Jump to content



Ψάχνομαι για Οθόνη 20+"...


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Eγω πρωτα τη περναω με ενα swiffer (απιστευτα βολικο και για τα επιπλα,τηλ,κλπ:p )

και μετα με να μαλακο πανακι βρεγμενο ελαχιστα....Ολα αυτα βεβαια με κλειστη την οθονη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παθανει τιποτα....Οχι και ντους βεβαια...Το προτιμω απο τα διαφορα χημικα καθαριστικα...Την εχω παθει με μια 19'' Hitachi CRT που τη περασα με ειδικο

καθαριστικο για οθονες και εφυγε ολη η antiglare επιστρωση :TD:

Nερακι του Θεου πλεον και μονο...

Link to comment
Share on other sites

Πεμπτη πρωι παρειγγειλα την DELL 2007WFP. Expected delivery date : 30/1/2007 :...: Οταν την παραλαβω θα ποσταρω φωτος... Αντε και εχω τρελαθει... και εχω τοσες μερες μπροστα μου. Ζητησα να εχει και S-IPS panel και μου ειπαν οτι αν δεν ειναι στανταρ το panel που βαζουν (που μαλλον S-IPS θα ειναι) θα μου την φερουν :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Έχω κάρτα γραφικών nvidia 6600GT. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ασυμβατότητας (με wide αναλύσεις ή οτιδήποτε άλλο) σε περίπτωση που αγοράσω την DELL 2007WFP? Ρωτάω να μου πείτε αν ξέρετε γιατί εδώ: http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/products/monitors/fp?c=gr&l=en&s=gen

δεν έχει τη συγκεκριμένη κάρτα πουθενά στη λίστα?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vito

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Έχω κάρτα γραφικών nvidia 6600GT. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ασυμβατότητας (με wide αναλύσεις ή οτιδήποτε άλλο) σε περίπτωση που αγοράσω την DELL 2007WFP? Ρωτάω να μου πείτε αν ξέρετε γιατί εδώ: http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/products/monitors/fp?c=gr&l=en&s=gen

δεν έχει τη συγκεκριμένη κάρτα πουθενά στη λίστα?

Ευχαριστώ!

εχω ακριβως τα ιδια πραγματα......... no problem at all

Link to comment
Share on other sites

Βασικα να ενημερωσω οτι ο φιλτατος gzn(ou)p, τσιμπισε μια DELL 2007WFP και απ'οτι μου λεει ειναι κατενθουσιασμενος με την ποιοτητα απεικονισης και το βαθος των χρωματων (σε σχεση με το ΤΝ που ειχε). Για περισσοτερες info αναμεινατε...τον ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vito [Σήμερα, στις 11:26]

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Έχω κάρτα γραφικών nvidia 6600GT. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ασυμβατότητας (με wide αναλύσεις ή οτιδήποτε άλλο) σε περίπτωση που αγοράσω την DELL 2007WFP? Ρωτάω να μου πείτε αν ξέρετε γιατί εδώ: http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/products/monitors/fp?c=gr&l=en&s=gen

δεν έχει τη συγκεκριμένη κάρτα πουθενά στη λίστα?

Ευχαριστώ!

εγω με 6600 απλη ειναι σε 20αρα. :o:tomato:
Link to comment
Share on other sites

Μας έφαγαν τα πανεπιστήμια...

Εν τέλει βρήκα χρόνο να μπω λίγο νετ :D

Η οθόνη ήρθε και είναι άψογη! ’μεση εξυπηρέτηση (έβαλα τα λ7 σε λογαριασμό και την επόμενη μέρα το μεσημεράκι στην πόρτα μου), τέλεια οθόνη, τι να ζητήσει κανείς? Να δώσει την LG την ίδια μέρα (έγινε και αυτό). :p

Λοιπόν στα γρήγορα γιατί βιάζομαι λιγάκι, η οθόνη με έχει αφήσει άφωνο με τα χρώματα, την ποιότητά της και το ανύπαρκτο ghosting. Εκπληκτική απλά. Είδα και ταινία σε full 16:10 και ψιλοτάχασα :D

Ψάχνω να βρω τώρα κανά patch για τα παιχνιδάκια μου :D

Είναι φοβερή.

ΑΛΛΑ έχει ένα μεγάλο μειονέκτημα:

ΔΕΝ είναι η 24άρα :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 17:34]

Μας έφαγαν τα πανεπιστήμια...

Εν τέλει βρήκα χρόνο να μπω λίγο νετ :D

Η οθόνη ήρθε και είναι άψογη! ’μεση εξυπηρέτηση (έβαλα τα λ7 σε λογαριασμό και την επόμενη μέρα το μεσημεράκι στην πόρτα μου), τέλεια οθόνη, τι να ζητήσει κανείς? Να δώσει την LG την ίδια μέρα (έγινε και αυτό). :p

Λοιπόν στα γρήγορα γιατί βιάζομαι λιγάκι, η οθόνη με έχει αφήσει άφωνο με τα χρώματα, την ποιότητά της και το ανύπαρκτο ghosting. Εκπληκτική απλά. Είδα και ταινία σε full 16:10 και ψιλοτάχασα :D

Ψάχνω να βρω τώρα κανά patch για τα παιχνιδάκια μου :D

Είναι φοβερή.

ΑΛΛΑ έχει ένα μεγάλο μειονέκτημα:

ΔΕΝ είναι η 24άρα :D :D :D

Αρχική απάντηση από knight_77 [04-01-2007 15:23]

....Επειδη και εγω την 1980q ειχα πριν,πιστεψε με οτι δεν εχει καμια σχεση η εικονα που θα δεις με αυτη της LG...

Ξεκιναω να τραβαω photos και διαφορα τεστακια στη δικια μου.....Αυριο αναλυτικη

παρουσιαση....Stay tuned....

:T:

Link to comment
Share on other sites

gznp εσυ απο το HACshop την πηρες? 470? Κανα αρνητικο ειδες?

Εσυ steve_m? Την περιμενεις? Απο που την πηρες και ποσο? (ανακριση κανονικα :p )

Αντε ποσταρετε καμια φωτο να παρηγορησετε και εμας που ακομα την περιμενουμε. BTW, περασα σημερα απο το HACshop και μου ειπαν οτι απο την Τριτη θα την ξαναεχουν στο μαγαζι να παω να την δω και απο κοντα εν λειτουργια :D Δεν μπορω να περιμενς 2 βδομαδες. Εχω σαπισει με την CRT μου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από qbiefoxi [Χθες, στις 23:47]

gznp εσυ απο το HACshop την πηρες? 470? Κανα αρνητικο ειδες?

Εσυ steve_m? Την περιμενεις? Απο που την πηρες και ποσο? (ανακριση κανονικα :p )

Αντε ποσταρετε καμια φωτο να παρηγορησετε και εμας που ακομα την περιμενουμε. BTW, περασα σημερα απο το HACshop και μου ειπαν οτι απο την Τριτη θα την ξαναεχουν στο μαγαζι να παω να την δω και απο κοντα εν λειτουργια :D Δεν μπορω να περιμενς 2 βδομαδες. Εχω σαπισει με την CRT μου...

Εγω δεν εχω παρει οθονη:(

Πηγα στο hac και μου ειπαν οτι εφυγε...(μου την εκλεψε αυτος...ο gznp:devil: :devil: )

Με την πρωτη ευκαιρια που θα ξαναερθει η οθονη στο hac απο βδομαδα θα την τσιμπισω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.