνω σφαιράτος...να χω κάτι να ασχολούμαι.... πωωωωω ζημιά...

Αρχική απάντηση από Dem [Σήμερα, στις 10:17]

καλα κοβω τη πλακα γιατι μερικοι το περιμενουν σαν "τρελοι" :p

:innocent::p:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Billys [Σήμερα, στις 17:29]

Ξενερωσα ρε μαγκες κ γω τωρα...δεν ειναι δουλεια αυτη..δεν εχω να παιξω κ κανενα αλλο ρε γμτ...τα εσβησα ολα..:(

Τι να πω και εγώ που τελειωσα το BIOSHOCK σε 24ώρες για να έχω καθαρό μυαλό και χρόνο μέχρι να βγει το Crysis.... :hehe:

Κοίτα να δεις που θα ξαναπαίξω BF2 online.... :D

Link to comment
Share on other sites

Γμτ τα εχω περιορισει τα fps γιατι περιμενω το func να δοκιμασω το 518 πανω, εχω βαρεθει το τωρινο setup ( IE 3.0 + titan ) λες και παιζεις ποδοσφαιρο με παπουτσια του golf ειναι :p

Απτην αλλη εχουμε ΜΑΜΗΘΕΙ στα unreal engine games, bioshock stranglehold ( το demo μου βγαζει black screen wtf ) fuel of war, airborne ελεος τους κακοιμοιριδες με 19αρα LCD και εμενα που γουσταρω να παιζω σε 1024 λογω 120hz δεν μας λυπουνται ? αμα υπηρχε σοβαρο dx10 support στα παραπανω θα ειχαμε και deffered lighting και ΑΑ χωρις προβλημα, προς το παρων θα τρωμε τα jaggies στην μαπα .... :(

Link to comment
Share on other sites

Και οχι τίποτα άλλο...βλέπω και το κανονικο game να παίρνει αναβολή για Δεκέμβριο, Χριστούγεννα μεριά... είχανε δεν είχανε τα καταφέρανε πάλι... κλασικά εικονογραφημένα... μήπως τώρα ειναι η σειρά της NV για αναβολή?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yannismak [Σήμερα, στις 16:18]

Merde (Σκ@τα) που λένε και Γάλλοι...Αλλά τι να κάνουμε...Ένα είναι το Crysis...Υπομονή αδέλφια :)

Ετσι είναι το 90% των μεγάλων τίτλων πια...Για marketing λόγους δίνουν τυράκια στα ποντίκια -εμας τους καταναλωτές...για να χαίρεται το ματι μας και να δημιουργείται ντόρος χωρίς πολλές φορές λόγο...η χωρίς να ρωτήσουν τους τεχνικούς -προγραμματιστές πόσος χρόνος απαιτείται πραγματικά για την ολοκλήρωση των τίτλων... Γιαυτό πολλές φορές τα games βγαίνουν ημιτελή, απαιτούνται το ένα μετά το άλλο τα patches κτλ.κτλ. Οι μανατζαρέοι που θέλουν να πουλήσουν κάνουν κουμάντο....παντού ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yannismak

Merde (Σκ@τα) που λένε και Γάλλοι...Αλλά τι να κάνουμε...Ένα είναι το Crysis...Υπομονή αδέλφια :)

Μην έχετε και μεγάλες ελπίδες πάντως από το Single Player...δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. Μπορεί το Crysis να είναι techno miracle αλλά αυτό ακούγεται πως έχει "ρίξει" το story στο 10ωρο με 20ωρο tops ανάλογα με τον παίχτη... :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.