Jump to content



Μαζική διαμαρτυρία χρηστών για τα προβλήματα του δικτύου της Forthnet


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Εγώ παθαίνω και κάτι άλλο.Δεν ξέρω αν οφείλεται στην forthnet βέβαια.Όταν έχω το κύριο pc σε λειτουργία και ανοίγω μετά ένα 2ο αμέσως κάνει disconnect και πρέπει να κάνω restart το μοντεμ (usr9108).

Link to comment
Share on other sites

Για να δειτε ποσο Ακυρο ειναι το Speedtest και καθε Speedtest.

Μέτρηση 1 - Μέτρηση 2 (WTF?)- Μέτρησή 3

447604946.png447605264.png447606003.png

----------------------------------

Download απο ftp://ftp.otenet.gr

post-1392-1416073935,3619_thumb.jpg

Προβληματα ειχα στα μεσα του Μαρτιου ...τωρα παλι ολα ΟΚ.:baby:

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεί να είναι άκυρο,αλλά εγώ το καταλαβαίνω πόσο αργή είναι η σύνδεση.Στη δουλειά με οτενετ 1mbit (μπορεί να αναβαθμίστηκε) φορτώνει όλες τις σελίδες σφαίρα.Σπίτι όμως σέρνεται.

Link to comment
Share on other sites

από σήμερα έχουμε σαρωτικές αλλαγές στα κυκλώματα......ποστάρετε τις ώρες αιχμής εάν όλα είναι φυσιολογικά και δεν έχουμε την κατάντια την κλασσική.

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=14462&page=57

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο και για πόσο ακόμα θα κρατήσει αλλά Β.Ελλάδα και συγκεκριμένα Καβάλα έχει 2 μέρες που η 24άρα της Forthnet πάει σφεντόνα. Μιλάμε για 1,9MBps στο DL με rapidshare βίντεο στο youtube κανονικό buff και όλα "φτου φτου μην το ματιάξω" πάνε μια χαρά.

Τώρα που το σκέφτομαι μήπως είναι γιατί την έκαναν οι φοιτητές για τις πόλεις τους και έχει αδειάσει το DSLAM και σε κανα 2 βδομάδες θα είναι το ίδιο και χειρότερα?????

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη το σφεντόνα που το είδες;;; Εδώ και πόσες μέρες είμαι συνεχόμενα με διακοπές, κοψίματα και αποσυνδέσεις... πάνω από 6 δεν έχω πιάσει ποτέ και άσε που τώρα τελευταία δείχνει 6 και κατεβάζω με 20Kb

Link to comment
Share on other sites

οι αναβαθμίσεις σίγουρα έπαιξαν ρόλο γιατί η βελτίωση ήρθε πριν φύγουν τα leech-έρια φοιτητόπαιδα για σπιτικό πασχαλινό φαγητό.

για να δούμε τι θα γίνει και μόλις επιστρέψουν ξανά.......ρίχτε update σε 10 μέρες:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.