Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

एक बार प्रक्रिया निवास बदलें ग्रीस समाप्त हो गया है???

ग्रीक में:Αφού τελειώσει η διαδικασία, ξαναβάζουμε τόπο κατοικίας Ελλάδα;;;; :mamba:

:p :mamba:

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Αφου ολοκληρωθεί η αγορά από ινδία, ξαναβάζουμε ελλάδα σε battlelog και ea?

Επίσης είναι συνετό να χρησιμοποιήσω prepaid της κύπρου? Όχι της μιας χρήσης, αυτή που φορτώνεις κάθε φορά όσο θες.

Αλλιώς, να παω να βγάλω μια προπληρωμένη μιας χρήσης απο κυπρου (η όπου γίνεται τελοσπάντων)?

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου:

Μην πάει κανένας και τα ποστάρει όλα αυτά σε ξένο forum , θα πάρει δημοσιότητα και μπορεί να έχουμε προβλήματα....

θα έλεγα ούτε σε άλλο Ελληνικό.

Sry αλλα δεν θα παρω .....

Ουτε 50e δεν δινω στην ea ουτε λογαριασμο σε κανεναν θα δωσω απο που,ποτε και πως αγοραζω

κατι... ο λαος λεει με τα λεφτα μου και την κυρα μου.Σε καπιταλιστικο πλανητη ζουμε ειδα φως και

μπηκα :p

Link to comment
Share on other sites

apostolis159 ναι και στα 3 κανενα προβλημα απλα αν εχεις στην καρτα μεγαλο υπολοιπο

παρακουλουθα τον λογαριασμο κανα 2-3 μερες η πες την τραπεζα μετα την αγορα να την μπλοκαρουν μεχρι νεοτερας απο την πλευρα σου.

Σημερα 3 τηλεφωνα ειχα απο την attica γιατι κανω αγορα στην ινδια φαντασου απλα

τι ακουσαν στις 3 το μεσημερι για την ωρα και για οτι τα λεφτα θα εμπαιναν στις 7 :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου:

Μην πάει κανένας και τα ποστάρει όλα αυτά σε ξένο forum , θα πάρει δημοσιότητα και μπορεί να έχουμε προβλήματα....

θα έλεγα ούτε σε άλλο Ελληνικό.

Dont worry η μιση Ευρωπη ετσι το εχει παρει...

Υπαρχουν αναρριθμητα threads σε forum σε ολη την Ευρωπη, ακομα και στο επισημο forum του battlelog.

Eσεις λετε να μην γνωριζουν ηδη τι εχει γινει;

Τον μονο που λυπαμαι (σιγα μην τον λυπαμαι) ειναι τη στελεχαρα στην ΕΑ που θα θεωρησουν ως υπευθυνο για αυτη τη απωλεια κερδων...

Link to comment
Share on other sites

7.Παμε εδω Origin login και add bf3 premium 
βαζουμε πραγματικο ονομα επιθετο και καρτα debit και ολα τα αλλα στοιχεια απο ινδια

ερωτηση [MENTION=20633]Orion2001[/MENTION] η [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] (ή οποιον αλλον ξερει)

στα στοιχεια της καρτας το "payment nickname" (που στο screenshot ειναι τσεκαρισμενο ΚΑΙ αυτο με κοκκινο) ειναι το nickname που εχουμε στο origin/battlefield? αν ναι, υποθετω οτι εκτος απο το ονοματεπωνυμο και την debit, πρεπει ΚΑΙ εκει να βαλουμε το πραγματικο μας nickname... (?)

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο (που σιγουρα καπoυ στο νημα το ειδα αλλα γινεται ο χαμος σημερα, 30 σελιδες ινδια)

με prepaid πειραιως (αυτη την εικονικη που βγαζουμε και φορτωνουμε μεσω winbank.gr οσοι εχουμε λογ/μο στην πειραιως) γινεται το νταλαβερι;

νομιζω οτι ειχα αγορασει απο το κανονικο origin το B2K με αυτη την prepaid, αλλα δεν ειμαι σιγουρος. σιγουρος παντως ειμαι οτι καποια sites (οπως και το paypal) δεν την δεχονται

στο ινδικο origin την δεχονται; ή τζαμπα θα την φορτωσω;;; :p

pls, αν καποις αγορασε με την εικονικη prepaid της πειραιως, ας το επιβεβαιωσει

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

pls, αν καποις αγορασε με την εικονικη prepaid της πειραιως, ας το επιβεβαιωσει

Ναι, εγώ. Απλά αν πας μέσω Origin, είναι mastercard*, αν πας μέσω store.origin.com, δε δηλώνεις κάτι, την αναγνωρίζει από το νούμερο.

*κάποιοι τη βάζουν σα visa και δεν περνάει

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αφού ολοκληρώσουμε την αγορά μετά τι κάνουμε?

Πήγα να βάλω το mail που χρησιμοποιώ στο Origin αλλά μου είπε ότι αυτό χρησιμοποιείται ήδη, οπότε έβαλα ένα άλλο. Μου στείλανε και τα confirmation mail. Μετά?

Συνδέομαι στο Origin και δεν ξέρω πως να το ενεργοποιήσω.

Δεν μου το βγάζει ότι το έχω.

Λέτε να έκανα πατάτα με τα διαφορετικά mail?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αφού ολοκληρώσουμε την αγορά μετά τι κάνουμε?

Πήγα να βάλω το mail που χρησιμοποιώ στο Origin αλλά μου είπε ότι αυτό χρησιμοποιείται ήδη, οπότε έβαλα ένα άλλο. Μου στείλανε και τα confirmation mail. Μετά?

Συνδέομαι στο Origin και δεν ξέρω πως να το ενεργοποιήσω.

Δεν μου το βγάζει ότι το έχω.

Λέτε να έκανα πατάτα με τα διαφορετικά mail?

δηλαδη με ποιο e-mail συνδεθηκες στο origin?

οταν λες εβαλα αλλο, σημαινει οτι εκανες νεα εγγραφη με νεο e-mail?

αν συνεβει κατι τετοιο (και εκανες αγορα με αλλο mail απο αυτο που χρησιμοποιεις στον λογ/μο origin που εχεις το BF3) τοτε μαλλον εκανες πατατα...

επικοινωνησε μαζι τους και ρωτα τους πως μπορεις να αλλαξεις το mail σου (και να χρησιμοποιεις το νεο που εβαλες σημερα) ή πως μπορουνε να μεταφερουνε την αγορα σου στο mail που εχεις το BF3.

αλλαγη του e-mail σου μπορεις να κανεις και μονος σου απο το profile σου στο EA Games - Electronic Arts (oπου μπορεις να δεις και το "order history" και να βεβαιωθεις για το τι εχεις παραγγειλει) αλλα ΔΕΝ ξερω αν τα παιχνιδια που ειχες στο "παλιο" μεταφερονται στο νεο και αν το "premium" που αγορασες με το νεο e-mail θα ισχυει για το παιχνιδι που αγορασες με το παλιο.

καλυτερα να επικοινωνησεις μαζι τους και να σιγουρευτεις πριν κανεις κατι...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.